Potruditi se?

Ja sam par puta imala takvu situaciju, a da neko nije rekao da ima problem sa potencijom. U oba slučaja sam zakopčala košulju i otišla. Ispalo je da sam kreten. Ali mislim i danas da sam dobro uradila.

Pa da bude poslednji muškarac. jednostavno, nema većeg Turn off od toga. Prešaltujem se momentalno na obaveze koje imam.
kad sam promislio, ima još jedna opcija - ispraznio se na drugom mesta pa mu treba vremena da ponovo napuni jaja.

i zašto bi se ljudi cimali ako nisu uzbuđeni

dakle, ima toliko drugih stvari
Хмм, да. То би био одговор на твоје питање. Да ли су неки мушкарци просто споростартујући 😆 или хоће да нешто кресну па очекују да их обрадиш и анимираш...а све у очекивању срећне завршнице.

И то није проблем јер исто тако део женске популације воли да анимира на гај начин. Не би веровала колико пролази фора:
Ја сам импонтентан и тај фазон где оне желе да се докажу..итд.

Проблем је што мени као и теби изгледа није узбудљив такав тип мушкарца па немамо ни ентузијазма да се бавимо таквима. Свако треба да изабере своје.

Хмм, да. То би био одговор на твоје питање. Да ли су неки мушкарци просто споростартујући 😆 или хоће да нешто кресну па очекују да их обрадиш и анимираш...а све у очекивању срећне завршнице.

pa ako hoće nešto da kresnu, nek kresnu nešto 🤣
И то није проблем јер исто тако део женске популације воли да анимира на гај начин. Не би веровала колико пролази фора:
Ја сам импонтентан и тај фазон где оне желе да се докажу..итд.
nepoznanica, ja sam više sub
Проблем је што мени као и теби изгледа није узбудљив такав тип мушкарца па немамо ни ентузијазма да се бавимо таквима. Свако треба да изабере своје.
mene pali kad je on zapaljen. inače više volim da računam moje račune.

A šta mislite o situaciji gde devojka uopšte ne može da se opusti za sexualni čin?
Da bi uopšte imali bilo kakav sex ona mora da se razroka pivom...
Evo jedan moj drug je bio u takvoj vezi 5 godina i mnogo je voleo, ali kako mi je sam u poverenju rekao nikad nisu imali dobar sex.
Uvek je to bilo jedva i na jedvite jade...
Ali je on eto ostao sa njom godinama. 20-te su u pitanju. I to je ona raskinula sa njim na kraju.

A šta mislite o situaciji gde devojka uopšte ne može da se opusti za sexualni čin?
Da bi uopšte imali bilo kakav sex ona mora da se razroka pivom...
Evo jedan moj drug je bio u takvoj vezi 5 godina i mnogo je voleo, ali kako mi je sam u poverenju rekao nikad nisu imali dobar sex.
Uvek je to bilo jedva i na jedvite jade...
Ali je on eto ostao sa njom godinama. 20-te su u pitanju. I to je ona raskinula sa njim na kraju.
НАпашће ме после овога 😆 али..
Он очигледно није довољно искусан да је опусти. Сексуалност се изграђује и много зависи од партнера. Јако је важно да девојка нађе партнера који ће да је ослободи. Млади а посебно девојке имају страх од тога како изгледају, какав ће утисак оставити много је свега ту када си млад и ако јој он не улива поверење и не помаже јој да стекне самопоуздање, онда секс никада неће бити добар.

Али ће је научити неко други. 😆

verovatno muška sujeta, kao mogu ja to, a onda šatro šmeker - ajde malo se poigraj sa njim

E ovo je interesantno.
Dakle, šta, hoću da ebem više i sad što nisam baš na tebe napaljen sad jer sam se već ispraznio, nema veze, diraj mi ga malo, pozabavi se.
Mislim nemam problem s tim ako taj ima još neku, ali nisam ti ja deo serije. To je ponižavajuće. Ako nisi oran za sex sa mnom, kaži to, a ne pozabavi se ti.

Ako mu se ne digne instant ON je kriv i odmah šut karta.
Ako ona ne može godinama nakon svih pokušaja opet ON kriv jadničak.:rotf:
Није брате крив, немој си смор!
Нису једно за друго, просто је.
Не знам шта је он покушавао, али нешто није како треба.
Пази, може да се деси да она има неку баријеру из других разлога, али углавном се да поправити.

Иначе, то је и један од разлога зашто младе цуре маштају о старијим мушкарцима. Уливају поверење, све што је младо њима је већ довољно секси и лепо да би их третирали као богиње секса...итд итд
Posle ja kriv...😉

Back