"Поправља" се Б92, шта им би?

Gledam ja BN, i nije lose, osim sto pustaju onaj odvratan , naruceni, za nedelju dana snimljeni film o
"Boju na Kosovu"

Ono dzubre od filma je uvreda i za boj i za Kosovo...........

p,s,
Nije mi jasno kako to, zivis u Bosni, odande si , a nije tvoja drzava???
Ok, ajde da razumem da si frustriran, i da ne smatras Bosnu svojom...ali, sta se koji moj mesas u politicki zivot Srbije???
Gledaj sa strane, uzivaj....nemas ti pravo da odlucujes kako ce da izgleda zemlja u kojoj ti ne zivis!
 
skarfejs:
Gledam ja BN, i nije lose, osim sto pustaju onaj odvratan , naruceni, za nedelju dana snimljeni film o
"Boju na Kosovu"

Ono dzubre od filma je uvreda i za boj i za Kosovo...........

p,s,
Nije mi jasno kako to, zivis u Bosni, odande si , a nije tvoja drzava???
Ok, ajde da razumem da si frustriran, i da ne smatras Bosnu svojom...ali, sta se koji moj mesas u politicki zivot Srbije???
Gledaj sa strane, uzivaj....nemas ti pravo da odlucujes kako ce da izgleda zemlja u kojoj ti ne zivis!

Хвала што си преувеличао мој значај! Ја само износим коментаре и закључке, а на жалост не одлучујем ни о чему!
 
Nikola_BN:
Ала ви изврћете туђе ријечи, па то је чудо!

Ваљда још нисте научили да читате, или јесте али вам логика није јача страна!

Ниџо, брате, не дај се испровоцират' ... Такви су то људи, шта ћеш. Њима туђе мирише, а своје смрди...
 
Nikola_BN:
Хвала што си преувеличао мој значај! Ја само износим коментаре и закључке, а на жалост не одлучујем ни о чему!
nemam nista licno protiv tebe,al dobro bi bilo da u srbiji nikad ne odlucujes ni o cemu...prepusti to nama rodjenim srbijancima..ipak imamo vise prava na srbiju od vas precana...
 
skarfejs:
Gledam ja BN, i nije lose, osim sto pustaju onaj odvratan , naruceni, za nedelju dana snimljeni film o
"Boju na Kosovu"

Ono dzubre od filma je uvreda i za boj i za Kosovo...........

p,s,
Nije mi jasno kako to, zivis u Bosni, odande si , a nije tvoja drzava???
Ok, ajde da razumem da si frustriran, i da ne smatras Bosnu svojom...ali, sta se koji moj mesas u politicki zivot Srbije???
Gledaj sa strane, uzivaj....nemas ti pravo da odlucujes kako ce da izgleda zemlja u kojoj ti ne zivis!

Ни мени није јасно како да ти живиш у Србији, а није твоја држава, па трпим, шта ћу...
 
Nikola_BN:
Хвала што си преувеличао мој значај! Ја само износим коментаре и закључке, а на жалост не одлучујем ни о чему!

Onda malo manje pljuj ljude koji imaju svoju politicku opciju za Srbiju, a zive u Srbiji.
Njihovo je pravo da se ne slazu sa nekim ko drugacije vidi , put Srbije .........

Nije pristojno da iz druge zemlje, ti dajes komentare i zakljucke, kako mi treba da glasamo, i kako ce to da se odrazi na nasu buducnost..

p.s.

Zasto nisi aktivan u SRS u Banja Luci, kad si vec toliki obozavatelj te stranke???
Nego, tamo ih nema ni za jedan omanji kontejner!!!
 
skarfejs:
Pa da B92, uradi najbolju emisiju na svetu, oni bi se nesto kurcobecali, i bunili...

Kazem ja...Bez objekta mrznje, PatriJote ne znaju da funkcionisu....

Tako su redom mrzeli..: Slovence, Hrvate, Amere, Muslimane, Crnogorce, NATO, Sorosa, Vatikan, Papu, Jevreje, Madzare, DS, LDP, GSS, Djindjica, Jovanovica, Globaliste, B92, NVO. G17, EU..........duga je lista mrznje kod PatriJota... :roll:

Ја никога никада нисам мрзио. Ни Хрвате, ни Мулимане, Црногорце, Мађаре?!, Ђинђића, ДС, ГСС, Б92, Г17,ЕУ? Како си само то закључио.

Што се тиче НАТО-а, ту би се већ могло говорити о неком облику не мржње, али не онаквом какву је ти замишљаш. Ипак су нас бомбардовали (мислим и на нас у РС)!

Ја сам се баш покхвално изјаснио о неким емисијама Б-92, али сам дао и неке објективне приговоре.

Ви из ЛДП-а у свему видите мржњу! То имплицира да проблем није у нама већ у вашем размишљању.

Ви једино можете да прилијепите етикету фашисти, и да кажете довиђења, без да изнесете и један конкретан доказ.
 
Архангел:
Немој се љутити, али ти изгледа немаш појма о догађајима у и око Осијека (а и малКо шире), тако да ти и не могу много замирити на оваквом коментару.
pa sad...imam druga posla u zivotu,nemam vremena da izucavam podrobno zlocine u bivsoj SFRJ..mada,vishe mi je muka od svih tih zlocina,zlochinaca,ko je koga vise pobio...sto se mene tice,smatram da bi sa tim trebalo prekinuti...daj nesto konstruktivno da radimo,da se pomirimo svi na balkanu...da zakopamo ratne sekire..ovako cemo se svadjati narednih hiljadu godina...sranje,al eto,vise necu ucestvovati u diskusijama o zlocinima...
 
skarfejs:
Onda malo manje pljuj ljude koji imaju svoju politicku opciju za Srbiju, a zive u Srbiji.
Njihovo je pravo da se ne slazu sa nekim ko drugacije vidi , put Srbije .........

Nije pristojno da iz druge zemlje, ti dajes komentare i zakljucke, kako mi treba da glasamo, i kako ce to da se odrazi na nasu buducnost..

А теби се нешто причињава ? Где је Никола "опљунуо" икога ?

Него, Скар, шта ти мислиш о емисији, нигде не прочитах твоје мишљење...
 
serb_pagan:
nemam nista licno protiv tebe,al dobro bi bilo da u srbiji nikad ne odlucujes ni o cemu...prepusti to nama rodjenim srbijancima..ipak imamo vise prava na srbiju od vas precana...

KOJI BRE RODJENI SRBIJANCI.VI BRE U ISTORIJI NISTE NISTA MOGLI DA POSTIGNETE BEZ SRBA IZ OKOLNIH DRZAVA.

NIKOLA TESLA IZ GOSPICA NA VOJNOJ GRANICI(Hrvatska za neobavestene),VUK KARADZIC DOSAO IZ HERCEGOVINE,IVO ANDRIC IZ BOSNE,NJEGOS IZ CRNE GORE,MIHAJLO PUPIN IZ TADASNJE AUSTRIJE DANAS VOJVODINE...NISTA VI NISTE POSTIGLI SAMI...
SRBI IZ BOSNE KOJI SU MORALI DA SE BORE NA AUSTRIJSKOJ STRANI,DOK STE VI ZA VREME I SVETSKOG RATA DEZERTIRALI,SU SE PREDAVALI SAVEZNICIMA DA BI IH OVI ODMAH POSLALI DA POMAZU NASIMA...SVE NASE POBEDE IZ I SVETSKOG KOJIMA SE TAKO KITIMO BILE SU NJIHOVE...
 
serb_pagan:
pa sad...imam druga posla u zivotu,nemam vremena da izucavam podrobno zlocine u bivsoj SFRJ..mada,vishe mi je muka od svih tih zlocina,zlochinaca,ko je koga vise pobio...sto se mene tice,smatram da bi sa tim trebalo prekinuti...daj nesto konstruktivno da radimo,da se pomirimo svi na balkanu...da zakopamo ratne sekire..ovako cemo se svadjati narednih hiljadu godina...sranje,al eto,vise necu ucestvovati u diskusijama o zlocinima...

Веруј ми, ни мени није занимање "Србин", толико о другим пословима... Може и треба да се сарађује, али не може се годинама с.ра.ти по нама као по највећим нељудима и све то спрати са пар емисија и то још накарадно урађених. То је злонамерно, најблаже речено...

А, ти немој учествовати, шта да ти кажем...
 
Архангел:
А теби се нешто причињава ? Где је Никола "опљунуо" икога ?

Него, Скар, шта ти мислиш о емисији, нигде не прочитах твоје мишљење...

Kojoj emisiji???
Nisam gledao..........bila odlicna emisija na "National Geografic"....zato i ne komentarisem
 
serb_pagan:
pa sad...imam druga posla u zivotu,nemam vremena da izucavam podrobno zlocine u bivsoj SFRJ..mada,vishe mi je muka od svih tih zlocina,zlochinaca,ko je koga vise pobio...sto se mene tice,smatram da bi sa tim trebalo prekinuti...daj nesto konstruktivno da radimo,da se pomirimo svi na balkanu...da zakopamo ratne sekire..ovako cemo se svadjati narednih hiljadu godina...sranje,al eto,vise necu ucestvovati u diskusijama o zlocinima...

То и ја кажем! Али нико не слуша! Упалиш ХРТ-Срби злочинци+агресија, упалиш ФТВ-Срби злочинци+агресија+геноцид! Упалиш Б92-Срби злочинци+геноцид+агресија

Па ко је ту луд?!

И ЈА КАЖЕ ДА ЗАБОРАВИМО НА ПРОШЛОСТ И ДА СЕ ОКРЕНЕМО БУДУЋНОСТИ, АЛИ НЕКИ ЈЕДНОСТАВНО НЕ МОГУ.

Па у Тузли се као дан ослобођења слави дан када су мучки побијени младићи у униформама ЈНА. Или у Хрватској дан када је та држава етнички очишћена од Срба!

У коме је онда проблем!?
 
Sentimentalna budala:
KOJI BRE RODJENI SRBIJANCI.VI BRE U ISTORIJI NISTE NISTA MOGLI DA POSTIGNETE BEZ SRBA IZ OKOLNIH DRZAVA.

NIKOLA TESLA IZ GOSPICA NA VOJNOJ GRANICI(Hrvatska za neobavestene),VUK KARADZIC DOSAO IZ HERCEGOVINE,IVO ANDRIC IZ BOSNE,NJEGOS IZ CRNE GORE,MIHAJLO PUPIN IZ TADASNJE AUSTRIJE DANAS VOJVODINE...NISTA VI NISTE POSTIGLI SAMI...
SRBI IZ BOSNE KOJI SU MORALI DA SE BORE NA AUSTRIJSKOJ STRANI,DOK STE VI ZA VREME I SVETSKOG RATA DEZERTIRALI,SU SE PREDAVALI SAVEZNICIMA DA BI IH OVI ODMAH POSLALI DA POMAZU NASIMA...SVE NASE POBEDE IZ I SVETSKOG KOJIMA SE TAKO KITIMO BILE SU NJIHOVE...

:confused: :confused: rodjache,vuk karadzic je rodjen u trshicu,znam bio u njegovoj rodnoj kuci jos dok sam bio mali...nikola tesla???amerikanac srpskog porekla...ivo andric-masonchina... srbi dezertirali u I svetskom ratu,pa nas bosanci oslobodili?? koju to brlju pijes rodjache?
 
skarfejs:



Pa ti, Nikola, nisi onda pravi Radikal :D


Ја сам само борац против неправде, а у радикалим видим људе који дијеле моје идеје.

Ја тврдим да је основа ваше пропаганде према радикалим, претстављање те странке као некаквог фашистичког покрета, што апсолутно није тачно!
 
Nikola_BN:
Ја сам само борац против неправде, а у радикалим видим људе који дијеле моје идеје.

Ја тврдим да је основа ваше пропаганде према радикалим, претстављање те странке као некаквог фашистичког покрета, што апсолутно није тачно!
ma jeste rodjache,foliraju se samo...to sto oni prichaju na televiziji ne vredi nista...lazu rodjache,lazu...
 
serb_pagan:
:confused: :confused: rodjache,vuk karadzic je rodjen u trshicu,znam bio u njegovoj rodnoj kuci jos dok sam bio mali...nikola tesla???amerikanac srpskog porekla...ivo andric-masonchina... srbi dezertirali u I svetskom ratu,pa nas bosanci oslobodili?? koju to brlju pijes rodjache?

Nije brlja......... :D
kesa2ke.jpg
 
Alekasandar2:
Главаш је жртвени јарац, главне убице су у власти Хрватске па га бацили Б-92 да си иживљава...
Ovo si odlicno rekao jer je iza progona Srba stajao tadasnji hrvatski vladajuci rezim na celu sa HDZ-om i ovo sa Glavasem je samo "pranje ruku".
Naravno slicno je i na drugim stranama.
 

Back
Top