"Поправља" се Б92, шта им би?

Архангел:
Elvine, ne preteruj... Mene su banovali na forumu B92 do 2014-te godine (mislim da je u pitanju Maj :shock: ), a da nisam ni "lanuo k'o čo'ek", ako shvataš šta želim da kažem... Tamo je varijanta sledeća - kada te provale (po njihovom shvatanju) odmah te banuju, jer verovatno narušavaš "ravnotežu" koju oni žele da predstave kao realnu...Gebels je bio mala maca za ove.


ne bih znao, ne postujem tamo. ponekad nešto pročitam, al' uglavnom nevezano za politiku...

Архангел:
A kako se u tu priču o gašenju BK uklapa Koštunica? Elvine, ti me sve više podsećaš na ekipu iz LDP-a...Oni svuda "vide" Koštunicu kao novog Miloševića. Pa daj majku mu, zar zaista padaš na te folove?


зар заиста верујеш да је то могло да се одради без коштунице? и нисам рекао да је он нови милошевић. мање-више, свака власт тежи да контролише медије. не мислиш ли да је коштуница то одрадио мало брутално?


Архангел:
Inače, tema je B92 i emisija o zločinima nad Srbima u Osjeku... :roll:

pogledaj ko je započeo priču o bk. ja sam samo prokomentarisao izneseno. :roll:

Nikola_BN:
Моје родољубље се види, ако ништа, по томе што пишем ћирилицом!


пука форма. latinica je praktičnija za upotrebu na računaru, i to je to.
 
DB 06:
Koliko vidim većina bi bila najsrećnija da B-92 nije ni pustio večerašnju emisiju.Zar nije svaka istina i o stradanju Srba dobrodošla,makar i ne bila prezentovana na vaš način i vašim rečnikom.

Ај издвој ко је то рекао. Сви дају подршку томе, али издвајају све гријехе те телевизије!
 
Kaa:
I koji vam je qurac s' 92kom...objave nešto što vam se ne svidja - ne valja ... obrnuto - opet ne valja...za koji moj imate upravljače... most se vidi skoro u celom Beogradu i okolini...

Ај не лажи. Понаљам да смо сви само зачуђени тим поступком У-92, али га апсолутно одобравамо.

Ипак је Б92 приватна телевизија. Мене више брине РТС!
 
DB 06:
Koliko vidim većina bi bila najsrećnija da B-92 nije ni pustio večerašnju emisiju.Zar nije svaka istina i o stradanju Srba dobrodošla,makar i ne bila prezentovana na vaš način i vašim rečnikom.
Ali mora se priznati /cast zrtvama ma sa koje strane bile/ da su vec smorili.
Narocito taj b92 sa srebranicom,hagom,mladicem....
Prosto ne daju narodu Srbije da pocne da razmislja o nekim trenutno bitnijim temama.
Dok mi slusamo o tome sta se desavalo pre 10-ak god oni pune dzepove kesom.
Veceras na vestima B92 1/3 otisla na hag i slicne gluposti.A mene recimo bas zanima ova "stecajna i drumska mafija" na primer,pa onda gde je taj Karic i sto ga ne traze.Nek se iscimaju malo kod interpola,EU.

Kljucno pitanje za Srbe sada je GDE SU NOVCI a ne smaranje o dogadjajima od pre 10-15 god.
Pogledajte dnevnik HTV-a i ostavice vam utisak totalno normalne drzave.
5min. -unutrasnja politika
10-15 min. -ekonomija
5min. -vesti iz inostranstva
malo kultura ,sport i vreme i to je to.
 
DB 06:
Koliko vidim većina bi bila najsrećnija da B-92 nije ni pustio večerašnju emisiju.Zar nije svaka istina i o stradanju Srba dobrodošla,makar i ne bila prezentovana na vaš način i vašim rečnikom.

Има смисла у твојој примедби, мада...Имају људи право да критикују, зар не? И мени се није свидео тај, "млак" приступ дешавањима у Осијеку, поготово што сам једно време боравио у Осијеку као студент (уочи рата) и могао сам "омирисати" напетост (благ термин). Исто је било и у Вуковару.

А најбоље ми је што су "прелетели" преко прича о отказима...Откази су пљуштали на све стране (наравно, откази само Србима), а то се у емисији споменуло само једном и то у случају Хрватице која је била у браку са Србином. А шта је са хиљадама Срба који су остали без посла само зато што су Срби? Да не улазим у стравична застрашивања и убујања, то је тек премлако приказано.

Свеједно, добро је само зато што је приказано на Б92, коју бије "добар" глас и ништа више...
 
Ma, priznajte, da obozavate B92....vidi se da svi redovno pratite emisije, pa i novinare znate poimenice.
Zasednes u fotelju, kokice, pivo.........daljinski, i op, direktno na B92.........sedis , pijuckas..i mrzis.....

Omiljena zabava PatriJota........:)

Ja, npr. smatram da je ona TV, Most...nevidjeno djubre, pogledao jednom, dva puta, treci put se uverio, i vise ne gledam .............
Prosto ko pasulj.....daljinski, i izvoli.........Animal planet, Discovery, National Geografic...loodili, izbora koliko hoces
 
skarfejs:
Ma, priznajte, da obozavate B92....vidi se da svi redovno pratite emisije, pa i novinare znate poimenice.
Zasednes u fotelju, kokice, pivo.........daljinski, i op, direktno na B92.........sedis , pijuckas..i mrzis.....

Omiljena zabava PatriJota........:)

Ja, npr. smatram da je ona TV, Most...nevidjeno djubre, pogledao jednom, dva puta, treci put se uverio, i vise ne gledam .............
Prosto ko pasulj.....daljinski, i izvoli.........Animal planet, Discovery, National Geografic...loodili, izbora koliko hoces

Б92 гледам, јер да би побиједио мораш да познајеш непријатеља!
 
Sentimentalna budala:
E ******* IZGLEDA DA ADMINISTRATOR MORA PRVO DA PREGLEDA SVE KOJI NAMERAVAJU DA SE UCLANE A JA SE POTPISO ''CETNIK SA SVE KOKARDOM I KAMOM''...Sta mislite oce li me primiti :) ?

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Ако те приме, сутра ће да пада снијег! Тако да јавиш, па да знамо временску прогнозу!
 
skarfejs:
Opet ovaj, iz Bosne :evil:
Yebote, zemljace, imas li ti svoju drzavu???
Ima li tamo neka TV stanica??
Znam da ima ona , BN....eto , sto ne gledas TV BN i upoznaj neprijatelja koliko hoces... :roll:

Meni je BN slicna B92,obe televizije idu u krajnosti sto je nerealno i iritirajuce...

Velika se nepravda cini time sto se nas narod optuzuje za sve one zlocine a niko ne gleda nase zrtve ali je i glupo poverovati da smo mi u ovom ratu bili Deve Marije...
 
serb_pagan:
zamalo da se rasplacem dok sam gledao emisiju...ne mogu cudom da se nacudim da patriJotama opet nesto smeta b92,posle ovako dobro uradjenog dokumentarca... :confused:

Pa da B92, uradi najbolju emisiju na svetu, oni bi se nesto kurcobecali, i bunili...

Kazem ja...Bez objekta mrznje, PatriJote ne znaju da funkcionisu....

Tako su redom mrzeli..: Slovence, Hrvate, Amere, Muslimane, Crnogorce, NATO, Sorosa, Vatikan, Papu, Jevreje, Madzare, DS, LDP, GSS, Djindjica, Jovanovica, Globaliste, B92, NVO. G17, EU..........duga je lista mrznje kod PatriJota... :roll:
 
Sentimentalna budala:
Meni je BN slicna B92,obe televizije idu u krajnosti sto je nerealno i iritirajuce...

Velika se nepravda cini time sto se nas narod optuzuje za sve one zlocine a niko ne gleda nase zrtve ali je i glupo poverovati da smo mi u ovom ratu bili Deve Marije...

nemam pojma da li mi gledamo isti b92,ali ja sam na toj televiziji gledao emisije o lori,o medackom dzepu,o oluji i veceras o osijeku...
 
serb_pagan:
zamalo da se rasplacem dok sam gledao emisiju...ne mogu cudom da se nacudim da patriJotama opet nesto smeta b92,posle ovako dobro uradjenog dokumentarca... :confused:

Немој се љутити, али ти изгледа немаш појма о догађајима у и око Осијека (а и малКо шире), тако да ти и не могу много замирити на оваквом коментару.
 
skarfejs:
Opet ovaj, iz Bosne :evil:
Yebote, zemljace, imas li ti svoju drzavu???
Ima li tamo neka TV stanica??
Znam da ima ona , BN....eto , sto ne gledas TV BN i upoznaj neprijatelja koliko hoces... :roll:

Имам Србију! БиХ није моја држава после дешавања од 90-их па на овамо. РС је само ентитет. А ко каже да не гледам и БН, једино ме ужасно нервирају народњаци. Иначе БН је најквалитетнија станица, што се тиче информативног програма. Једини они приказују филмовео страдању Срба, и због чега им је у више наврата пријећено забраном. Посебно их критикују што врло често приказују филм Косовски бој. Чујем да се на кабловским у Србији све више уводи БН, што је врло корисно.
 
Nikola_BN:
Ај не лажи. Понаљам да смо сви само зачуђени тим поступком У-92, али га апсолутно одобравамо.

Ипак је Б92 приватна телевизија. Мене више брине РТС!

Слажем се с тобом, одобравам покушај Б92 иако је то сувише млак покушај. Проблем је што Б92 покушава направити некакав "баланс" ,али је то невешто...

п.с. За РТС си 100% у праву.
 
skarfejs:
Pa da B92, uradi najbolju emisiju na svetu, oni bi se nesto kurcobecali, i bunili...

Kazem ja...Bez objekta mrznje, PatriJote ne znaju da funkcionisu....

Tako su redom mrzeli..: Slovence, Hrvate, Amere, Muslimane, Crnogorce, NATO, Sorosa, Vatikan, Papu, Jevreje, Madzare, DS, LDP, GSS, Djindjica, Jovanovica, Globaliste, B92, NVO. G17, EU..........duga je lista mrznje kod PatriJota... :roll:

Ала ви изврћете туђе ријечи, па то је чудо!

Ваљда још нисте научили да читате, или јесте али вам логика није јача страна!
 

Back
Top