Politika Zapada prema Rusiji i Srbiji..

v.v.ilic:
Ćuti ti Amerikanac. Pogledaj napaćenu Srbiju posle tromesečnog bombardovanja od strane onih kod kojih si sada došao. Sa njima bi nam bilo bolje? Sačekaj njihov zvanični stav po pitanju Kosova. Oni su nam ga već otpisali :evil:

Kako vidim , ti si u Ceskoj.......idealna prilika da popricas sa nekim srednovecnim Cesima, kako oni gledaju na okupaciju Ceske od Rusa, mislim.........pretpostavljam da im je bilo ko u bajci...........mozda bi zeleli da se vrati stari dobri komunizam na ruskim tenkovima???

:confused:

A sto se Kosova tice, mozemo samo da se zahvalimo Amerima sto su ga odvojili od ostatka Srbije.........ovi nasi bi mrsili jos sto godina, sa istim rezultatom....
 
Silent Bob:
Hahahahaha... drago mi je da postoji ova tema, jer se lepo vidi ko je ko. Sve sami patriote i Srboljubci, a za dva tenka bi skinuli Srpsku zastavu i okacili Belorusku... A onda kazete da smo mi (pro-zapadno orijentisani) placenici? Lepo se sad sve vidi... Ljuti ste na SAD sto su na Kosovu, ali je OK ako bi Rusija okupirala ostatak Srbije... Sram vas bilo...

A, sad poklon za sve vas:

usa-flag.gif

А ево и поклона за тебе:


 
Silent Bob:
A mozda zato sto ti je u Ceskoj bolje? Ebi ga, prosecna plata od 800e u Ceskoj naspram Srpskih 240e uspesno ponistava patriotizam...
Uvek trčiš pred rudu a zaključuješ kao svaki maloletnik. Ko ti je dao te podatke? Pročitao si je u nekom "ekonomskom biltenu?" U mojoj firmi prosečna plata je 400 eura a odredjujem je ja. Dajem koliko kome hoću. Po zasluzi i rezultatima. Čime ti meriš patriotizam? Pokazao si ga svojim komentarom i onom slikom. :evil:
 
v.v.ilic:
Uvek trčiš pred rudu a zaključuješ kao svaki maloletnik. Ko ti je dao te podatke? Pročitao si je u nekom "ekonomskom biltenu?" U mojoj firmi prosečna plata je 400 eura a odredjujem je ja. Dajem koliko kome hoću. Po zasluzi i rezultatima. Čime ti meriš patriotizam? Pokazao si ga svojim komentarom i onom slikom. :evil:
Ko ti je kriv sto ti firma slabo posluje...
 
markovozd..:
1.
Kako vidim , ti si u Ceskoj.......idealna prilika da popricas sa nekim srednovecnim Cesima, kako oni gledaju na okupaciju Ceske od Rusa, mislim.........pretpostavljam da im je bilo ko u bajci...........mozda bi zeleli da se vrati stari dobri komunizam na ruskim tenkovima???


:confused:

2.A sto se Kosova tice, mozemo samo da se zahvalimo Amerima sto su ga odvojili od ostatka Srbije.........ovi nasi bi mrsili jos sto godina, sa istim rezultatom....
1.Zašto mešaš Varšavski Pakt sa Rusima? Ako posmatraš suštinu stvari a ne mešaš propagandu sa stvarnošću, videćeš da okupaciju nisu izvršili Rusi nego članice Varšavskog Pakta a Čehoslovačka je bila njena članica. Armija Varšavskog Pakta je bila pozvana od strane Komunističke Partije Čehoslovaške. Rusi nisu okupirali ČSSR Poistovećuješ Ruse sa komunizmom. Nije samo Rusija bila komunistička zemlja. Komunizam je bio zlo ne Rusi.
2. Ne bi mrsili još 100 godina. Priseti se gde su bili Šiptari pre bombardovanja od strane NATO.
 
v.v.ilic:
1.Zašto mešaš Varšavski Pakt sa Rusima? Ako posmatraš suštinu stvari a ne mešaš propagandu sa stvarnošću, videćeš da okupaciju nisu izvršili Rusi nego članice Varšavskog Pakta a Čehoslovačka je bila njena članica. Armija Varšavskog Pakta je bila pozvana od strane Komunističke Partije Čehoslovaške. Rusi nisu okupirali ČSSR Poistovećuješ Ruse sa komunizmom. Nije samo Rusija bila komunistička zemlja. Komunizam je bio zlo ne Rusi.

mora da se shalish
 
v.v.ilic:
1.Zašto mešaš Varšavski Pakt sa Rusima? Ako posmatraš suštinu stvari a ne mešaš propagandu sa stvarnošću, videćeš da okupaciju nisu izvršili Rusi nego članice Varšavskog Pakta a Čehoslovačka je bila njena članica. Armija Varšavskog Pakta je bila pozvana od strane Komunističke Partije Čehoslovaške. Rusi nisu okupirali ČSSR Poistovećuješ Ruse sa komunizmom. Nije samo Rusija bila komunistička zemlja. Komunizam je bio zlo ne Rusi.
2. Ne bi mrsili još 100 godina. Priseti se gde su bili Šiptari pre bombardovanja od strane NATO.

1.Zašto mešaš Varšavski Pakt sa Rusima?
Ok........kapiram da bi Varsavski pakt trebalo vezivati ubuduce za Laponce??? :confused:
Ovo je suvislo ,kao da si rekao da NATO ne treba vezivati za Amerikance..... :roll:

videćeš da okupaciju nisu izvršili Rusi nego članice Varšavskog Pakta
Pa to ti bas pricam......nisu nas bombardovali Amerikanci , vec NATO clanice......to sto je najveci deo aviona bio americki, ili najveci deo tenkova u Cehoslovackoj , ruski......to je cepidlacenje...... :shock:

Armija Varšavskog Pakta je bila pozvana od strane Komunističke Partije Čehoslovaške.

.........koja je bila potpuno nezavisna od Komunisticke Partije SSSRa.....ono, ladno su Ruse terali u ****...... :D :D :D

B]Rusi nisu okupirali ČSSR[/B]

mislim, sta reci........onaj mucenik Jan Palah se zapalio zato sto mu je bilo hladno.... :roll:

Poistovećuješ Ruse sa komunizmom.

.......izvini, znam da su Rusi paradigma liberalnog kapitalizma.........zaneo sam se :shock:

Nije samo Rusija bila komunistička zemlja.

Dobro, tu su i mongolije, kine , vijetnami, razne africke i azijske vukoyebine.........
Ali, prva, najveca, najcrvenija, naravno .......SSSR...... :D

p.s.
sorry, znam daje van teme, ali, brate...........cime se bavi firma , koja ima ovako pametnog vlasnika???? :confused:
 

Back
Top