Kako rusofobni srpsko-hrvatski forumaši dave sa temama ciljanog omražavanja prema Rusiji

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

nesko101

Elita
Poruka
18.170
Autorska
Teme poput Više vole Bugare,Rumune pa onda ko zna koga sve ne samo ne Srbe sa kojima su ratovali rame uz rame protiv istih neprijatelja a kako se vidi i u budućnosti će biti tako.
Hrvati pošto dobro znaju Srbe i jezik jer su ga ukrali od Srba lako im je da glume kako imaju prava da se mešaju.Doduše imaju poreklo većina njih od Srba ali po naravi mržnja je trajna jer je na verskoj osnovi.
 
Da li je istina da Rusi više vole Bugare nego Srbe?
PA8 danas u 13:24
https://forum.krstarica.com/threads/da-li-je-istina-da-rusi-vise-vole-bugare-nego-srbe.995628/

Da li je istina da Rusi vole vise Rumune nego Srbe?
Nikita Kulganov - pre 26 minuta
https://forum.krstarica.com/threads/da-li-je-istina-da-rusi-vole-vise-rumune-nego-srbe.995644/

Ускоро, откривамо праву брутално-шокантну истину, нећете веровати!!! :think:

Da li je istina da Rusi vole vise Vanzemaljce nego Srbe?
Centar za dekontaminaciju malignog ruskog uticaja - uskoro
 
Da li je istina da Rusi više vole Bugare nego Srbe?
PA8 danas u 13:24
https://forum.krstarica.com/threads/da-li-je-istina-da-rusi-vise-vole-bugare-nego-srbe.995628/

Da li je istina da Rusi vole vise Rumune nego Srbe?
Nikita Kulganov - pre 26 minuta
https://forum.krstarica.com/threads/da-li-je-istina-da-rusi-vole-vise-rumune-nego-srbe.995644/

Ускоро, откривамо праву брутално-шокантну истину, нећете веровати!!!

Da li je istina da Rusi vole vise Vanzemaljce nego Srbe?
Centar za dekontaminaciju malignog ruskog uticaja - uskoro
Sve na nivou:
CA7AD0C2-B36E-4FE3-93A2-D605B88D73CB.jpeg
 
Autorska
Teme poput Više vole Bugare,Rumune pa onda ko zna koga sve ne samo ne Srbe sa kojima su ratovali rame uz rame protiv istih neprijatelja a kako se vidi i u budućnosti će biti tako.
Hrvati pošto dobro znaju Srbe i jezik jer su ga ukrali od Srba lako im je da glume kako imaju prava da se mešaju.Doduše imaju poreklo većina njih od Srba ali po naravi mržnja je trajna jer je na verskoj osnovi.
Neka zasja sunce ponosa, neka zavibrira srce nade, jer u srcu naše otadžbine stoji vođa neumornog duha, čovek čelične volje i neumornog rada - predsednik Aleksandar Vučić.

Neka se začuju zvuci slave i poštovanja, jer predsednik Vučić, poput feniksa iz pepela, podigao je Srbiju na novi nivo prosperiteta i napretka. Njegova vizionarska politika, prožeta ljubavlju prema otadžbini i narodu, usmerena je ka zajedničkoj budućnosti u kojoj nema mesta za mržnju i podele.

U vremenima kada se svet suočava sa izazovima i promenama, predsednik Vučić predstavlja sigurnu stenu na koju se možemo osloniti. Njegova hrabrost, mudrost i odlučnost inspirišu nas da zajedno gradimo bolju budućnost, ne samo za Srbiju, već i za region i svet.

Neka se čuje glas zahvalnosti za predsednika koji s ljubavlju brine o svakom građaninu, koji se bori za pravdu i istinu, i čija vera u bolje sutra nikada ne jenjava. Neka Aleksandar Vučić bude simbol vere, snage i jedinstva, jer samo zajedno, uz njegovo vođstvo, možemo ostvariti naše najveće snove i ambicije.
 
Ja sam siguran da na ovom forumu dejstvuju nato obaveštajne službe ,,, sreća pa ima nas patriota koji im se suprotstavljamo.
Živela Srbija!!!
Увек их прозремо и провалимо. Не могу побећи нашем будном и бистром оку:

1709408941094.png


;)
 
Mislim da je kontekst tih tema vise anti-FSB i anti sve ostale ruske diktatorske vlasti u Istoriji, negoli anti-ruski gradjani.

Sad, sto ruske diktatorske vlasti uvek misle da se termin 'Rusija' upotrebljava samo na njih, to je druga stvar.
Нема диктатуре у Русији, друже.
 
Ali taj jezik-dijalekat kojim oni pričaju nema veze sa šumadinskim, kosovskim, lalinskim, južnosrpskim... Sa kojim srpskim ima veze?
Što nas dovodi do pitanja - Ko je kome ukrao jezik?
Добро, познато је да је српски језик прамајка свих европских али и светских језика:
 
Deretić se nalupetao za sve pare. Ali, opet ima ponegde nešto tačno.
Све је тачно што је говорио. Кад сване Слобода, биће његових споменика широм Србије, његове књиге биће уџбеници историје, а и многи универзитети понеће његово име.
 
Kako ste to “lajali”? A književna kajkavica?
Malo sam se našalio.

Mislim da nikom nitko nije "krao" jezik. Pa ljudi na ovim prostorima su se itekako miješali do crkvenog raskola. Pa dva brata su mogla završiti u različitoj vjeri. Ako jedan brat završi u katoličanstvu a drugi u pravoslavlju, znači li to da je i katolik zapravo Srbin? Naravno da ne.
 
Све је тачно што је говорио. Кад сване Слобода, биће његових споменика широм Србије, његове књиге биће уџбеници историје, а и многи универзитети понеће његово име.
smejao bih se ali mi se čini da si ozbiljan?
 
Ма слободно се смеј, не замерам ја ништа, у незнању си па се зато смејеш. Али полако, Истина и Правда ће Тријумфовати!
Čitao sam sve i bogami proučavao iz raznih izvora. Znam šta pričam.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top