Politika Zapada prema Rusiji i Srbiji..

urospo:
Ma ne znas ti jos "naseg" marka. Sad ces da vidis kad pocne sa licnim uvredama, sa opisivanjem i tumacenjem tvog zivota kao da je vidoviti saban, pa sa podacima i vestima iz njegovih proverenih izvora...

A sve na sramotu moderatora koji dozvoljavaju sve to.

jel imate vi zapravo neki smislen odgovor na onaj njegov post gore ili cete o tome ko je prosuo mozak, sta ima ispod slema.....:roll: posto je lik napisao sasvim logican i tacan post.
sta imate vi?
 
~Petar~:
jel imate vi zapravo neki smislen odgovor na onaj njegov post gore ili cete o tome ko je prosuo mozak, sta ima ispod slema.....:roll: posto je lik napisao sasvim logican i tacan post.
sta imate vi?
Ono što sam napisao pre toga. A drugo, ako se pojavljuje na temi Politika Zapada prema Rusiji i Srbiji ovakvim postovima onda ne postoji drugo objašnjenje od datog. Važi to i za tebe. Držite se teme i po mogućstvu objektivno a ne navijački. Niste na "Stadionu". Kod nas na Fudbalu, na temi Stadion možeš pričati šta želiš. Ovde sam mislio da ću se suočiti sa poštovaocima tematskih principa. Kad toga nema onda mora da očekuje i ovakve odgovore.
 
v.v.ilic:
Ono što sam napisao pre toga. A drugo, ako se pojavljuje na temi Politika Zapada prema Rusiji i Srbiji ovakvim postovima onda ne postoji drugo objašnjenje od datog. Važi to i za tebe. Držite se teme i po mogućstvu objektivno a ne navijački. Niste na "Stadionu". Kod nas na Fudbalu, na temi Stadion možeš pričati šta želiš. Ovde sam mislio da ću se suočiti sa poštovaocima tematskih principa. Kad toga nema onda mora da očekuje i ovakve odgovore.
Zdravo Iliću!
Malo naletio u nemirne političke vode, a? :D
 
Bato, sve sto si napisao u postu # 42 je nebuloza.......i ja sam ti recenicu po recenicu , objasnio tvoje zablude i neznanje...........

Utom si se ti poveo , osokoljen urospo ,koji je by the way , jedan smesan deckic........ponekad zabavan, ali najcesce smesan........da me vredjas.......

Nisi na stadionu, Ilicu....:)

BTW
Mozda nisam trebao da dodam onaj deo sa tvojom firmom.......to je bilo bez veze , sorry........
 
v.v.ilic:
Ono što sam napisao pre toga.
da..i on tebi odgovori ovo http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=3204431&postcount=49 sad bi ti trebalo nesto razumno da smislish da odgovorish. tako se mi ovde igramo, ne znam kako je na fudbalu;)

v.v.ilic:
A drugo, ako se pojavljuje na temi Politika Zapada prema Rusiji i Srbiji ovakvim postovima onda ne postoji drugo objašnjenje od datog. Važi to i za tebe. Držite se teme i po mogućstvu objektivno a ne navijački. Niste na "Stadionu". Kod nas na Fudbalu, na temi Stadion možeš pričati šta želiš. Ovde sam mislio da ću se suočiti sa poštovaocima tematskih principa. Kad toga nema onda mora da očekuje i ovakve odgovore.

dobro vazi...;)
nisam tacno razumeo sta si hteo i sta ti smeta..al valjda si nesto hteo da kazesh o drzanju teme.....?
p.s. mislim da je objektivno u pravu. ili kako bi rekao jedan od psihica koji je skorije doshao na forum-porazio te argumentima:mrgreen:
 
~Petar~:
jel imate vi zapravo neki smislen odgovor na onaj njegov post gore ili cete o tome ko je prosuo mozak, sta ima ispod slema.....:roll: posto je lik napisao sasvim logican i tacan post.
sta imate vi?

Niti je logican, niti u potpunosti tacan. Po obicaju karikira tudje reci, tumaci ih na neki svoj nacin, skrece namerno sa teme.
Npr. cinjenica je da je Armija Varsavskog pakta je bila pozvana od strane Komunisticke Partije Cehoslovacke a ti vidi sta on daje kao odgovor na to.

U svakom slicaju mislio sam uopste na njegove postove, nacin diskutovanja i ponasanja na forumu. Ajde kazi sada, kad si se vec oglasio, jel tacno ono sto sam rekao u vezi njega. Jel radi ono sto sam naveo i time srozava ovaj forum i vredja ucesnike. Jel on najvise upucuje licne uvrede, jel pise uvredljivo i pocenjivacki o drugim forumasima i njihovim zivotima kao da ih licno poznaje?
 
Ajde kazi sada, kad si se vec oglasio, jel tacno ono sto sam rekao u vezi njega. Jel radi ono sto sam naveo i time srozava ovaj forum i vredja ucesnike. Jel on najvise upucuje licne uvrede, jel pise uvredljivo i pocenjivacki o drugim forumasima i njihovim zivotima kao da ih licno poznaje?

Urose, batice.........ti si bas opterecen mojom malenkoscu :):):):):)

nego , kazi........koliko rok su ti dali u partiji, da pokusas da izdejstvujes moje banovanje??:)
ako ima neka kinta u tome, sam cu da se banujem, a zasluge cemo pripisati tebi..:)
 
urospo:
Niti je logican, niti u potpunosti tacan. Po obicaju karikira tudje reci, tumaci ih na neki svoj nacin, skrece namerno sa teme.
Npr. cinjenica je da je Armija Varsavskog pakta je bila pozvana od strane Komunisticke Partije Cehoslovacke a ti vidi sta on daje kao odgovor na to.
ehej...komunisitcke partije istocnog bloka su samo sateliti moskve. chuj,varshavski pakt nije sssr. ma ne nego se rumunija pitala:roll:

urospo:
U svakom slicaju mislio sam uopste na njegove postove, nacin diskutovanja i ponasanja na forumu. Ajde kazi sada, kad si se vec oglasio, jel tacno ono sto sam rekao u vezi njega. Jel radi ono sto sam naveo i time srozava ovaj forum i vredja ucesnike. Jel on najvise upucuje licne uvrede, jel pise uvredljivo i pocenjivacki o drugim forumasima i njihovim zivotima kao da ih licno poznaje?

naravno da nije tako
 

Back
Top