Politicki grbovi i logoi

svastika3.jpg

e ovako
 
Alo cufto,nemoj brate mili da smaras sa ovim glupostima,keve ti...To sto si uclanjen 14.01.2008.,a imas 409 poruka govori sve o tebi....Nadji drustvo,idi negde...a ne ovde da smaras sa ovim neozbiljnim odgovorima i slikama!Ok?
 
Koliko je tvoja tema ozbiljna toliko su i moji postovi. To što si učlanjen 04.06.2006. a probudio si se pred drugi krug izbora govori sve o tebi.......Nadji drustvo,idi negde...a ne ovde da smaras sa ovim neozbiljnim temama!Ok? Mogao si na bilo kojoj temi da izjaviš da ti se sviđa grb SRS
 
Nije ok.Pre svega,nemoj da kopiras ono sto ja kucam,to nije lepo,mozes samo da citiras....Drugo,sta moze da govori o meni to sto sam se navodno sada probudio?Ja nisam obavezan da koristim ovaj forum zato sto sam registrovan....A ti za 15 dana si uradio 410 postova!Mislis da je to za pohvalu?Ha ha...ne naravno...to znaci da si neki teski pustinjak koji spava ispred komjutera.Ja se bavim politickim marketingom pa me zato interesuje sta mislite o tome...kapiras,pusti covek?Ja u mom Beogradu imam mnogo drustva,mnogo vise nego ti u paradajz sosu...Cak i lokacija pokazuje tvoju ozbiljnost.
 
Vesela ćufta,predlazem ti da kupis kartu,da dodjes u Beograd.U Ateljeu 212,imas predstavu Half Life.Kada je budes odgledao,videces koliko preterano kompjuterisanje utice na mozak.....Ae sada da se vratimo temi...A ti,Vesela ćufta,obuzdaj strasti i svoju neozbiljnost.
 
Nije ok.Pre svega,nemoj da kopiras ono sto ja govorim,to nije lepo,mozes samo da citiras....Drugo,sta moze da govori o meni to sto sam se navodno sada probudio?Ja nisam obavezan da koristim ovaj forum zato sto sam registrovan....A ti za 15 dana si uradio 410 postova!Mislis da je to za pohvalu?Ha ha...ne naravno...to znaci da si neki teski pustinjak koji spava ispred komjutera.Ja se bavim politickim marketingom pa me zato interesuje sta mislite o tome...kapiras,pusti covek?Ja u mom Beogradu imam mnogo drustva,mnogo vise nego ti u paradajz sosu...Cak i lokacija pokazuje tvoju ozbiljnost.

Ma pogodio si k'o prstom u .....:lol: Zanimljivi su mi likovi koji na osnovu gomile postova od kojih su pročitali 2-3 + lokaciju mogu da izvuku celu istoriju bolesti:lol::lol::lol:
 
Ne,ali te dve stvari nemaju apsolutno nikakve veze sa ovim...Ovo je sasvim nesto drugo...U pitanju su neozbiljnost i odgovori...To je isto kada bi neko cas rekao da je partizan,pa onda cetnik i tako dalje....tada se vidi da je on neozbiljan.....
 

Back
Top