Podela na muske i zenske poslove :)

- - - - - - - - - -

Ja sam služio JNA.
Da Ti objasnim, ni tamo vojska ne pere košulje,
pošto su bili izmislili perionice,
pa smo nosili njima da peru.

Apropo inteligencije:
Priznajerm, bio sam jedva dovoljan na Mensinom testu.
Dali mi samo 1.6.
Al' sam zato na IBM-ovom (IBM-najveća svetska kompanija za kompjutere)
bio prvi medju 120 kandidata.

E meni je pun kofer tih sto du sluzili jna i nisu sacuvali ex yu kad je trebalo..
Kakvi ste to onda vojnici?
 
Poslednja izmena od moderatora:
ne pricam o pranju, nego o peglanju.

dzabe ti ni mensin test, ako smatras da je za vaspitanje dece odgovorna iskljucivo zena i ako postujes ljude samo zato sto su poznati, bez preispitivanja njihovih stavova.

- - - - - - - - - -

dusko radovic se nalupetao i to je to, pa neka je jos tri puta disko radovic..jednostavno se nalupetao. :D

Dusko Radovic se zezao, a problem su preinteligentni koji ne umeju da vide ironiju u onome sto je on pisao
 
podela u kojoj su zene izvisile...:lol:
ako izuzmemo onu zasnovanu na cisto vecoj snazi(tipa nosenje stunda na gradilistu i sl mogu 90% samo musk.)
ona se danas svodi na izbegavanje obaveza,npr ja znam da mogu da uradim neki kucni posao al pre iscimam brata jer me mrzi :mrgreen:,ili milion i petsto poslova koji su kao zenski(recimo iscimaju vas da ispeglate ili sta dr)..

msm meni danas deluje ko da ta podela bledi ali ko da je i dalje koriste i muskarci i zene ne jer stvarno misle da ce to dr osoba bolje uraditi s obzirom na znanje(vezano za pripadnost polu) vec jer su svi neverovatni lenjivici:lol:..
al problem je na kraju u tome sto ima vise posla zenskih:mrgreen: nego muskih pa su u ostatcima te arhaicne podele zene izvisile tj izvukle deblji kraj...
jer ona treba da:kuva pere pegla itd..
a on treba da popravi kad se nesto pokvari i izbusi rupu na zidu...
ovo prvo je celogodisnji posao a ovo dr je tek tu i tamo..

msm nije svuda tako, muskarci su se dosta pozitivno promenili i dobar deo pomaze i ucestvuje,al mi se smuci tako kad cujem lik se zenio i sad sve ocekuje da bude ko kod mame...

u sv sl jel aktivirate vi tu podelu i kada?:mrgreen:
jel se kod vas sve deli na ravne casti?i koliko je zastupljen sistem maminih sinova i tatinih princeza?
**i sad sam u periodu hejta tako da ako je smor tema ili gresim i sl moze lock:mrgreen:

nemam problem da pomognem, da učestvujem, da podelimo obaveze ali postoje neke stvari koje jednostavno ne želim da radim
 
podela u kojoj su zene izvisile...:lol:
ako izuzmemo onu zasnovanu na cisto vecoj snazi(tipa nosenje stunda na gradilistu i sl mogu 90% samo musk.)
ona se danas svodi na izbegavanje obaveza,npr ja znam da mogu da uradim neki kucni posao al pre iscimam brata jer me mrzi :mrgreen:,ili milion i petsto poslova koji su kao zenski(recimo iscimaju vas da ispeglate ili sta dr)..

msm meni danas deluje ko da ta podela bledi ali ko da je i dalje koriste i muskarci i zene ne jer stvarno misle da ce to dr osoba bolje uraditi s obzirom na znanje(vezano za pripadnost polu) vec jer su svi neverovatni lenjivici:lol:..
al problem je na kraju u tome sto ima vise posla zenskih:mrgreen: nego muskih pa su u ostatcima te arhaicne podele zene izvisile tj izvukle deblji kraj...
jer ona treba da:kuva pere pegla itd..
a on treba da popravi kad se nesto pokvari i izbusi rupu na zidu...
ovo prvo je celogodisnji posao a ovo dr je tek tu i tamo..

msm nije svuda tako, muskarci su se dosta pozitivno promenili i dobar deo pomaze i ucestvuje,al mi se smuci tako kad cujem lik se zenio i sad sve ocekuje da bude ko kod mame...

u sv sl jel aktivirate vi tu podelu i kada?:mrgreen:
jel se kod vas sve deli na ravne casti?i koliko je zastupljen sistem maminih sinova i tatinih princeza?
**i sad sam u periodu hejta tako da ako je smor tema ili gresim i sl moze lock:mrgreen:

Muskarac je uvek gost u svojoj kuci..:kez:
Ako drugom zivotu budes musko,mada cisto sumnjam osetices I to :p
 
podela u kojoj su zene izvisile...:lol:
ako izuzmemo onu zasnovanu na cisto vecoj snazi(tipa nosenje stunda na gradilistu i sl mogu 90% samo musk.)
ona se danas svodi na izbegavanje obaveza,npr ja znam da mogu da uradim neki kucni posao al pre iscimam brata jer me mrzi :mrgreen:,ili milion i petsto poslova koji su kao zenski(recimo iscimaju vas da ispeglate ili sta dr)..

msm meni danas deluje ko da ta podela bledi ali ko da je i dalje koriste i muskarci i zene ne jer stvarno misle da ce to dr osoba bolje uraditi s obzirom na znanje(vezano za pripadnost polu) vec jer su svi neverovatni lenjivici:lol:..
al problem je na kraju u tome sto ima vise posla zenskih:mrgreen: nego muskih pa su u ostatcima te arhaicne podele zene izvisile tj izvukle deblji kraj...
jer ona treba da:kuva pere pegla itd..
a on treba da popravi kad se nesto pokvari i izbusi rupu na zidu...
ovo prvo je celogodisnji posao a ovo dr je tek tu i tamo..

msm nije svuda tako, muskarci su se dosta pozitivno promenili i dobar deo pomaze i ucestvuje,al mi se smuci tako kad cujem lik se zenio i sad sve ocekuje da bude ko kod mame...

u sv sl jel aktivirate vi tu podelu i kada?:mrgreen:
jel se kod vas sve deli na ravne casti?i koliko je zastupljen sistem maminih sinova i tatinih princeza?
**i sad sam u periodu hejta tako da ako je smor tema ili gresim i sl moze lock:mrgreen:

Veca lenstina od mene ne postoji na ovom forumu, a i sire, tako da bi mi najvise odgovarala neka uloga eksploatatora, da iskoriscavam tudji rad i trud, i buduci da ne zivimo u robovlasnickom sistemu prinudjen sam da koristim jedinu mogucu strategiju koja mi obezbedjuje energetski balans, a to je da ne radim nista u kuci, da ne pipam nista sto ne lici na kasiku i viljusku, cak ni daljinski od tv-a, a realno i mrzelo bi me da saltam kanale. :deda2:
 
naravno da je vecina lanja i komotna
ko je lud da radi ako moze neko drutgi
ja sam lenj po prirodi sto ne znaci da ne radim
ja kad radim radim kad ne onda sam lenj

s obzirom da sam sam ja sve radim tako bi bilo i u vezi jedino sto zene smatraju da je to njihova obaveza te kucne poslove
mada su svabice tu zajebane one navode svoje muskarce da oni kuvaju i spremaju
 
poruke su isle logicnim redom, o temi, pa se nadovezalo pitanje slobode, pa onda postovanja zena i onda mali primer sa ministrom gasicem, i novinarkom b92 koja svojim radom ne zasluzuje postovanje,

ali eto prilike da se napadne vlada srbije, pozivajuci se na zensku solidarnost, a tu istu solidarnost nismo videli na b02 kada su hiljade zena ostajale bez radnih emsta i egzistencije. pfuj

- - - - - - - - - -

vezano za musko zensku podelu posla, ispade da je ruzno reci zeni da mu uradi oralni sex!? a nije ruzno da zena to isto kaze muskarcu da joj uradi oralni sex!
 
poruke su isle logicnim redom, o temi, pa se nadovezalo pitanje slobode, pa onda postovanja zena i onda mali primer sa ministrom gasicem, i novinarkom b92 koja svojim radom ne zasluzuje postovanje,

ali eto prilike da se napadne vlada srbije, pozivajuci se na zensku solidarnost, a tu istu solidarnost nismo videli na b02 kada su hiljade zena ostajale bez radnih emsta i egzistencije. pfuj

- - - - - - - - - -

vezano za musko zensku podelu posla, ispade da je ruzno reci zeni da mu uradi oralni sex!? a nije ruzno da zena to isto kaze muskarcu da joj uradi oralni sex!

eto tebi prilike da opljunes po svemu sto nije deo rezima...i to na najodvratniji nacin, podrskom nesretniku koji je ili pijan pa ne zna sta prica ili se toliko osilio i umislio da je Bog otac u ovoj zemlji, a pre tebe niko na ovoj temi nije spominjao vladu...i kukas tu za obrisanim postovima u kojima ti pljujes zene i bivsu vlast a prvi letis da se bunis i zalis na opljuvak sadasnje vlasti i to bas onako licemerno, kako to nije tema na ovom pdf-u..
 
eto tebi prilike da opljunes po svemu sto nije deo rezima...i to na najodvratniji nacin, podrskom nesretniku koji je ili pijan pa ne zna sta prica ili se toliko osilio i umislio da je Bog otac u ovoj zemlji, a pre tebe niko na ovoj temi nije spominjao vladu...i kukas tu za obrisanim postovima u kojima ti pljujes zene i bivsu vlast a prvi letis da se bunis i zalis na opljuvak sadasnje vlasti i to bas onako licemerno, kako to nije tema na ovom pdf-u..

meni nije jasno kako 27E ne vidis koliki je prekrsaj koji je djubre od gasica napravio tom izjavom
kad si na bilo kom poslu funkciji, postoji protokol
a taj protokol pogotovo postoji kad si politicar koji predstavlja jedno ministarstvo u jednoj drzavi
smem da potpisem da taj gasic nije dobar ni keramicar, a da nije dobar ministar to smo vise puta svi u zemlji imali prilike da se uverimo
uverio se na kraju i vucic, samo ga 27E brani
ko da mu je brat
 
meni nije jasno kako 27E ne vidis koliki je prekrsaj koji je djubre od gasica napravio tom izjavom
kad si na bilo kom poslu funkciji, postoji protokol
a taj protokol pogotovo postoji kad si politicar koji predstavlja jedno ministarstvo u jednoj drzavi
smem da potpisem da taj gasic nije dobar ni keramicar, a da nije dobar ministar to smo vise puta svi u zemlji imali prilike da se uverimo
uverio se na kraju i vucic, samo ga 27E brani
ko da mu je brat

evo ne znam, cekaj da smisli pa ce da nam kaze...a mozda prozbori koju i o helikopteru
 
Muskarac je uvek gost u svojoj kuci..:kez:
Ako drugom zivotu budes musko,mada cisto sumnjam osetices I to :p

ja moje goste teram da rade:mrgreen:

- - - - - - - - - -

naravno da je vecina lanja i komotna
ko je lud da radi ako moze neko drutgi
ja sam lenj po prirodi sto ne znaci da ne radim
ja kad radim radim kad ne onda sam lenj

s obzirom da sam sam ja sve radim tako bi bilo i u vezi jedino sto zene smatraju da je to njihova obaveza te kucne poslove
mada su svabice tu zajebane one navode svoje muskarce da oni kuvaju i spremaju

pametne svabice:D
 

Back
Top