Како на вас утичу временске прилике и неприлике?

Meni brufen pomaze.

A ako ne mozes sa brufenom, ti probaj Paracetamol. Na mene to ne deluje.

Znaci kupi negde Febricet, i kljukanje. :ceka:
Не треба ми ништа од тога, не помаже за вртоглавице од ветра... мислим да за то још нису измислили лек :lol:

Али мени је фасцинантније како ми сунце психички значи. Одједном имам вољу да радим, да шетам, да се дотерам, више се смејем.
Не морам чак ни да изађем напоље, довољно ми је да је светло и бљештаво.

Mozda imas onaj Vertigo.

Znam da se sve vise ljudi zali na to, ali ja to nemam, pa ne znam kako da opisem taj osecaj.
Није баш толико, рецимо као кад имаш низак притисак, тако некако, баш чудан осећај.

Од јутрос су се променила 3 годишња доба, а заједно са њима и моје расположење и енергија.
Како на вас утиче овакво време, топло, хладно, киша, сунце, распон температуре од по 20 степени у року од 24 часа и остале неподопштине :sad2:
Uzas
Seta mi pritisak, glavobolja, umor zajedno sa vremenom
Oduvek sam bila meteoropata

Uzas
Seta mi pritisak, glavobolja, umor zajedno sa vremenom
Oduvek sam bila meteoropata
Шта радиш са тим притиском, контролишеш стално? Најнезгодније је кад варира, знам по себи. Скочи, попијем лек, онда се сроза, гутам слано, ужас...

Лек за висок притисак и ериус тренутно.
Него се нешто размишљам, ова моја шупља глава има много отвора, можда да ја све то некако запушим да не дува толика промаја кроз њу :think:
Samo 1? Pih amateru, ja 4.

Za sada ovaj pokriva reumu, ne pijem svaki dan, samo kad zagudi kao sad.
Čim se smiri prestanem.
Моја мајка је последњих 15 година живота за добро јутро пила бруфен. Није било шансе да ујутро промрда без њега, цела укочена. Прсти, ноге, кичма, врат, буквално цела.

Али мени је фасцинантније како ми сунце психички значи. Одједном имам вољу да радим, да шетам, да се дотерам, више се смејем.
Не морам чак ни да изађем напоље, довољно ми је да је светло и бљештаво.
E, aj promeni nik u suncokret života ti. Može i suncokret u ljusci. ( Moram da javim tabu. )

1713991117350.png

Samo 1? Pih amateru, ja 4.
Ћути, једва сам сконтала да ме глава боли данима због високог притиска, још се наливам кафом. Кад целог живота имаш низак, не капираш. Одем код лекара, 160/100. Могла сам да флипнем овако блентава.

Моја мајка је последњих 15 година живота за добро јутро пила бруфен. Није било шансе да ујутро промрда без њега, цела укочена. Прсти, ноге, кичма, врат, буквално цела.
Za sada ruke, oba ramena pa nizbrdo, kasnije će da se proširi, moja takođe.

Ћути, једва сам сконтала да ме глава боли данима због високог притиска, још се наливам кафом. Кад целог живота имаш низак, не капираш. Одем код лекара, 160/100. Могла сам да флипнем овако блентава.
Nestabilan je baš zaheban. Pred otkaz na poslu ja se gušim, pumpica ne deluje, spakuju me u hitnu, meri doca jednom, dva puta, tri puta, reko daj recite koliko je nisam kukavica, 240/170, a reko zato se ja gušim.

Nestabilan je baš zaheban. Pred otkaz na poslu ja se gušim, pumpica ne deluje, spakuju me u hitnu, meri doca jednom, dva puta, tri puta, reko daj recite koliko je nisam kukavica, 240/170, a reko zato se ja gušim.
Е, ти си ме ушила...како си издржала???

Back