pitanje za sve zene.

Kako znate da vas neko gleda od iza ledja kad to ne mozete ocima videti? Obicno zene spustaju majicu = dizu pantalone il tako nesto kad neko uzme da ih gleda i ako to ne vide i niko im ne moze reci "gleda te neko" i sl. i to se kolko sam razgovarao sa ljudima desavalo svakome da moze da posvjedoci da one "nekako znaju"...?
Činjenica je da gotovo svaki čovek nekako oseća nečiji pogled koji ga prati, a da pri tom ne vidi osobu koja ga gleda . Siguran sam da će nauka (uskoro) rasvetliti taj fenomen.

(Humor je uvek poželjan, dok prostačka dobacivanja nikome ne prijaju).
 
Poslednja izmena:
Bas smo cudo, jel da?;)

E sto ne podnosim kad zenska obuce kratku suknju ili majcu, pa vuce na dole. Ili pantalone secene u kukovima (naj model!) vuku na gore.
Btw., da se vratim na pitanje.... Imamo 'osecaj za feeling'....:twisted::lol:

Da, bolje je kad obuce duboko nesto pa spusta:mrgreen:
Ne stvarno, tad zene prave neke pokrete nogama ili cudno sede da bi izgledale privlacno (pretpostavljaju da zelim), cenim uvek to i komentar (pretpostavljam da ga zeli) dam. To jest tad kad se obuku "obucenije" ... pa prave pokrete neke da bi dobile na... filing (punjenje) ili neznam.

'osecaj za filing' je cuvena izjava Dragane Mirkovic (?) koju (izjavu) ne mogu da izbacim iz glave.
 
Činjenica je da gotovo svaki čovek nekao oseća nečiji pogled koji ga prati, a da pri tom ne vidi osobu koja ga gleda . Siguran sam da će nauka (uskoro) rasvetliti taj fenomen.

(Humor je uvek poželjan, dok prostačka dobacivanja nikome ne prijaju).

Bas sam pre neki dan pricao o tome kako nauka treba da se bavi tim stvarima sa nekim.

De mi objasni ti koja je razlika izmedju humornog dobacivanja i prostackog dobacivanja sa 2 primera. Ja dobacujem onako ... nit mi je bitno da budem duhovit, nit da budem prostak, vec da bude smisleno i iskreno i po zasluzi. Dakle, to j eneko "duhovno" (posto nije duhovito ni prostacko) dobacivanje, ja sam ti duhovan mnogo kad vidim simpaticno zensko i odma joj trazim da pipnem sisu il nes drugo sto valja da bi dokazao kako ne postujem telo vec duh, i kako je njeno telo nesto manje vredno od njene licnosti. Hriscanski je obezvrediti (sa punim pravom) telo, te onda nema veze sta radimo sa telom i dal ga prljamo, to je bitno samo farizejima... (ako si citao bibliju oni se peru (bukvalno) od grehova). E sad, vodjen tom nekom filozofijom postujem njeno "vladanje" telom i onda "trazim" nesto od nje,... da vidim jel ona tolko ucinjena da mi ucini da opipam dupe il sisu njeno, da bi video jeli prava religiozna cura... ili je promiskuitetna ili kako se kaze, tj materijalna i ona koja sve svodi na telo, pa ga "cuva" ... kao sto treba da se cuva dusa od djavola. Znaci, volim hriscanke, i one vole mene pa mi odma daju da pipam kolko ocu, sto se kaze, okrenu i levu sisu, i taj neki moral mi stvara zelju da se sa njima plodim, al ne i mnozim, jer... ko bi hranio toliku decu, i ko bi ih izveo na religiozni put, nebih mogao ni ja da citam bibliju 10000tini sinova i kceri, a nisam jos ni sam procitao, pa kad procitam do kraja pravicu decu. E sad to plodjenje naravno se nebi desilo, ja joj kazem odma da bi svrsio na njeno lice, kao dokaz da bih je obasuo nekim belim... nekim postovanjem. E sad, ako joj je otac zubar onda tek postupam tako duhovno, i humorno u isto vreme, jer je nasmijavam da bi video kako ima bele zube, ukazujuci time njenom starom neko postovanje.:eek:
 
Davno bilo...Ja mislim Brena...
Intenziviran, a sta bi ti rekao Sharon Stone, da pred tobom prekrsti nogice kao pred onim cika cajcem :
sharon_stone_-_basic_instinct.jpg
 
Davno bilo...Ja mislim Brena...
Intenziviran, a sta bi ti rekao Sharon Stone, da pred tobom prekrsti nogice kao pred onim cika cajcem :
sharon_stone_-_basic_instinct.jpg

(Masem prstom u znak negodovanja)
(Pozivam rukom da pridje)
"Uzmi stavi na glavu ove naocare za sunce majke ti"
"I vidis li sto sad?"
"Ne bas najbolje!"
"E pa ni aj nisam najbolje vidio sto si uradila malopre, idi vrati se tamo i prekrsti noge opet, al sad ocu da gledam bez naocara".
"Koja ku.va, namerno je ovo uradila da bi ja trazio da ponovi, jer je znala da ne vidim dobro kroz ove naocare... da ispadne kako ja ocu jos... hm..."

:dash:
 
Cudno da u zadnje vreme sve nalecem na to da (bogu hvala, aleluja) zene se interesuju sto bi ja radio drugim zenama, tako da imam temu vise za pricu... sto je sasvim ok. Al je malo cudno, pre sat vremena me uzivo (ne na forumu) neka zena pitala isto nesto ovako:think: ? Jeste vi vestice ili?:think:

Davno bilo...Ja mislim Brena...
Intenziviran, a sta bi ti rekao Sharon Stone, da pred tobom prekrsti nogice kao pred onim cika cajcem :
sharon_stone_-_basic_instinct.jpg
 
Kako znate da vas neko gleda od iza ledja kad to ne mozete ocima videti? Obicno zene spustaju majicu = dizu pantalone il tako nesto kad neko uzme da ih gleda i ako to ne vide i niko im ne moze reci "gleda te neko" i sl. i to se kolko sam razgovarao sa ljudima desavalo svakome da moze da posvjedoci da one "nekako znaju"...?

Pa muskarci i ne kriju da gledaju...Nesto je lijepo opisala :lol:...zato su zene maheri u neprimjetnom odmjeravanju,sem kad zele da se to vidi....:mrgreen:
 

Back
Top