Pink Floyd

ako neko slucajno ima koncert pink floyd sa turneje the wall (dok je waters jos bio u grupi), znaci iz '79 ili '80, ne pitam koliko kosta... odlijepio sam gledajuci watersov koncert u berlinu, a ovo sto trazim mi je daleko bolje...
 
dobio sam juce od prijateljice na poklon dvd koncert rogersa watersa iz 2000...tako me dirnuo, nisam gledao solo watersa osim koncerta u berlinu...svaka cast onima koji odu da ga gledaju u budimpestu...nadam se da ce neko od tih osoba podijeliti utiske s nama :)
 
Licno ne postujem nista sem Jazz-a,starijeg-stranog dobrog rock-a,blus-a i naravno klasike...
posto sam ljubitelj zivih instrumenata malo i retko postujem electro-music sve zavisi od izvodjaca..
Ljudi retko shvataju da u ovom poslu postoje zabavljaci i umetnici.Samo i ti zabavljaci se dele na dobre i lose i naravno na prrrosravanja i dajte para... Postujem i pozdravlja mnoge bendove i ne kazem da i oni nemaju dobrih muzicar...mislim da nemoram da nabrajam jer onaj ko bi ovo procitao i sam bi znao o kakvim bendovim je rec...nego ako neko ima nesto zanimljivo da kaze neka to i ucini...
 
vec sam komentarisala taj kultni bend na nekom od foruma...
anyway, nije teshko ponoviti kada se radi o muzichkom savrshenstvu...
za mene je pink floyd wrh muzichkog ostvarenja...
(ne ukljuchujem klasiku...to je vec neshto shto nikada ne slusham, ali poshtujem...
o kvalitetu klasike je suvishno govoriti)
eto...
 
sHuti idolcicu :razz:

dakleM..pored pesma koje ste nabrojali, dobre su i Pigs On The Wing, Eclipse, If, Paranoid Eyes, The Post War Dream.....Another brick in the wall, naravno....Goodbye blu sky......mozda josh neka sad ne mogu da setim!!!
 

Back
Top