Pink Floyd

Pozdrav svima!
Da ne davim sada kako sam FLoyd fan and so on...
Imao sam Live in Pompeii Divx, ali sam ostao bez njega. Posto mislim da je to vecno stivo, ima li neko ko bi bio raspolozen da mi napravi kopiju?

Marko

Pink Floyd su genijalci koji su svojom muzikom uvijek isli ispred svog vremena. Nijedan stari album bilo koje grupe ne zvuci modrno kao "The Dark Side of the Moon". "The Wall" je isto vanvremenski, konceptualni album. Dok sam bio mladji stare albume nisam htio slusati, a sad sa zakasnjenjem uzivam u njima. Preporucujem onima koji vole PF, a nisu imali prilike da gledaju koncert "Pulse" da ga obavezno pogledaju. Oni nikad nisu tezili komercijali, njihova karijera je cista kao suza. Nazalost poslije albuma "Final Cut" doslo je do razdora u grupi i ostatak grupe je izbacio Rogera Watersa. Bilo je za plakanje gledati prosle godine Live 8 gledati poslije preko 20 godina kompletnu postavu sa Watersom.
Ljubitelji Pink Floyd, javite se :)

hvala vam, ne treba mi nista, samo bih volio da se povede razmjena misljenja, da cujem koliko drugima oni znace...bas ovih dana od poznanika sa chata treba da dobijem neke watersove solo albume...hvala vam na javljanju...mogli bi recimo pisati koje njihove albume najvise volite...toliko za veceras, pozz onima koji ce ovo citati :)

meni fale 2 albuma, a tjesim se time sto imam 8 njihovih dvd-jeva...fali mi "more", te "zabrskie point"
imam dupli mp3, nekoliko albuma na bugarskim diskovima, divx "the wall" i to bi bilo to...licno mislim da su nepravdom zapostavljeni albumi "meddle" i "animals"...toliko za ovaj put :)...i ekipa sa chata salje ovih dana neke solo albume rogera watersa...solo albume ostalih clanova imam...

ovo je interna poruka upucena za Arnold_Layne (nesto mi sa kompom nije u redu, pa ne mogu da saljem mailove, privatne poruke)....elem arnold trazim te mjesecima po chatu, pricali smo ljetos jedne veceri na chatu o pf i politici...otad te tamo trazim, ali bezuspjesno... drago mi je sto sam te ovdje sreo :) ... tad si mi pricao utiske sa live8, a i ovdje vidim da pises o tome... od juce sam prvi put na ovom forumu, odmah sam otisao na muziku, provjerio ima li tema pf i kad sam vidio da nema otvorio sam je... znaci adsl mi je poludio ima vec 5 dana, pa kad bude opravljen javicu ti se mailom... vidim da javljas ljudima za watersa u budimpesti, tako mi je zao, ali nemam para za takvu avanturu... citamo se i ovdje, a javicu se mailom uskoro...
pozdrav iz hercegovine :)

Back