pijane i trezne gospodjice i decaci i saga o alkoholu

ha stvarno bi bilo dobro da sam malo njanjavija...ovako jezik mi je dug..volim verbalne duele ali trezne glave...e sad zavisi kako ko shvata "njanjavost" mozda mislis da treba da se pobijem s nekim sta li?...
Ili možda treba da budem "nežna i mila i slatka ženkica", kako si, uzgred, i napisala, te da ću zbog toga konačno da budem "ženstvena"?

Izraz o kome sam jednom otvorila temu ovde koliko je glup i zloupotrebljavan.
 
I tako, odem ja na doček nove godine, a jedan tip što je išao sa nama rešio da "celu noć ostane trezan" jer ne želi da se za novu godinu napije ko bulja, to je tako stereotipno.
I tako, dok smo se mi zezali i smejali i igrali on je sedeo u ćošku, žalio se na muziku i gunđao.

Ajde žensko da bude trezno i nekako, ali muško kad sedi i gunđa ko neka strina, pa to je stvarno grozno, je l' da, je l' da forumaši, ajde potvrdite mi da je moj drugar krele ajde molim vas :sad2:

a jok i nije.... "to je tako stereotipno" ako je sve tako stereotipno sto je dosao na proslavu kreten..uf sad sam se nadrk'o z:D
 
Po meni je decko krele jer nije zeleo da igra i da se provodi, a ne zato sto nije pio...
Ja ne konzumiram alkohol preterano i mogu da izadjem i da ne probam ni kap alkohola, ali i tada, umem da se provedem i da mi bude super...

Dakle kad bi neka, hipotetički, drugarica se napila..... i zaboravila gde je, hipotetički :mrgreen: parkirala kola..... i neko morao da je vozi kući jer je odlučila da ne vozi to, hipotetički, veče..... ona ne bi bila kreten što se napila nego zato što je zaboravila gde je parkirala? :think:
 
Ne utiče samo količina alkohola (mada ima glavnu ulogu) na to da li ćemo se napiti ili ne, već i drugi faktori. Alkohol ima jače dejstvo kad smo gladni, nego kad smo siti; kad smo umorni itd... Možda je cura cirkala gladna, pa se obeznanila, možda joj nije prijalo određeno piće, ili nema iskustva u cirkanju, pa ne zna kad da stane.. ko će ga znati.

U principu, koga je briga? I po mom mišljenju, nije blam ako se desi jedanput, dvaput... Ako se dešava stalno, onda nije blam, već problem, i za muške i za ženske.


a mozda je samo sedela i pila tj. nije ustala i npr. igrala. mene alkohol podigne i ne mogu da mirujem na jednom mestu (ne mogu da pijem i samo sedim), to najverovatnije doprinosi brzem pranjenju i treznjenju. ili sam jednostavno istrenirana. z:lol:
 
niti sam se rodila sa oreolom, ni carskim rezom, nego onako starinski - kroz vaginu sa raznim izlucevinama
pa se nisam ni unakazila ikada u kafani (ili bilo gdje drugo)
a posjecujem gradsku redovno.... i jedem torte .... niti sam ikada vidjela nekog tu da se napio ili pravio scenu, kulturno mjesto, bez pjevaljiki i sl.
ono sto se meni javi u mislima kada se kaze "kafana", ovdje izgleda ima neko sasvim trece znacenje
kava.gif
 
niti sam se rodila sa oreolom, ni carskim rezom, nego onako starinski - kroz vaginu sa raznim izlucevinama
pa se nisam ni unakazila ikada u kafani (ili bilo gdje drugo)
a posjecujem gradsku redovno.... i jedem torte .... niti sam ikada vidjela nekog tu da se napio ili pravio scenu, kulturno mjesto, bez pjevaljiki i sl.
ono sto se meni javi u mislima kada se kaze "kafana", ovdje izgleda ima neko sasvim trece znacenje
kava.gif
Je l imaš visoko mišljenje o sebi zbog gore napisanog?

PS ozbiljno pitanje.
 

Back
Top