Pice za damu

TOM@X:
Ko je spomenuo prijatelje?? :lol:
Ne izvlači se..... da li si platila piće nekom momku koji te šarmirao? :wink:
Znaš ono, primetiš na njemu da ima lepu guzu.... i ti ga častiš, iako znaš da je gej i da sex sa njim ne dolazi u obzir....
a ti bi ga tako smazala..... a? :wink:

Iskreno..NE.... nisam u situaciji da to radim..mozda kada budem imala 300 godina i ne budem izgledala ovako kako danas izgledam ...:-D
 
TOM@X:
Bebidolle, nije te dugo bilo..... :D srećna ti Nova godina!
Koja je tebe muka naterala da se vratiš na krstaricu? :wink:

Hvala tom@xe, srecna i tebi Nova i sve najlepse! Znam nije me bilo dugoooo, ali resila sam da se vratim. Tj. morala sam da se vratim ;) .....kriva je severna amerika i zavrsetak godisnjem odmoru, smrc! ....still, nije krstarica losa :)

pz!
 
kučka:
Ali Majcheki..kakve veze ima dechko i zayebancija sa tim sto ti neko naprimer sasvim onako jednostavno posalje pice..mozda i sa namerom a mozda i ne..u cemu je toliki otpor u tom slucaju prihvatiti pice i zahvaliti se na istom..

Paa gle, ne kažem da ti je stav pogrešan dve varijante postoje - da pihvatiš ćepi ili ne.
Nego ja sam jako sumnjičava prema tome - mali je ovo grad, lokali su javna mesta... odkud znam ko je lik i šta hoće? Ukoliko sam svtratila negde - ja znam zašto sam tu i sa kim sam tu. Do nekle ima veze i sa tim a donekle i sa vaspitanjem - prosto sam drugačije vaspitana :wink:
 
Jao, kako mi je neki dan prisjelo pice...
Uoci Nove godine, bila sam na proslavi koju je firma organizovala za nas... I sve je bilo ok, dok orkestar nije poceo da svira narodnjake... Sjedila sam i kolutala ocima, pa ustala i otisla do stola sa novinama... Iz drugog dijela sale prisao mi je tip, koga sam prethodno vidjela da se pozdravlja i razgovara sa kolegicom koja je sjedila do mene... Pozvao me je na pice... Upitala sam kolegicu da li je on ok, i nakon potvrdnog odgovora, otisla za njegov sto... Kakav zajeb... :shock:
Dva sata nisam mogla da ga se rijesim, **** su jedno za drugim stizala za sto, a da me on uopste nije pitao, hocu li jos da pijem s njim i uopste da sjedim tu... Naprotiv, odbacivao je svaki moj pokusaj da se vratim svom drustvu... Na kraju, morala sam da postanem i osorna... Ali, cak me ni to nije spasilo smaraca... Izdejstvovala sam tek toliko da ustanemo od njegovog stola i da mi on kaze da idem i stavim stolicu izmedju one kolegice i mene, pa ce doticni doci da sjedne tu...
Rekla sam ok, okrenula se i otisla prema kolegama... Izgubila sam se u masi...
Stjaao je kod sanka nekih pola sata, prije nego je najzad odustao i otisao iz lokala...
 
kučka:
Drage moje,

Kada vas nepoznati muskarac ponudi picem u klubu,kaficu,kafani,da li ga prihvatate? Ako ga prihvatite osecate li obavezu da sa tim muskarcem provedete koji minut ili vise u razgovoru?? Kako se osecate tada?? Ako odbijete pice..nije li to nepristojno od vas..??

Ne posecivam a ta fina mesta...
 
Gazdarica:
Jao, kako mi je neki dan prisjelo pice...
Uoci Nove godine, bila sam na proslavi koju je firma organizovala za nas... I sve je bilo ok, dok orkestar nije poceo da svira narodnjake... Sjedila sam i kolutala ocima, pa ustala i otisla do stola sa novinama... Iz drugog dijela sale prisao mi je tip, koga sam prethodno vidjela da se pozdravlja i razgovara sa kolegicom koja je sjedila do mene... Pozvao me je na pice... Upitala sam kolegicu da li je on ok, i nakon potvrdnog odgovora, otisla za njegov sto... Kakav zajeb... :shock:
Dva sata nisam mogla da ga se rijesim, **** su jedno za drugim stizala za sto, a da me on uopste nije pitao, hocu li jos da pijem s njim i uopste da sjedim tu... Naprotiv, odbacivao je svaki moj pokusaj da se vratim svom drustvu... Na kraju, morala sam da postanem i osorna... Ali, cak me ni to nije spasilo smaraca... Izdejstvovala sam tek toliko da ustanemo od njegovog stola i da mi on kaze da idem i stavim stolicu izmedju one kolegice i mene, pa ce doticni doci da sjedne tu...
Rekla sam ok, okrenula se i otisla prema kolegama... Izgubila sam se u masi...
Stjaao je kod sanka nekih pola sata, prije nego je najzad odustao i otisao iz lokala...

ma daj, da ti je bilo toliko loshe ustala bi odmah. nista lakshe :I
mozhda te je samo bilo blam mozhda je seljo u pitanju
kako te je smarao uopshte, cime, ako je samo razgovor u pitanju... znaci ti si ga slusala sve vreme.. zar je moguce da si pasivna u takvim situacijama ti..nisi mogla da okrenesh na neku svoju vodenicu
da da ja nikad ne idem kako vetar duva
:X :X :X :X
 
e a sigurno je hteo da menjate marke kad te izdvojio iz ekipe
2 sata! pa je 1.7h pricao normalno a ostalih 0.3 sata pipao ledja...znaci nije bio bash toliko dosadan?!?! ili nije 2 h. i ocemu ste pricali
ebiga jedna moguca varijanta
mozhda su bolji ti susreti u drushtvu mozda bi se on tada recimo opustio i pocheo da zeza na neki drusthven nachin..pokazao neko drugo lice..i onda biste uspostavili neki drugachiji odnos...mozda sto se ona povukla odmah nije bila tampon zona ili kako god
ne znam ja imam problema s mozgom ne veruje mi niko ali ih imam zaista. pocetak alch koji se nekad javi..ko zna shta je problem
 
a ok neki posesivan lik a mozhda teo i da te napije hehehe
mozda nije nego samo onako
a dobro dopala si mu se vatrena si a ili poslushna
:I
jer bar lep...mora da je zalizane kose

ma ok pocelo ok pa si odustala shta sam te i ja zajahala
 
a ako vas ponudi burekom...on jede burek i kaze 'ocesh malo' i ponudi odgrizheno

pre bi takvom verovatla onda nije stavio opojne droge shpanske mushice. taj je dobrichina.

ma svima bi verovala.

e a kad izadjete s nekim polupoznatim je l prihvatate da on chasti, insistirate da platite, vi placate, ako plati krenete da pravite scene, prihvatite i koga hebe, osecate obavezu da vratite...

ili s poznatim..
meni nikad niko nije poslao pice za sto. samo striptizetu
shalim se nije ni to ali nikad nije kasno.
 
kučka:
Nije stvar u lovi..svi mi mozemo da isfinansiramo svoje pice..a zamisli ovako..prihvatis pice ...pocnes da razgovaras sa bajom i shvatis koliko ima maste i herca, odusevi te svojiom pricom i vise od toga i ..hahaha shta onda??

...tipove koji tako nesto rade po kaficima su u mom sistemu ocajnici...nacin fasciniranja zenke novcem indirektno...pa onda kad je primila zeljeno pice onda prilazi i pocinje pricu...jer mu je vec teritorija delom osvojena...(pretpostavljam da prihvatanjem **** njemu dajes znak da moze da pristupi drugoj fazi obradjivanja)...konkretno meni se takvi likovi gade...bila sam u mnogo situacija da dozivim tako nesto...i uvek su mi bile smesne...cak mi je neprijatno bilo konobara da vracam 500 puta...jadnicak nije kriv zbog gluposti onog koji ga seta...
...u mom sistemu fascinirace me lik koji ima dobru pricu...koja nema nikakve veze sa materijalnim stanjem...koji ce me startovati na sred ulice...na bilo kom neobicnom mestu...koji zna da me nasmeje...koji je otvoren...opusten...likovi koji salju pice po kaficima iz mog iskustva jako dobro znaju sta rade ...predstavljaju svoj kakav-takav materijalni status...a i cini mi se da su tako glupu naviku videli po striptiz klubovima po kojima su se vukli placajuci pice striptizetama...jer sto je svima poznato kada jedna striptizeta dodje i sedne pored tebe...tvoj sledeci korak je da joj narucis pice...to je uslov dalje situacije...e pa onda neupuceni krecu da se preznojavaju kada im stigne racun... :)
...kada gledam po filmovima takav start deluje mi ok...ali iz svog iskustva sve sto sam mogla videti su novopeceni nabedjeni snobovi...cija je ciljna grupa devojaka upravo ta koja zeli da primi pice...ne zeli on vise od sexa za tobom...a verujem da i smatra da je par **** dovoljno za tako nesto...
..kapiram tvoj stav...svako ima prava da razmislja na drugaciji nacin...ja sam za neke stvari izuzetno iskljuciva... that it... :)
 
e kao ne zeli vise od sexa...a sta ti zelis s njim...kao pasivna uloga a

ma ja bi primila ebenu flashu ebesh mi sve :X
nije ovaj razgovor tako glup

ne znam kod mene se to menja nisma uvek ista
 

Back
Top