Baletanke za ovo Proleće

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
336.748
Baletanke neke žene obožavaju, neke ih radije zaobilaze, ali uvek su in..
Ove lagane cipelice već decenijama se vraćaju u modu svake prolećne sezone
i uz minimalne izmene, uvek izgleda prilično slično, a veoma su praktične.

Nosimo ih uz suknje, pantalone, haljine svih dužina, kilote... gotovo sve
Posebno ove koje su hit za ovo prolece koje dolazi
Ako volite i nosite baletanke kupite ovakve

Clip_4balet5.jpg

Негде до 20. сам их носила, обожавала сам их. Онда сам прешла на штикле наредних 20 и више година. Сад за балетанкама могу само да плачем, добијам грчеве кад носим скроз равно, мора да има малу пету...
А не могу више ни праве штикле, сад сам права баба :histericna:

Posebno ove koje su hit za ovo prolece koje dolazi
Ako volite i nosite baletanke kupite ovakve
Mogu izgledati lepo i elegantno, ali nekako sve do sad koje sam imala... nisu moja omiljena obuća.
Treba mi neka peta, bar 2cm. Kupila sam skoro neke ukrašene sa par dragih kamenčića, ali nosim ih samo po sobama-nisu mi za izlaske napolje. Nije mi to obuća za moj korak. Hodam prilično dugim koracima za žensko biće, plus... broj 40. To je jedna velika i ne više elegantna baletanka.
U baletankama imam utisak da mi se oduzima vreme-sporija sam i manje dobro raspoložena.

nosim svu obucu i ravnu i sa malom petom i sa manjim štiklama..jedina obuca koju ne volim su čizme i patike
..njih nosim samo kada moram a baletanke su mi taman i za sve posebno obe sa malom petom što ih sada prave
Uh, ja volim čizme svih dužina ili, da li bismo rekli-dubina? Volim i patike, a naravno-zna se mesto i vreme za njih.
Ne u ekspedicijama kao u crkvu, opštinu ili na fakuktet! Neću obuti patike kad znam da ću ići na neka svečana mesta.
Njeno visočanstvo-cipela!
Pokupila sam od oca savet, i kupujem samo cipele od prave kože.
To je obuća koja istrajava, udobna je, a i uvek je lepa.

kožne cipele su zakon ali pre par godina naidjem na jedne lagane cipele koje samo navuces na noge, spolja kao kobajagi antilop, u teget boji , peta mala ala kao baletanke i gumen džon, jedino je unutra bila stopalo od kože,uvoz iz Turske,neka smešno mala cena ,znaci cista sintetika ali ne secam se da sam nosila udobniju obucu od tih ..nosila sam ih dok ih nisam rasturila :lol:

Ove druge sa nitnama mi se jako sviđaju. Baš su originalne. Jesu li možda neki poznati brend? Na prvima mi se ne sviđaju trakice na prstima, print mi je predivan.
Crvene su predivne.
Što se mene tice ..mogu da dodaju i oduzimaju detalje.. ja ih volim i nosim
Slažem se, treba ih znati iskombinirati, ima žena koje ih znaju jako dobro uklopiti.

Kakvih boja imaš i koliko pari, ako se smije znati?

Back