Pezo 206 problemi sa paljenjem

Ovlašćeni servis istanbul doo :lol: delovi od golfa 3 tdi :lol: zamisli samo tri bobine :lol:
To ovaj u SRbiji stavlja ..Jbg ako zna da pase zasto da ne cetkice nisu svemirska tehnologija ima tu dosta delova koji se koriste u drugim autima ,,Pitanje je zasto nije zamenio taj alanser ..Verovatn jeste pitao ali je i verovatno odustao posle toga :fdlan: ,, Ja sam imao Macana na kratko i to je bio horor za proci tehnicki sto se tice cena delova a sve sitnice..Moze se kuovati rezervni deo po serijskom broju ako hoces da izbegnes visoke cene lux brendova ,,
 
Poslednja izmena:
Anlaser se kaže.

Ništa se tu ne menja kod nemaca SVE se remontuje. To je jedino dobro kod nemaca što dosta toga možeš sam da uradiš i prođeš jeftino ako se razumeš. Danas kod novih ne možeš ništa za sve vadiš motor i slično. Postali su užas.

Uglavnom 300 tkm dobro je dogurao taj porše ipak je to kvalitet. Golf 3 tdi kvalitet :rotf:
 
Auto je u odlicnom stanju za svoje km preuzet bez sreedivanja sa placa koji ga je dobio najverovatnije u zamenu ,,,ne zaboravimo da je to ipak auto sa 450ks ,,Dokaz da Porse pravi jako dobra auta koja mogu da se voze normalno za razliku od ostalih fensi brendova ,,
 
Anlaser se kaže.

Ništa se tu ne menja kod nemaca SVE se remontuje. To je jedino dobro kod nemaca što dosta toga možeš sam da uradiš i prođeš jeftino ako se razumeš. Danas kod novih ne možeš ništa za sve vadiš motor i slično. Postali su užas.

Uglavnom 300 tkm dobro je dogurao taj porše ipak je to kvalitet. Golf 3 tdi kvalitet :rotf:
REmontuje i u Svici ali ne kod Giga iza kuce vec rade servisi koji su se specijalizovali za te stvari i dobijes garanciju kao na nov deo ,,,Nista u tome nema lose jer taj deo bude kao nov ,,Stoji kad kupujes prva ugradnja ili rep
 
Da nesto jos saznas o Porscheu pa nastavi da se smejes ...Na njega mozes da imas 15g garancije ili 199999km mozes cak i da je uzmes i kad je auto 5g staro ali da je odrzavano u Porscheu,,Zove se Porsche Approved..Ne kazem da se isplati ali postoji ta opcija koju dosta vlasnika tih auta imaju ,,
 
Izvan garancije vlasnik odlučuje dal će sve da menja što je preporuka ili samo problematične. Edukuj se malo umesto što se blamiraš :lol:

Porše golf 3 tdi :hahaha:
A ne servis je servis to su mu mogli reci za starter da će ga morati menjati ali servis je servis ako pada pod servis moze biti ovaj li onaj ..Ne menjaju ulje a da ne menjaju filter to kod Porsche garaze nema ..Pogotovo što vlasnici tih auta plaćaju 3x vece satnice radionice i normanlo je da ocekuju tip top servis. TU VECINOM CENA NIJE BITNA auto se samo ostavi .Ti Porsche si video samo na slikama i pojma nemaš kako te radionice funcionisu .Poredenje sa Fiatom Hyundai I sl ne ide .. Znaci 3 od 8 a tih 8 je prešlo 300km a ovih 5 ko zna koliko ce jos .. Tako da sve ovo sto trabubunjas o odrsavanju ovlastenih servisa pada u vodu ..
 
Poslednja izmena:
Stvarno si panj, kada auto izađe iz garancije oni ti predlože da promeniš sve kako ide po planu servisiranja (na 150tkm sve bobine) ali pošto više nije u garanciji ti odlučuješ šta će se promeniti. Dakle preporuka je sve. Dal će novo ili remontovano važi i za ostale delove izvan garancije. Nisi nikada imao nov auto pa ne razumeš šta je fabrička garancija.
 
Stvarno si panj, kada auto izađe iz garancije oni ti predlože da promeniš sve kako ide po planu servisiranja (na 150tkm sve bobine) ali pošto više nije u garanciji ti odlučuješ šta će se promeniti. Dakle preporuka je sve. Dal će novo ili remontovano važi i za ostale delove izvan garancije. Nisi nikada imao nov auto pa ne razumeš šta je fabrička garancija.
Auto nije roden sa 300k km bio je i sa 100 i na 200k i kao što vidis menjana nije bilo ....Ja non stop imam nova auta svake 4g ih menjam .. Ti ovde brkas 2 stvari garanciju i servis .. Servisi koje Porsche upisuje u servisnu su nesto drugo i tu imas i taj gde stoji da su zamenjene 3 bombine plus sve ostalo .. Ako je hreo da stedi sto ih nije zamenio kod nekog drugog nego u Porsche servisu gde kostaju 10x vise .. Ne idu ljidi u taj servis pa se natezu sa njima sta ce da se radi to ne rade ni u Mercedesu ali rade u Hyundai u Fiatu ..Tu se samo ključ ostavi na pultu i provuce katrica kad završe auto ..
 
Auto nije roden sa 300k km bio je i sa 100 i na 200k i kao što vidis menjana nije bilo ....Ja non stop imam nova auta svake 4g ih menjam .. Ti ovde brkas 2 stvari garanciju i servis .. Servisi koje Porsche upisuje u servisnu su nesto drugo i tu imas i taj gde stoji da su zamenjene 3 bombine plus sve ostalo .. Ako je hreo da stedi sto ih nije zamenio kod nekog drugog nego u Porsche servisu gde kostaju 10x vise .. Ne idu ljidi u taj servis pa se natezu sa njima sta ce da se radi to ne rade ni u Mercedesu ali rade u Hyundai u Fiatu ..Tu se samo ključ ostavi na pultu i provuce katrica kad završe auto ..
Tebi je polovan auto nov auto ja te apsolutno razumem ko i ostatak srbije :lol: i lepo u videu kaže da su zamenili bobine ali ne kaže koliko komada. U servisnoj imaš samo pečat i datum ništa više.
 
Tebi je polovan auto nov auto ja te apsolutno razumem ko i ostatak srbije :lol: i lepo u videu kaže da su zamenili bobine ali ne kaže koliko komada. U servisnoj imaš samo pečat i datum ništa više.
Za firmu uzimam nova auto ili demo do 10k km par meseci stara a ovo je br3 u zadnjih 10g pa ti računaj koliko novih sam ja promenio za taj tvoj novi od 15g .Vidi se koliko je zamenjeno i piše u fakturi koju je bivsi vlasnik platio ..Nisu mu sigirno naplatili 8 a zamenili 3 to oni ne rade ne smeju .. Video sam danas kod kolege je dosao 1,25 F1 tehnologija sa puknutim lancem ni 200k km nije prešao..Slikat cu sutra to ciudo od tehnologije dok ga rastavi .. Samo sto sumljam da će ga moći sastaviti:)
 

Back
Top