Muku mucim sa odabirom polovnog automobila.

zzddas

Početnik
Poruka
19
Sta uzeti ljudi, razbijam glavu vec par meseci a auto mi treba.
Srce kaze Audi a5 2013 a razum neki Megane, Talisman ili 508 iz 2018 god. Nikako da prelomim, cene su tu negde.
Ovi su noviji ali audi je kvalitetniji i bolji za voznju, kod renaulta me plasi ta 1,5 kubikaza, posto mi treba nesto startnije. Molim vas za savete i iskustva.
 
Francuze nikako

Iskreno VW ili Tojota

Imam 6 poslovnih auta sve Tojota Aygo

Kupila sam nove sad imaju 4 godine i prešli su 75000-106000 km

I rade ko sat

Dakle redovno inspekcija , menjanje ulja i filtera , kočnice i gume to je sve sto ulažem u njih

Izuzetno sam zadovoljna
Toyota je po izgledu jedan od ruznijih auta, dok su ovi najnoviji modeli preskupi. Sa Vw sam imao losa iskustva kod golfa i pasata, kao da se vozis na bicikli. Jos audija nisam probao.
 
Sta uzeti ljudi, razbijam glavu vec par meseci a auto mi treba.
Srce kaze Audi a5 2013 a razum neki Megane, Talisman ili 508 iz 2018 god. Nikako da prelomim, cene su tu negde.
Ovi su noviji ali audi je kvalitetniji i bolji za voznju, kod renaulta me plasi ta 1,5 kubikaza, posto mi treba nesto startnije. Molim vas za savete i iskustva.
Ne znam šta te plaši kad je 1,5 Dci jedan od najboljih dizel motora. Kod njih je najviše problem elektronika, ali to otkazuje i drugima.
Jača verzija u Meganu sasvim lepo startuje. Talisman ne bih. malo ih je i održavanje može biti skupo.
 

Back
Top