Muku mucim sa odabirom polovnog automobila.

E onda neka mu je bog u pomoći! Al si ga prevario za medalju! Slava mu! :pop: :bravo:
Nema mu sta bog biti na pomoci ta auta kostaju vise danas nego tad kad sam mu je ja prodao ..Verujem da moze danas dobiti 9-10k za nju tako da ne vidim problem ..Sva auta 4cilindra sa malo vise ks koja kataloski troše oko 5,5 do 6l su otišla gore .. Nema za te pare koje sam tad dao ni blizu ..
 
Jeebbeš ti kršinu u koju mora da se uloži 4.000 evra. To nije ni za otpad jer je očigledno sve pokvareno i raspalo.
Kakvih 4000€ to ti guras jer nemaš pojma sta koliko košta..Ja sam jedno vreme (Golf3-4) radio bezince na dizele i to me je koštalo tih 3-4k € ali razlika u ceni između ta dva auta je bila dosta veca ovde kod mene pa se isplatilo .. Jel ti znas sta sve treba da se menja da bi prepakovao bezinca u dizela ?..
 
Pa kada si kupio polovnu raspalu alfu, kupi neki normalan nov auto a ne da ti je glava u torbi svaki dan.
Ta polovna Alfa je mlada od te tvoije sklopocije . Nema tu glave u torbi ako kupiš neispravn auto onda ga kupiš sa razlogom da bi,ga napravio. Imam dobar auto VW Passat 2,0tdi dsg 2017 .. Ne kupujem privatno nova auta jer je gubitak prevelik a pogotovo ne ta mala ..
 

Back
Top