PAPA dušom uz Albance...

svetolik trpkovic:
Bas je zanimljivo kada sovinisticko smece poput tebe nekome drzi predavanja o kulturi izrazavanja
Nemam pojma, ali ja nisam stavljao "boldirao" slova. Mozda je jos nasto izmenjano...

Ако се околина у којиј смо мења, морамо се адаптирати да би опстали, а адаптираћемо је тако што ћемо се променити. Видиш, то је сва проблематика. Поздрав!
 
UberSukhoi:
Ма кој папа(пише се малим словом, јер када би Пацов, Гамад, Стока... писали великим почетним словима...), сви раде по истом шаблону, и та болесна католичка црква покатоличила је и покатоличује најгори шљам и свакакву стоку! Шта мислите зашто православци чине 9% хришћана и колико би кинеза било када би рачунали овце које имају???!! :? Највеће је зло икада било, јесте и биће у Риму... Чудни су путеви господњи... :) Поздрав!

Што јес' - јес'! :lol:
 
rdeki:
Interesantno mi je kod Albanaca to što su oni na prvom mestu Albanci, pa tek onda muslimani i katolici.
Kod većine naroda (naročito kod muslimana i katolika) verskoj pripadnosti se daje mnogo veći značaj od nacionalne.

nekada davno jedan pametan covek je tako nesto tvrdio,i verujem da je tako bilo.
p.s. ima ona prica kada jednom pravoslavcu opsuju nekog sveca on nista, onda jednom muslimanu, on isto, mrtav hladan, pa katoliku... ali kad imje opsovan skenred beg e tada su svi skocili
 
rdeki:
Interesantno mi je kod Albanaca to što su oni na prvom mestu Albanci, pa tek onda muslimani i katolici.
Kod većine naroda (naročito kod muslimana i katolika) verskoj pripadnosti se daje mnogo veći značaj od nacionalne.
Увек би требало да национална припадност буде преча од верске.
О томе би и ми Срби могли мало више да размишљамо.
 
eremita:
Питање је само ОДАКЛЕ је Сандрина скинула вест, у томе је ствар... не верујем да је она било шта измислила, једино није оставила сајт (а то би ипак требало да буде обавеза)..
adem_ks:
to isto ali na albanskom. i nigde se ne pominje albanski narod, vec narod kosova

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=4516231&postcount=90

U današnje vreme vesti vrlo velikim brzinama prelaze stotine kilometara. Katkad zakaže prevodilačka sposobnost katkad zdrava logika.

Ne može neko da odgovara na čestitku od Beriše i da misli na kosovski narod drugačije nego Beriša.

Takodje TOKOM TOG SUSRETA je nebuloza jer ne znamo da li je Beriša nosio čestitku lično ili se mislilo na susret Pape sa rodjendanskom čestitkom?
To će nam pojasniti SRSandrinaBG
 
SANDRINAbg:
PRIŠTINA...

Papa Benedikt XVI, zahvalio se predsedniku Skupštine Kosova, Kolju Beriši na rodjendanskoj čestitki i poručio da " ostaje dušom uz kosovski-albanski narod " .
[/B] :roll:

Paprika je crvena svaki dan
Benedikte Papo srećan tebi 80 rodjendan!
BERIŠA


siptar.jpg


Dragi Sveti Oče,
pored radosnih čestitki za 80-ti rodjendan izražavam zabrinutost za Vaše zdravlje jer Vas je 117 kardinala hvatalo za testise pre neku godinu na onoj stolici za proveru pola.
Možda je neko pritis'o jače pa Vas je spopala nensosna bol koja Vam razum pomuti do dana današnjeg. Čuh da razum ne beše Vaša jača strana ni u mladosti. Sad da li je zbog jaja ili glave tek nemojte da u mojoj zemlji pravite kajganu većom nego što jeste! Ako imate dušu za one koji otimaju tudje i ubijaju Hrišćane onda Vam je duša ko pauku muda. Kada ih toliko žališ vodi ih kod sebe u Vatikan a onda nemoj da mi kukaš posle kako ti ne daju popust za gudru i kako ne možeš da udješ u crkvu jer ti ne dozvoljavaju.
IRON LORD

4266331664c64-65-1.jpg

Dragi moji Šiptari, au šta ga vas je u pičкu lepu materinu...
 
BlackMusician73:
Moj te bac'o preko šar planine...

Nego, je li vama dozvoljeno da gledate TV ili kao ostali talibani vezete goblene po ceo dan?
О чемо ти, па ја користим рачунар 15 година, а ти видим од јуче!
А ако те ја бацим шабане, има да летиш до пентагона, фашисто амерички малоумни!
 

Back
Top