PAPA dušom uz Albance...

monti7-krstas:
Ovako?
4utuk5e.jpg
Kuš na me' znam ti oca!
 
Ha-Nocri:
Fasista prica o fasizmu. Zasto me to ne cudi hmmm
Ево да поновим који немају када читати!
Obersturmfuehrer:
to je zato sto si fasista, kao i tvoji crveni drugovi.


Душан:
Како Јеврејин Православац може бити фашиста, побили ми фашисти и Очеву и Мајчину страну, како можеш да причаш такве глупости, боље на овога припази!


Ово пустиш, и ко је сада фашиста!
----------
 
BlackMusician73:
A ovaj je li sladak?

kurir-paja-kylie-250.jpg

Bas si "dobar" site nasao sa kog skidas ovakvo smece. S perverznjacima koji ovako tretiraju jednog zivog sveca se razgovara iskljucivo s "argumentom" kalibra 7.62, i to izmedju ociju. Zovi me kako god hoces, to ti je, sto ti je. A mozda si ustasa, balija, Sipac ili nesto slicno, sto me uopste ne bi cudilo, vasko.
 
Iron Lord:
Dragi Sveti Oče,
pored radosnih čestitki za 80-ti rodjendan izražavam zabrinutost za Vaše zdravlje jer Vas je 117 kardinala hvatalo za testise pre neku godinu na onoj stolici za proveru pola.
Možda je neko pritis'o jače pa Vas je spopala nensosna bol koja Vam razum pomuti do dana današnjeg. Čuh da razum ne beše Vaša jača strana ni u mladosti. Sad da li je zbog jaja ili glave tek nemojte da u mojoj zemlji pravite kajganu većom nego što jeste! Ako imate dušu za one koji otimaju tudje i ubijaju Hrišćane onda Vam je duša ko pauku muda. Kada ih toliko žališ vodi ih kod sebe u Vatikan a onda nemoj da mi kukaš posle kako ti ne daju popust za gudru i kako ne možeš da udješ u crkvu jer ti ne dozvoljavaju.
IRON LORD


Dragi moji Šiptari, au šta ga vas je u pičкu lepu materinu...
[/color][/b]


Аууууууу.....

 
SANDRINAbg:
PRIŠTINA...

Papa Benedikt XVI, zahvalio se predsedniku Skupštine Kosova, Kolju Beriši na rodjendanskoj čestitki i poručio da " ostaje dušom uz kosovski-albanski narod " .

Papa Benedikt koji je napunio 80 godina, ponovio je želju da se pitanja o kojima je u martu razgovarao sa Berišom, pokrenu već jednom sa mrtve tačke.

Beriša je tokom tog susreta, zamolio Papu Benedikta, da blagoslovi Kosovo i albanski narod i da autoritetom koji uživa Sveta stolica u čitavom svetu , utiče na to da proces rešavanja bude ubrzan i da bude u skladu sa voljom i željom albanskog naroda na Kosovu.

Papa Benedikt je rekao Beriši : " Molim vas prenesite kosovskom, albanskom narodu moj blagoslov i moju spremnost za angažovanje ".
:evil: :evil: :evil:

Ovo je inače stav muslimansko - hrvatske većine građana, a na njihovim portalima, sajtovima, forumima.....
Svi oni koji su i ovde prisutni, a trude se da spamuju sve teme koje znače nama i našoj zemlji, a većina nas se povlači sa tema, po staroj " pametniji popušta"...šta dodati ovome..? :roll:




А шта друго очекивати од сатане :evil: из Ватикана!
 
AltinaD:
А шта друго очекивати од сатане :evil: из Ватикана!

bas je cudno... kada neko kaze nesto o patrijarhu pavlu vi skocite, iako iza njega stoje nekoliko miliona ljudi, a vi [pojedinci] pricate o coveku koji je po svom uticaju mogu reci br. jedan u svetu tako ccccc da li vam to govori kakvi ste???
 
adem_ks:
bas je cudno... kada neko kaze nesto o patrijarhu pavlu vi skocite, iako iza njega stoje nekoliko miliona ljudi, a vi [pojedinci] pricate o coveku koji je po svom uticaju mogu reci br. jedan u svetu tako ccccc da li vam to govori kakvi ste???

Нисам увредио католике и њихову веру. Чињеница је да сво зло које снађе Србе дође из Ватикана. Више смо страдали за 5 година у НДХ, него за 500 година под Турцима.
 

Back
Top