PAPA dušom uz Albance...

eremita:
Безобразни, неваспитани човече, Његову Светост Патријарха српског Господина Павла - огроман број и верника и свештеника називају ЖИВИ СВЕТАЦ... због његовог богоугодног живота........ зато је она то и написала........џиберчино ! :evil:

Наравно, да канонизација има поступак после упокојења.........
sve jedno nigde se ispred njegovog imena ne stavlja prefiks sveti jer se tacno zna sta to znaci nego mnogo si kasno zamenio marksizam i logike samopupravnog sistema sa biblijom pa ti nije jos sve jasno izgleda .
 
svetolik trpkovic:
sve jedno nigde se ispred njegovog imena ne stavlja prefiks sveti jer se tacno zna sta to znaci nego mnogo si kasno zamenio marksizam i logike samopupravnog sistema sa biblijom pa ti nije jos sve jasno izgleda .

Светоличе, Светоличе "јадна ти мајка"......шта ти овде радиш...........
 
SANDRINAbg:
PRIŠTINA...

Papa Benedikt XVI, zahvalio se predsedniku Skupštine Kosova, Kolju Beriši na rodjendanskoj čestitki i poručio da " ostaje dušom uz kosovski-albanski narod " .

Papa Benedikt koji je napunio 80 godina, ponovio je želju da se pitanja o kojima je u martu razgovarao sa Berišom, pokrenu već jednom sa mrtve tačke.

Beriša je tokom tog susreta, zamolio Papu Benedikta, da blagoslovi Kosovo i albanski narod i da autoritetom koji uživa Sveta stolica u čitavom svetu , utiče na to da proces rešavanja bude ubrzan i da bude u skladu sa voljom i željom albanskog naroda na Kosovu.

Papa Benedikt je rekao Beriši : " Molim vas prenesite kosovskom, albanskom narodu moj blagoslov i moju spremnost za angažovanje ".
:evil: :evil: :evil:

Ovo je inače stav muslimansko - hrvatske većine građana, a na njihovim portalima, sajtovima, forumima.....
Svi oni koji su i ovde prisutni, a trude se da spamuju sve teme koje znače nama i našoj zemlji, a većina nas se povlači sa tema, po staroj " pametniji popušta"...šta dodati ovome..? :roll:

zna papa da su prsli i da ima da ih proteramo u maticu, pa mu se sloshilo malkice...
 
tajna_smotra:
A kakvi su to debili i kreteni koji postavljaju ovakve gluposti poput tebe gedzo!! Ma sviraces ti na macjim crevcima kada te budemo dohvatili, osetices ti pravoslavnu bananu u svom annn... pa ces moliti vaseg papu da ti da oprost da si gresio, a on ce ti ga zavuci, pa sto si onda izazivao ostale, tako ti i treba, sve u duhu katolicanstva. Najveca bolest ovog veka je katolicanstvo i islamizam!!! Ako se ova dva udruze, svi smo ga onda tek naebali. Dakle ovaj usljivi camuga koji gusla na macjim crevcima je samo obican provokator i neobazirite se nanjemu, jer mu je niska inteligencija pa pokusava nesto nauciti od nas srba, samo mu slabo nesto ide!!
a bilo bi lepo da se ne pozivas na pravoslavlje kad vec lupetas ovakve nebuloze....
 
ZG_city:
ajmo sad po papi i vatikanu...ustase su dosadile :lol: :lol: :lol: :lol:
sa ustasama je zavrseno [samo privremeno ,nemoj se radovati] znaci sada vatikan, sutra se doci oni na red, prekosutra ovi, pa posle oni koji kazu dobar dan onim prvima, pa .... mada zaista ne razumem kako nije papu sramota da bude uz moj narod i to dusem i srcem,pa to je neoprostivo. cak je spreman io da se angazuje za nas... ne mozes to tako g.papo ... a gde ti je tu nebeski narod a??? gde ce ti dusa bre??? ma ti nemas duse cim si blagoslovio jedan narod i jos zelis da se angazujes da se toj medjunacionalnoj mrznji stane na kraj....
 
Ban Ki Mun: Bez odluke o statusu ugrožen napredak na Kosovu
Autor: Beta | 05.07.2007 -

Generalni sekretar Ujedinjenih nacija Ban Ki Mun ocenio je u izveštaju, koji će predstaviti Savetu bezbednosti UN u ponedeljak, da postoji opasnost da se ugrozi napredak postignut na Kosovu od 1999. godine ukoliko se ne postigne odluka o statusu pokrajine.
"Ako budući status pokrajine ostane nedefinisan postoji realni rizik da napredak koji su ostvarile UN i privremene institucije na Kosovu počne da se urušava", ocenio je Ban Ki Mun u izveštaju objavljenom na sajtu UN.
Podržavanje i konsolidovanje napretka učinjenog na Kosovu zahtevaće "konkretne izglede za okončanje procesa o budućem statusu Kosova i aktivnu i konstruktivnu saradnju svih uključenih u taj proces", navodi se u izvestaju.
Kako je dodao generalni sekretar UN, "rešavanje budućeg statusa Kosova trebalo bi zato da ostane prioritet za Savet bezbednosti i međunarodnu zajednicu u celini".
On je ocenio da predlog specijalnog izaslanika UN Martija Ahtisarija sadrži prave elemente za održivo rešenje za status pokrajine i pozdravio spremnost EU da ima vodeću ulogu u budućom međunarodnom prisustvu na Kosovu, predviđenom Ahtisarijevim planom.
Ban Ki Mun naveo je i da su očekivanja kosovskih Albanaca da će pokrajina dobiti nezavisnost "u skoroj budućnosti" i dalje visoka.
U svom izveštaju, koji se odnosi na poslednja četiri meseca na Kosovu, prvi čovek Ujedinjenih nacija izneo je detalje o ekonomskoj situaciji u toj pokrajini, kao i o nastavljanju etničke podeljenosti kosovskih Albanaca i Srba i povratku prognanih.
.......
 
Joj, kako se smejem po nekad citajuci ovaj forum. Dodje fasista, u ovom slucaju Seljana i odvali neki topic koji nema veze sa zivotom i koji je najcesce izvucen iz kontexta i onda naravno sledi svadja. Eh, al' je to zanimljivo gledati kada nisam umesan :lol:
 
Ha-Nocri:
Joj, kako se smejem po nekad citajuci ovaj forum. Dodje fasista, u ovom slucaju Seljana i odvali neki topic koji nema veze sa zivotom i koji je najcesce izvucen iz kontexta i onda naravno sledi svadja. Eh, al' je to zanimljivo gledati kada nisam umesan :lol:
u pravu si..iako ja mislim da se mora umijesati..nazalost ima dovoljno onih koji u takvu demagogiju vjeruju...meni osobno je puna kapa ispranih mozgova na svim stranama...a pogotovo kad biserka opali, jer iz posta u post samo pljuje i vrijeda i siri smrad
 
slavonija:
u pravu si..iako ja mislim da se mora umijesati..nazalost ima dovoljno onih koji u takvu demagogiju vjeruju...meni osobno je puna kapa ispranih mozgova na svim stranama...a pogotovo kad biserka opali, jer iz posta u post samo pljuje i vrijeda i siri smrad
Pa ako si video neke moje prethodne postove mogao si primetiti da ja ne stedim reci na seljadiju. Ali ovaj fajt je otisao predaleko tako da kada se vec nisam umesao na prehodne 4 (?) stranice nisam hteo ni sada. Tesko je sve to procitati ;)
 
slavonija:
najmanje pola gore navedenog posta je izmisljeno...to uopce nije nacin papinog izjasnjavanja...papa i da javno kaze da ce se angazirati za albansku stvar... :confused:
glupost i demagogija s ciljem sirenja mrznje

Постављач теме није ту... али верујем да ће написати ИЗВОР и дати САЈТ када се врати...... 8-)
 
slavonija:
u pravu si..iako ja mislim da se mora umijesati..nazalost ima dovoljno onih koji u takvu demagogiju vjeruju...meni osobno je puna kapa ispranih mozgova na svim stranama...a pogotovo kad biserka opali, jer iz posta u post samo pljuje i vrijeda i siri smrad

tako je...
a onda to isto prebacuje drugima..i moli moderatora da ih se banuje...ako to nije licemjerje..sta onda? :confused:
 
Evo kako je vest preneo Tanjug:
http://www.tanjug.co.yu/Dogadjaji/Sbun/default.aspx

KOSOVO-VATIKAN-ZAHVALNOST

Papa Benedikt: Dušom ostajem sa kosovskim narodom

PRIŠTINA, 4. jula (Tanjug) - Papa Benedikt XVI zahvalio se predsedniku Skupštine Kosova Kolj Beriši na rodjendanskoj čestitici i poručio da "ostaje dušom uz kosovski narod", preneli su danas prištinski mediji na albanskom.

Papa Benedikt je, prema navodima medija, preneo Beriši da će "kosovski narod pominjati u svojim molitvama".

Papa Benedikt koji je napunio 80 godina, ponovio je želju da se pitanja o kojima je u martu razgovarao sa Berišom pokrenu sa mrtve tačke.

Beriša je tokom tog susreta zamolio Papu Benedikta da blagoslovi Kosovo i albanski narod i da autoritetom koji uživa Sveta Stolica u čitavom svetu utiče da proces rešavanja pitanja Kosova bude ubrzan i da bude u skladu sa voljom većine uz garancije za sve zajednice.

"Molim vas, prenesite kosovskom narodu moj blagoslov i moju spremnost za angažovanje", rekao je u martu Papa Kolj Beriši.

Evo kako je vest prenela Sandrina:

PRIŠTINA...

Papa Benedikt XVI, zahvalio se predsedniku Skupštine Kosova, Kolju Beriši na rodjendanskoj čestitki i poručio da " ostaje dušom uz kosovski-albanski narod " .

Papa Benedikt koji je napunio 80 godina, ponovio je želju da se pitanja o kojima je u martu razgovarao sa Berišom, pokrenu već jednom sa mrtve tačke.

Beriša je tokom tog susreta, zamolio Papu Benedikta, da blagoslovi Kosovo i albanski narod i da autoritetom koji uživa Sveta stolica u čitavom svetu , utiče na to da proces rešavanja bude ubrzan i da bude u skladu sa voljom i željom albanskog naroda na Kosovu.

Papa Benedikt je rekao Beriši : " Molim vas prenesite kosovskom, albanskom narodu moj blagoslov i moju spremnost za angažovanje ".

Cheap thrills.
 
medved_bg:

Питање је само ОДАКЛЕ је Сандрина скинула вест, у томе је ствар... не верујем да је она било шта измислила, једино није оставила сајт (а то би ипак требало да буде обавеза)..
 
"Mbetem shpirtërisht me popullin e Kosovës", thuhet në mesazhin e Papa Benediktit XVI për kryeparlamentarin Berisha
Prishtinë, 4 korrik - Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kolë Berisha, ka marrë një mesazh nga Papa Benedikti XVI, në të cilin Ati i Shenjtë e falënderon kryeparlamentarin Berisha për urimet që ia dërgoi me rastin e ditëlindjes së Tij të tetëdhjetë. Papa Benedikti XVI, në këtë mesazh e siguron kryetarin e Kuvendit të Kosovës, Kolë Berisha, se mbetet shpirtërisht bashkë me popullin e Kosovës dhe se atë, pra popullin e Kosovës, do ta ketë në mendje gjatë lutjeve të Tij. Po ashtu, Papa Benedikti XVI, edhe një herë rithekson dëshirën e Tij për t`i çuar përpara çështjet për të cilat është biseduar në takimin që u zhvillua në Selinë e Shenjtë në Vatikan, në mars të këtij viti, ndërmjet Kryetarit të Parlamentit të Kosovës, z. Kolë Berisha, dhe Hirësisë së tij, Papa Benediktit XVI.
to isto ali na albanskom. i nigde se ne pominje albanski narod, vec narod kosova
 
Gosn Papa Benedikt, onaj koji ima ekskluzivno pravo da komunicira direktno s bogom - obzirom da je tako mator - vrlo skoro će pored direktne komunikacione veze da ostvari još veću blikost. Ide pravo kod njega ... a možda i neće baš tamo, postoji još jedan koji sakuplja blaženopočivše ...
 
Неки лик Светолик Трпковић

Oj***** kako moze ziv covek da bude Sveti Pavle i kada je Crkva kanonizovala zivog patrijarha ,kud te cale nije ****** tako glupavu mora da se jadan covek kaje ceo zivot

где је СРПСКИ ЈЕЗИК И КУЛТУРА ИЗРАЖАВАЊА-- Људи описмените се, цивилизујте се!
 
SANDRINAbg:
PRIŠTINA...

Papa Benedikt XVI, zahvalio se predsedniku Skupštine Kosova, Kolju Beriši na rodjendanskoj čestitki i poručio da " ostaje dušom uz kosovski-albanski narod " .

Papa Benedikt koji je napunio 80 godina, ponovio je želju da se pitanja o kojima je u martu razgovarao sa Berišom, pokrenu već jednom sa mrtve tačke.

Beriša je tokom tog susreta, zamolio Papu Benedikta, da blagoslovi Kosovo i albanski narod i da autoritetom koji uživa Sveta stolica u čitavom svetu , utiče na to da proces rešavanja bude ubrzan i da bude u skladu sa voljom i željom albanskog naroda na Kosovu.

Papa Benedikt je rekao Beriši : " Molim vas prenesite kosovskom, albanskom narodu moj blagoslov i moju spremnost za angažovanje ".
:evil: :evil: :evil:

Ovo je inače stav muslimansko - hrvatske većine građana, a na njihovim portalima, sajtovima, forumima.....
Svi oni koji su i ovde prisutni, a trude se da spamuju sve teme koje znače nama i našoj zemlji, a većina nas se povlači sa tema, po staroj " pametniji popušta"...šta dodati ovome..? :roll:
Ма кој папа(пише се малим словом, јер када би Пацов, Гамад, Стока... писали великим почетним словима...), сви раде по истом шаблону, и та болесна католичка црква покатоличила је и покатоличује најгори шљам и свакакву стоку! Шта мислите зашто православци чине 9% хришћана и колико би кинеза било када би рачунали овце које имају???!! :? Највеће је зло икада било, јесте и биће у Риму... Чудни су путеви господњи... :) Поздрав!

ПС. Ако за ово следи бан или тако нешто, немам ништа против. У здрављу! :lol:
 
UberSukhoi:
Ма кој папа(пише се малим словом, јер када би Пацов, Гамад, Стока... писали великим почетним словима...), сви раде по истом шаблону, и та болесна католичка црква покатоличила је и покатоличује најгори шљам и свакакву стоку! Шта мислите зашто православци чине 9% хришћана и колико би кинеза било када би рачунали овце које имају???!! :? Највеће је зло икада било, јесте и биће у Риму... Чудни су путеви господњи... :) Поздрав!

ПС. Ако за ово следи бан или тако нешто, немам ништа против. У здрављу! :lol:
Bas je zanimljivo kada sovinisticko smece poput tebe nekome drzi predavanja o kulturi izrazavanja
 

Back
Top