ovo trazi iskrenost do koske

evo ovako:)
stalno se negde provlaci tvrdnja da kad se muskom mnogo ali bas mnogo svidja neka riba da onda ima tremu. dobro, rec trema je verovatno nepodobna ali nazovimo to tremom. u smislu, kako da se predstavi, kakav sledeci korak da napravi, koliko da otkrije svoje karte a koliko ne, koliko napadno napred a koliko ne, bla bla, znaci, sve te klasicne stvari koje, ukoliko mu se riba manje svidja, ne zadaju toliko glavobolje.
da li je to tacno, i ovo pitanje je namenjeno prvenstveno muskim clanovima foruma.
dakle, ne bukvalisite, ali zaista, koliko je istinito da ste vise nesigurni kad bas otkidate na neku...i koje to eventualne posledice na sve generalno ima ili moze da ima...
i sta onda druga strana da uradi...
a za zene isto pitanje o muskarcima, kada i zasto vam deluju nesigurni...i sta im tada radite :zper:

A zašto bi uopšte prilazili nekima koje nam se ne sviđaju?
 
Komentar 1:

Komentar 2:
Da te nije briga, ne bi ništa ni odgovarao. Ima mnogo ljudi koji sa mnom uopšte ne komuniciraju (taman posla da me još i provociraju), pa mogu vrlo samouvereno da tvrdim da njih nije briga za to ko sam ja i da li ću uopšte ikada više išta napisati ovde.

Taj neko... nisi ti :lol: to je prosto činjenično stanje.

Sa druge strane, ja nemam pojma ko si ti, meni su svi nick-ovi uglavnom prilično isti ovde i ne znam da li si paćenik, deka, čika ili dete..... dakle mene apsolutno ne zanima šta ti misliš o meni i da li postojiš ili će sutra da te pregazi tramvaj.

Jedini razlog zašto ti odgovaram sada je zato što si me ti angažovao da to učinim (isprovocirao). Ali i to vrlo minimalno, ozbiljno ;)
I sasvim je moguće da sam ti nekada, u nekom momentu, ranije, odgovorila na neki proser na forumu, ali jednostavno nisam zapamtila da si to bio ti (taj nick) niti me je bilo briga. Nevidljiv si i nebitan. Bitan mi je (eventualno) bio samo tunjavi glupi post na koji sam ti možda kad odgovarala.

I ne, ja nisam pozivitna osoba. Pa šta? :lol:
Pre nego što si napisala ovo, očigledno unapred pripremljeno i više puta upotrebljeno saopštenje, trebala si da upotrebiš svor raskošni intelekt i da, pored toga što čitaš, razumeš ono što je napisano. Ili možda nisi imala spremljen odgovor, pa ti se ovo učinilo kao približno prigodno... :neutral:
Verujem da ne znaš kome šta pišeš, jer vidim da tebi nije bitna komunikacija sa drugim ljudima, nego samo ih poklopiš nekim svojim "pametnim" uvredama. Znam da ovo neće prijati tvojoj sujeti, ali nisam te pratio, nego sam samo usput zapazio tvoju nekulturu na nekim temama, kao što zapazim i na ulici produkt nečijeg varenja, pa se trudim da obidjem da ne ugazim.
Ma nije čudo što kukaš na sve ljude zbirno da su smradovi - kako činiš tako ti se vraća.
Ebote, počela mi utakmica, poklonio sam ti puno više vremena nego što vrediš, ajd zdravo.
:neutral:
A kod mene si od sad na ignore, život je prekratak da bi ga trošili na one koji ne znaju ni šta će sa svojim. Ostavljam te samu sebi, možeš da se hvališ kako si odnela još jednu pobedu u forumskim nadyebavanjima
Moj uobičajen pozdrav za slične tebi:
Have a nice life! :bye:
 
Poslednja izmena:
aaaa.
gde sam ja pomenula prilazenje nekome ko ti se ne svidja?
ima kad ti se neko svidja i ima kad ti od nekoga klecaju kolena. u temi se radi o poredjenju ta dva...i to sve..:confused:

Ok, razumeo sam ja tebe, ali ti nisi mene. Po meni, u tim stvarima nema mesta za gradacije. Neko ti se sviđa, ili ne.
Ali, ako već insistiraš na tvom stepenovanju sviđanja, ja samo prilazim onima koje mi se "baš sviđaju". Ni u čemu me, pa ni u tome, ne interesuju utešne nagrade.
 
Trema nastaje kada si nesiguran u sebe i oklevaš, i sva ta priča kako je to jer mu se "mnogo svidela", te "ne zna šta i kako dalje" je uglavnom (samo)zavaravanje. Idealizuješ osobu koju u stvari ni ne poznaješ i sa kojom nemaš odnos kakav bi želeo, a nećeš ga ni imati, jer ništa ne činiš... odlično je to ako bi da pišeš pesme ili tako nešto, daje inspiraciju, ali je jedno veliko gubljenje vremena.
 
evo ovako:)
stalno se negde provlaci tvrdnja da kad se muskom mnogo ali bas mnogo svidja neka riba da onda ima tremu. dobro, rec trema je verovatno nepodobna ali nazovimo to tremom. u smislu, kako da se predstavi, kakav sledeci korak da napravi, koliko da otkrije svoje karte a koliko ne, koliko napadno napred a koliko ne, bla bla, znaci, sve te klasicne stvari koje, ukoliko mu se riba manje svidja, ne zadaju toliko glavobolje.
da li je to tacno, i ovo pitanje je namenjeno prvenstveno muskim clanovima foruma.
dakle, ne bukvalisite, ali zaista, koliko je istinito da ste vise nesigurni kad bas otkidate na neku...i koje to eventualne posledice na sve generalno ima ili moze da ima...
i sta onda druga strana da uradi...
a za zene isto pitanje o muskarcima, kada i zasto vam deluju nesigurni...i sta im tada radite :zper:

Ima istine, ali nije aksiom.
 
a050.gif
jebbenti sunce žarko u sred septenbra...ima li nekog s kim se ona nije pokačila...:sad2:
 
ovom prilikom cu se zaustaviti na jednoj konkretnoj stvari koja mi u ovom trenutku pada na pamet kao nesto sto stvarno ide na zivce - glas

muski glas.... divna stvar
gugutanje - not :neutral: znaci ono kada se neko pokusava uvuci pod kozu, da ne kazem gatje, flertujuci i pri tom skroz promjeni glas u odnosu na onaj normalan
samo zato sto mu se osoba svidja :neutral:
major turn off
a sve uz onaj budalasti polu-smjeskajucu-sada-cu-malo-da-pocrvenom-ako-si-primjetila-koliko-balim pogled :neutral:
 

Back
Top