3 tačke koje žene dovode do usijanja! Dodirnite joj ova mesta na telu, odmah će doživeti vrhunac

Sensei

Master
Moderator
Poruka
72.706
kaže na Informeru

Men's Health otkriva tri tačke na ženskom telu koje treba nežno dodirnuti tokom predigre, za koju stručnjaci kažu da bi trebalo da traje najmanje pet do 10 minuta.

1720653447467.png

Ajde da vidimo ko to radi, ko ne radi, ko se loži ako ne

Grudi​

Ne zaustavljajte se samo na bradavicama. One nisu jedini osetljivi deo ženskih grudi. Zagrlite ih celim dlanovima i dajte im nekoliko poljubaca, savet je stručnjaka. Osim što će dodir pomenutih delova ženskog tela uzbuditi ženu, to će obezbediti i da žena lakše i ranije doživi orgazam, navodi se.
1720653543777.png

Vrat​

Nežno dodirnite vrat žene ako želite da je uzbudite. To je jedno od tri stimulativne oblasti ženskog tela na koje ona retko ne reaguje sa odobravanjem. Ekspertkinja za seks Debi Herbenik kaže da će nežni poljupci u vrat žene biti odličan prvi korak da se ona uzbudi.
Pogledajte prilog 1577834
diskutabilno
ako ima bradu od tri dana teško da će imati nežan ulaz u područje vrata

i još mi nije jasno zašto nežan dodir treba da traje 5-10 minuta
šta ja da radim za to vreme dok on gnjuri u moj vrat?

Grudi​

Ne zaustavljajte se samo na bradavicama. One nisu jedini osetljivi deo ženskih grudi. Zagrlite ih celim dlanovima i dajte im nekoliko poljubaca, savet je stručnjaka. Osim što će dodir pomenutih delova ženskog tela uzbuditi ženu, to će obezbediti i da žena lakše i ranije doživi orgazam, navodi se.
Pogledajte prilog 1577835
a zašto bi moliću lepo brzala sa orgazmom?

Back