ovo trazi iskrenost do koske

mene svako ko startuje ima ogroman plus od mene. u smislu, postujem to. duboko postujem. i nikad nikoga ne ponizavam, ma kakav bio......

Možda sam ovo i pisao već na forumu.
Nekad davno, davno, kad su se nosile košulje s karnerićima, a frizure izgledale ko gnezda, uletim sa nekoliko ortaka na neku žurku. Nismo bili padobranci, jedan drug druga jednog našeg druga je bio pozvan.
Gajba u centru BG, zauzela ceo sprat zgrade, teška soc-buržoazija. Nobl ekipa, nekoliko centralnih soba ispražnjeno i sklonjeni tepisi, muzika od X hiljada maraka udara...
Stoje neke ribe dignutih noseva, jedna od njih baš doobra. Pita jedan ortak "Da je startujem?" Mi u glas: "Naravno!"
I lik se zaleti i udari joj klizeći start preko parketa, ni na Marakani ne bi bolje. QQ blama...:rumenko:
Sad ne mogu da se setim da li je uspeo da dobije br. telefona (mislim da jeste), ali riba se uopšte nije naljutila!
Naravno, on je odmah složio neku priču u fazonu "Svidjaš mi se, pa su mi ortaci rekli da treba da te startujem, pa te ja eto startovao..." + što je lik tad dobro izgledao i što nije ebo živu silu...
 
Ali ribe su "stajale dignutih noseva".

Vama bi i ameba stalaja dignutog nosa da morate da joj se javite prvi :kafa:

Stvarno bih mogla da prisustvujem manjoj količini patetike na forumu/u životu.

Vrlo zanimljivo vidjenje...
Naravno, kao svedokinji dotičnog dogadjaja moramo ti verovati! :mrgreen:

Stvarno je krajnje vreme da se zaljubiš, onda bi mi mogli prisustvovati manjoj količini tvoje patetične infantilne kuknjave na muški rod na forumu/u životu se (hvala bogu) ne srećemo! :cmok:
 
evo ovako:)
stalno se negde provlaci tvrdnja da kad se muskom mnogo ali bas mnogo svidja neka riba da onda ima tremu. dobro, rec trema je verovatno nepodobna ali nazovimo to tremom. u smislu, kako da se predstavi, kakav sledeci korak da napravi, koliko da otkrije svoje karte a koliko ne, koliko napadno napred a koliko ne, bla bla, znaci, sve te klasicne stvari koje, ukoliko mu se riba manje svidja, ne zadaju toliko glavobolje.
da li je to tacno, i ovo pitanje je namenjeno prvenstveno muskim clanovima foruma.
dakle, ne bukvalisite, ali zaista, koliko je istinito da ste vise nesigurni kad bas otkidate na neku...i koje to eventualne posledice na sve generalno ima ili moze da ima...
i sta onda druga strana da uradi...
a za zene isto pitanje o muskarcima, kada i zasto vam deluju nesigurni...i sta im tada radite :zper:
Nesigurnost i trema su,zapravo, strah od bola koji svako biće oseća kada je odbačeno,neželjeno,kada se oseti manje vredno,kada nije deo okruženja,kada je ismejano,ili kada gubi stečenu reputaciju.Pomenute stvari su realna opasnost u "neuspešnim startovanjima" i te stvari ljudi nazivaju na različite načine,ali,u suštini je to-to.Taj strah,kao i svaki drugi strah, prevazilazi se dovoljnim brojem ponavljanja date situacije.Kao i kod odlaska zubaru-što više odlazaka bude-strah je manji i manji.Valjda mozak ne može da izdrži konstantan strah ,pa se brani ravnodušnošću.Video sam i osetio to u mnogo opasnijim situacijama od prilaska devojkama:)
Samopuzdanje se stiče na dva načina:1Muškarac shvata da izgleda dovoljno dobro,i da priča nije važna(može pričati i o vrmenskoj prognozi,ako se njoj dopada)2 Vremenom postaje iskren prema sebi i prema drugima,pa otuda dolazi njegovo samopuzdanje i mirnoća.Ko ne laže sebe,taj se neće ni stideti sebe,ni plašiti da će biti razotkriven.
Žena,k'o žena,traži jačeg od sebe,pa oni koji nemaju samopouzdanja -nemaju ni šanse,zato što deluju slabo.No,to što nemaju šanse trenutno,ne znači da neće imati šanse u budućnosti,kada samopuzdanje bude došlo kao rezultat brojnih razočaranja,ma kako to paradoksalno zvučalo.
Inače,nisam doživeo neko ponižavanje,mada je odbijanje ,samo po sebi poražavajuće i ponižavajuće.Vremenom se shvate uzročno -posledične veze ,pa se lakše podnosi odbijanje,a svesnog i namernog ponižavanja nije bilo.
Nisam primetio ni da se ljute.Zašto bi,kada to godi njihovoj sujeti?
Ne dešava se svaki dan da neko prilazi devojci,i svaka će imati (bar mrvicu)više poštovanja za nesigurnog muškarca koji je prišao,nego za nesigurnog muškarca koji nije prišao,i uvek će više razmišljati o sigurnom koji joj nije prišao,i kome ona ne sme da priđe,nego o nesigurnom koji je prišao.
Tako je vekovima.,možda i milenijumima.
Danas ljudi zaziru jedni od drugih,i ta podozrivost je često opravdana,a kao posledica toga dolazi i otuđenost,pa i usamljenost,taj globalni problem čovečanstva.
 
evo ovako:)
stalno se negde provlaci tvrdnja da kad se muskom mnogo ali bas mnogo svidja neka riba da onda ima tremu. dobro, rec trema je verovatno nepodobna ali nazovimo to tremom. u smislu, kako da se predstavi, kakav sledeci korak da napravi, koliko da otkrije svoje karte a koliko ne, koliko napadno napred a koliko ne, bla bla, znaci, sve te klasicne stvari koje, ukoliko mu se riba manje svidja, ne zadaju toliko glavobolje.
da li je to tacno, i ovo pitanje je namenjeno prvenstveno muskim clanovima foruma.
dakle, ne bukvalisite, ali zaista, koliko je istinito da ste vise nesigurni kad bas otkidate na neku...i koje to eventualne posledice na sve generalno ima ili moze da ima...
i sta onda druga strana da uradi...
a za zene isto pitanje o muskarcima, kada i zasto vam deluju nesigurni...i sta im tada radite :zper:

naravno, kad mi se mnogo svidja postanem mnogo obazriviji: sta cu reci, sta cu uraditi... pa ispadnem ne spretan zbog toga... :think:
 
evo ovako:)
ovo pitanje je namenjeno prvenstveno muskim clanovima foruma.
dakle, ne bukvalisite, ali zaista, koliko je istinito da ste vise nesigurni kad bas otkidate na neku...i koje to eventualne posledice na sve generalno ima ili moze da ima...
i sta onda druga strana da uradi...
a za zene isto pitanje o muskarcima, kada i zasto vam deluju nesigurni...i sta im tada radite :zper:

Iskreno uvek sam sebi delovao kao osoba koja moze sa bilo kim da prica bez ikakve treme i nikad nisam imao problema da ostvarim bilo kakav kontakt jednostavno bio sam siguran u sebe, a onda sam naleteo na nju u trenutku reci jednostavno nisu htele da izlaze (to je sve u nekih 15 sek) mozak zbunjen i ne vise zbunjen zato sto nezna sta da kaze nego sto se to uopste i desilo ali cinjenica je da jeste ....nekako povezujem to sa tim da da nam se osoba toliko svidi u tom odredjenom trenutku da je toliko idealizujemo bojeci se da progovaranjem ne bi nesto pokvarili ....15 sek se zavrsilo (ona je pricala srecom) funkcije su se vratile ali usecaj je bio mogao bih opisati kao kad gledas snimak uragana ogromna sila koju je nemoguce kontrolisati i prosto ne znas u kom ce pravcu krenuti

Mozda ovo i nema toliko smisla sve u svemu nije mi se ponovilo opet
 
Pu nisam prvi!:(

Ja mogu da govorim u svoje ime.
Dok sam bio mladji, bilo je tačno. Prema ženama sam se odnosio kao prema božanskim bićima, voleo ih i cenio, smatrao da su nešto specijalno, nedostižno blago. Za to vreme neki moji drugari su ih tretirali kao krave i torbali naveliko.
Sa godinama mi je raslo i samopouzdanje i iskustvo, tako da sam prestao da žene dižem na pijedastal, što je za posledicu imalo gubitak treme, povećanje kvantiteta ali i kvaliteta osvojenih žena. :per:

bravo...isto to...
 
evo ovako:)
stalno se negde provlaci tvrdnja da kad se muskom mnogo ali bas mnogo svidja neka riba da onda ima tremu. dobro, rec trema je verovatno nepodobna ali nazovimo to tremom. u smislu, kako da se predstavi, kakav sledeci korak da napravi, koliko da otkrije svoje karte a koliko ne, koliko napadno napred a koliko ne, bla bla, znaci, sve te klasicne stvari koje, ukoliko mu se riba manje svidja, ne zadaju toliko glavobolje.
da li je to tacno, i ovo pitanje je namenjeno prvenstveno muskim clanovima foruma.
dakle, ne bukvalisite, ali zaista, koliko je istinito da ste vise nesigurni kad bas otkidate na neku...i koje to eventualne posledice na sve generalno ima ili moze da ima...
i sta onda druga strana da uradi...
a za zene isto pitanje o muskarcima, kada i zasto vam deluju nesigurni...i sta im tada radite :zper:

a slatko je to...mislim kad neko nije generalno uvek i u svemu nesiguran..nego tako :)
 
evo ovako:)
stalno se negde provlaci tvrdnja da kad se muskom mnogo ali bas mnogo svidja neka riba da onda ima tremu. dobro, rec trema je verovatno nepodobna ali nazovimo to tremom. u smislu, kako da se predstavi, kakav sledeci korak da napravi, koliko da otkrije svoje karte a koliko ne, koliko napadno napred a koliko ne, bla bla, znaci, sve te klasicne stvari koje, ukoliko mu se riba manje svidja, ne zadaju toliko glavobolje.
da li je to tacno, i ovo pitanje je namenjeno prvenstveno muskim clanovima foruma.
dakle, ne bukvalisite, ali zaista, koliko je istinito da ste vise nesigurni kad bas otkidate na neku...i koje to eventualne posledice na sve generalno ima ili moze da ima...
i sta onda druga strana da uradi...
a za zene isto pitanje o muskarcima, kada i zasto vam deluju nesigurni...i sta im tada radite :zper:

Истина је.
Обично не дозвољавам да се то много примети...
Али има ситуацсија у којима то отворено признам и онда и онда се изгуби сав тај притисак...
Зависи све с каквом се женом изађе...
 
evo ovako:)
stalno se negde provlaci tvrdnja da kad se muskom mnogo ali bas mnogo svidja neka riba da onda ima tremu. dobro, rec trema je verovatno nepodobna ali nazovimo to tremom. u smislu, kako da se predstavi, kakav sledeci korak da napravi, koliko da otkrije svoje karte a koliko ne, koliko napadno napred a koliko ne, bla bla, znaci, sve te klasicne stvari koje, ukoliko mu se riba manje svidja, ne zadaju toliko glavobolje.
da li je to tacno, i ovo pitanje je namenjeno prvenstveno muskim clanovima foruma.
dakle, ne bukvalisite, ali zaista, koliko je istinito da ste vise nesigurni kad bas otkidate na neku...i koje to eventualne posledice na sve generalno ima ili moze da ima...
i sta onda druga strana da uradi...
a za zene isto pitanje o muskarcima, kada i zasto vam deluju nesigurni...i sta im tada radite :zper:

:ok:ovo za temu a zbog ovog sta im radite ne dam odgovor:lol:uopsteno kad nam nije stalo do neke manje lepe svejedno nam je i na kraju ispadne extra..to jes tretiramo je kako nam se digne i to zene vole..a ako nam se neka dopadne zenili bi je odma i bzvz je da potencijalnu majku nase dece maltretiramo..*** sad sto one to ne znaju ceniti:lol:
 
Jao. Kako si mi sad odgovorio. Pa tebe uopšte nije briga za sve ovo jer si tako kul :kafa:

Pogrešno mlada damo, mene samo uopšte nije briga za tvoje :pms:očajničko-:histericna:agresivno pametovanje! :mrgreen:

Pa..... čiko, nisam baš primetila da te nije briga :lol:

Da, nije me briga i nisam impresioniram tvojim mentalnim onanijama. :neutral:
Zašto onda s tobom diskutujem?
Zato što hoću svoj prostor za priču sa drugim ljudima dekontaminiran od paćenika/paćenica. Ni za korov me nije briga, ali kad se pojavi u mojoj bašti iščupam ga, a onda me i dalje nije briga. I kao što ne diram korov van moje avlije, ni tebe ne diram u tvojim iživljavanjima tvoje "superiornosti". Ponekad pročitam, nasmejem se, odem dalje, ne trošim vreme na tebe i tebi slične, ovde dolazim da razmenim mišljenje (ako treba i da se posvadjam) sa ljudima koji su pozitivni.
Ne diram te, ne diraj me.
A kad počne da me bude briga za tvoje izjave (tj ako počnem da se nerviram zbog istih) baciću te na ignore, pa me opet neće biti briga! :mrgreen:
ЦООЛ :cool:
 
Komentar 1:
Jao. Kako si mi sad odgovorio. Pa tebe uopšte nije briga za sve ovo jer si tako kul :kafa:
Komentar 2:
Da te nije briga, ne bi ništa ni odgovarao. Ima mnogo ljudi koji sa mnom uopšte ne komuniciraju (taman posla da me još i provociraju), pa mogu vrlo samouvereno da tvrdim da njih nije briga za to ko sam ja i da li ću uopšte ikada više išta napisati ovde.

Taj neko... nisi ti :lol: to je prosto činjenično stanje.

Sa druge strane, ja nemam pojma ko si ti, meni su svi nick-ovi uglavnom prilično isti ovde i ne znam da li si paćenik, deka, čika ili dete..... dakle mene apsolutno ne zanima šta ti misliš o meni i da li postojiš ili će sutra da te pregazi tramvaj.

Jedini razlog zašto ti odgovaram sada je zato što si me ti angažovao da to učinim (isprovocirao). Ali i to vrlo minimalno, ozbiljno ;)
I sasvim je moguće da sam ti nekada, u nekom momentu, ranije, odgovorila na neki proser na forumu, ali jednostavno nisam zapamtila da si to bio ti (taj nick) niti me je bilo briga. Nevidljiv si i nebitan. Bitan mi je (eventualno) bio samo tunjavi glupi post na koji sam ti možda kad odgovarala.

I ne, ja nisam pozivitna osoba. Pa šta? :lol:
 
Poslednja izmena:
Evo,ja sa svojih 37 napadam ribu od 24 koja je ustvari mene istartovala.I ne znam sta da radim jer je mladja dosta a opet 24,nije dete....tako da mi to stvara nesigurnost.Ne znam odakle da joj zadjem.Na momente zvuci zrelo a,onda zakovrne sa nekim glupostima.:confused:
 
нисам у фазону да будем сигуран/несигуран по том питању
вјећ је то увек ако прође - прође
а ако се башбаш много примам, савршено ми се је6е за све:)
 

Back
Top