Otvorenost. Iskrenost.

Paula

black cat
Moderator
Poruka
31.034
Negde sam naletela na pitanje, mislim da je to @Neprilagođena jednom pitala muškarce, ukoliko bi vaš život bio knjiga od 1000 strana (prošlost, misli, osećanja, tajne, želje) koliko biste želeli da sadašnja voljena osoba vidi strana?

Pitanje je sad za sve. Koliko želite da voljena osoba o vama zna? Koliko ste spremni da se pokažate pa čak i ako bi neke stvari bile bolne? Imate li poverenja? Od čega zavisi?
Ako sada nemate vezu prisetite se nekadašnjih. Ili ako sada postoji neko poseban sa kim još uvek niste u vezi, koliko biste hteli /želeli da vidi?

10 od 1000?
1000 od 1000? :heart:

1621603297050.png
 
Negde sam naletela na pitanje, mislim da je to @Neprilagođena jednom pitala muškarce, ukoliko bi vaš život bio knjiga od 1000 strana, koliko biste želeli da sadašnja voljena osoba vidi strana?

Pitanje je sad za sve. Koliko želite da voljena osoba o vama zna? Koliko ste spremni da se pokažate pa čak i ako bi neke stvari bile bolne? Imate li poverenja? Od čega zavisi?
Ako sada nemate vezu prisetite se nekadašnjih. Ili ako sada postoji neko poseban sa kim još uvek niste u vezi, koliko biste hteli /želeli da vidi?

10 od 1000?
1000 od 1000? :heart:

Pogledajte prilog 930622
1000 od 1000, ništa ne krijem
 
Negde sam naletela na pitanje, mislim da je to @Neprilagođena jednom pitala muškarce, ukoliko bi vaš život bio knjiga od 1000 strana, koliko biste želeli da sadašnja voljena osoba vidi strana?

Pitanje je sad za sve. Koliko želite da voljena osoba o vama zna? Koliko ste spremni da se pokažate pa čak i ako bi neke stvari bile bolne? Imate li poverenja? Od čega zavisi?
Ako sada nemate vezu prisetite se nekadašnjih. Ili ako sada postoji neko poseban sa kim još uvek niste u vezi, koliko biste hteli /želeli da vidi?

10 od 1000?
1000 od 1000? :heart:

Pogledajte prilog 930622
Neku polovinu moze da vidi ovako sam... Ostatak vremenom upoznaje i prihvata.
 
Negde sam naletela na pitanje, mislim da je to @Neprilagođena jednom pitala muškarce, ukoliko bi vaš život bio knjiga od 1000 strana, koliko biste želeli da sadašnja voljena osoba vidi strana?

Pitanje je sad za sve. Koliko želite da voljena osoba o vama zna? Koliko ste spremni da se pokažate pa čak i ako bi neke stvari bile bolne? Imate li poverenja? Od čega zavisi?
Ako sada nemate vezu prisetite se nekadašnjih. Ili ako sada postoji neko poseban sa kim još uvek niste u vezi, koliko biste hteli /želeli da vidi?

10 od 1000?
1000 od 1000? :heart:

Pogledajte prilog 930622
Pa meni jedna rekla da je iskrenost precenjena i ja se toga drzim nista ne govorim
 
Pitanje je sad za sve. Koliko želite da voljena osoba o vama zna? Koliko ste spremni da se pokažate pa čak i ako bi neke stvari bile bolne? Imate li poverenja? Od čega zavisi?
Ako sada nemate vezu prisetite se nekadašnjih. Ili ako sada postoji neko poseban sa kim još uvek niste u vezi, koliko biste hteli /želeli da vidi...
Onaj ko je bio vredan toga , video je i znao sve .....
Jer, bio je poseban ...I htela sam da zna sve....
 
Negde sam naletela na pitanje, mislim da je to @Neprilagođena jednom pitala muškarce, ukoliko bi vaš život bio knjiga od 1000 strana, koliko biste želeli da sadašnja voljena osoba vidi strana?

Pitanje je sad za sve. Koliko želite da voljena osoba o vama zna? Koliko ste spremni da se pokažate pa čak i ako bi neke stvari bile bolne? Imate li poverenja? Od čega zavisi?
Ako sada nemate vezu prisetite se nekadašnjih. Ili ako sada postoji neko poseban sa kim još uvek niste u vezi, koliko biste hteli /želeli da vidi?

10 od 1000?
1000 od 1000? :heart:

Pogledajte prilog 930622
1000 od 1000.
To sam što sam.

Mozda je to naivno "davati sebe na tacni", svjesna da nisam savršena, ali kako starim sve me vise vuce ta težnja ka jednostavnosti. Smatram sebe veselom osobom ali naravno budem i tuzna, ranjiva, nervozna, ljuta,depresivna, saosjecajna,senzualna, luckasta, humana, otkačena...(komotno sami nastavite niz)-kao i svi mi koji smo krvavi ispod kože.

Prava osoba umjela bi to da cijeni. Tačka.
 
Mislim da je jedan od ljepših osjećaja kad voljenoj osobi daš slobodu da dozira i o sebi govori onoliko koliko želi. Mislim da svatko ima pravo zadržati za sebe neke detalje iz prošlosti. Nije to stvar laganja, skrivanja, već nečega što naprosto ne želiš podijeliti ni s kim. Možda i nisam u pravu, ali nisam osoba sklona propitkivanju, i zapravo svakom dajem određenu slobodu da govori koliko želi.
 
Negde sam naletela na pitanje, mislim da je to @Neprilagođena jednom pitala muškarce, ukoliko bi vaš život bio knjiga od 1000 strana (prošlost, misli, osećanja, tajne, želje) koliko biste želeli da sadašnja voljena osoba vidi strana?

Pitanje je sad za sve. Koliko želite da voljena osoba o vama zna? Koliko ste spremni da se pokažate pa čak i ako bi neke stvari bile bolne? Imate li poverenja? Od čega zavisi?
Ako sada nemate vezu prisetite se nekadašnjih. Ili ako sada postoji neko poseban sa kim još uvek niste u vezi, koliko biste hteli /želeli da vidi?

10 od 1000?
1000 od 1000? :heart:

Pogledajte prilog 930622


Ne bi se ona načitala moje knjige PRE nje. :whistling:
Prvo, neke stvari ne sme da zna.
Drugo, neke stvari je bolje da ne zna.
Treće, šta uopšte treba da čita moju knjigu iz istorije u kojoj nje nije bilo kao GLAVNOG lika.
Jedino oni biografski podaci na kraju knjige, to može. To može da čita. :lol:

Bitna je NAŠA knjiga, koju pišemo od kad se znamo. To je 99 procenata otvorena knjiga i sve strane su joj dostupne.
Onih jedan procenat su moje misli dok gledam neki film sa Dakotom Džonson ili Dženifer Aniston.

I da, ovo malo s Krstarice. Ni to ne dam. :mrgreen:
 
Ne znam sta je to 1000...Cak se ni ja ne secam svih svojih 1000 strana...Moja percepcija o nekim stranicama se menja tokom vremena....Nema to veze sa poverenjem niti sa otvorenoscu, po meni.
Tu knjigu bih ja dozivljavala kao proslost...a mnogo mi je bitnije kako cemo ispisati zajedno nove stranice.
A ako pricamo o sadasnjosti...nije problem da se kaze sve, ali ne vidim svrhu da se prepricava radni dan u detalje ili razgovori sa prijateljima...koliko kome kada prija...
Nesto sto nam je bitno, nesto sto smo osetili toga dana, sto zelimo da podelimo...a to svakako nije 100% dana a ni zivota. To mi malo, onako, nerealno zvuci.
Prva ja ne zelim da znam sve detalje prethodnih veza meni drage osobe. Ukratko je sasvim dovoljno, sem ukoliko ne zeli iz nekog razloga da isprica i znaci mu.
 
Pa mislila sam baš realno, ne apstrakcija. Koliko se realnoj voljenoj osobi pokazuje. Ili ako sada ne postoji onoj prošloj )
Реално бих дала све. Није апстракција, проблем је што још нисам срела некога ко то жели. Свега им је превише од мене или код мене, чим достигну ту границу коју могу да поднесу почињу да ме гуше, гасе или затварају. Онда побегнем.
 

Back
Top