Da li biste bile u vezi sa krezubim muškarcem ili ženom?

bezimeni1

Aktivan član
Poruka
1.886
Зубари пуно коштају, многи их се плаше и не смеју да себе замисле у зубарској столици.

Зуби с годинама пропадају и они се не регенеришу, неће да расту кад испадну. Орална хигијена можда мало успорава тај процес, ако уопште успорава. Неком може да се деси да падне и да тако себи избије неке зубе. На то не може пуно да се утиче.

У сваком случају, зубар је јако пуно страшан, а и пуно сиромаштва је на нашим просторима, алтернативна решења за зубе не постоје, зубари имају монопол. И тако, неко је приморан да буде крезуб. Да ли неко такав заслужује љубав или му једино остаје да га сви сматрају шугавом сподобом? Ранијих деценија је било нормално да човек кад пређе 40 буде делимично крезуб, али данас се од тога прави табу као да је то нешто ванпланетарно..

П.С.
Ја тренутно, на срећу, немам таквих проблема, али те ствари је немогуће спречити па ћу имати таквих проблама а ја се екстремно пуно плашим зубара, па сам с разлогом забринут да ли ћу и тада неком бити привлачан и да ли ћу заслуживати љубав.

Зубари пуно коштају, многи их се плаше и не смеју да себе замисле у зубарској столици.

Зуби с годинама пропадају и они се не регенеришу, неће да расту кад испадну. Орална хигијена можда мало успорава тај процес, ако уопште успорава. Неком може да се деси да падне и да тако себи избије неке зубе. На то не може пуно да се утиче.

У сваком случају, зубар је јако пуно страшан, а и пуно сиромаштва је на нашим просторима, алтернативна решења за зубе не постоје, зубари имају монопол. И тако, неко је приморан да буде крезуб. Да ли неко такав заслужује љубав или му једино остаје да га сви сматрају шугавом сподобом? Ранијих деценија је било нормално да човек кад пређе 40 буде делимично крезуб, али данас се од тога прави табу као да је то нешто ванпланетарно..

П.С.
Ја тренутно, на срећу, немам таквих проблема, али те ствари је немогуће спречити па ћу имати таквих проблама а ја се екстремно пуно плашим зубара, па сам с разлогом забринут да ли ћу и тада неком бити привлачан и да ли ћу заслуживати љубав.

Зубарке пуно коштају, многи их се плаше и не смеју да себе замисле у зубарској столици.

Зуби с годинама пропадају и они се не регенеришу, неће да расту кад испадну. Орална хигијена можда мало успорава тај процес, ако уопште успорава. Некој може да се деси да падне и да тако себи избије неке зубе. На то не може пуно да се утиче.

У сваком случају, зубарка је јако пуно страшна, а и пуно сиромаштва је на нашим просторима, алтернативна решења за зубе не постоје, зубарке имају монопол. И тако, нека је приморна да буде крезуба. Да ли нека таква заслужује љубав или јој једино остаје да је сви сматрају шугавом сподобом? Ранијих деценија је било нормално да жена кад пређе 40 буде делимично крезуба, али данас се од тога прави табу као да је то нешто ванпланетарно..

П.С.

Ја тренутно, на срећу, немам таквих проблема, али те ствари је немогуће спречити па ћу имати таквих проблама а ја се екстремно пуно плашим зубарки, па сам с разлогом забринута да ли ћу и тада неком бити привлачна и да ли ћу заслуживати љубав.

#феминизам

Održavanje zuba je malo skuplje.
Sva sreća pa živimo u vremenu u kom živimo. Dentalna protetika je svima dostupna
У сваком случају, зубар је јако пуно страшан, а и пуно сиромаштва је на нашим просторима, алтернативна решења за зубе не постоје, зубари имају монопол.
Isto takodje mislim.. Sva sreća pa zubari imaju monopol nad zubima, zamisli da ga imaju ginekolozi
И тако, неко је приморан да буде крезуб. Да ли неко такав заслужује љубав или му једино остаје да га сви сматрају шугавом сподобом? Ранијих деценија је било нормално да човек кад пређе 40 буде делимично крезуб, али данас се од тога прави табу као да је то нешто ванпланетарно..
Nikada nije bilo normalno biti krezub. Zubi nemaju alternativu, Pošto uglavnom zdravlje zuba zavisi od genetike, a ti nemaš sreće sa istom, postoje implanti. Pre bih išla "gola i bosa" nego nemala zube..
П.С.

П.С.

Да ли би оне биле у вези са крезубим мушкарцем ?
Одговор је прост:
Да ли би ти био са крезубом женом ?
1717363156149.png

Poslednja izmena:
Pola srbije krezubo o čemu ti pričaš?!?? Zubari obični lopovi i secikese!
Али испада као да је срамота бити крезав..

Sva sreća pa živimo u vremenu u kom živimo. Dentalna protetika je svima dostupna
Само онима са парама и који су храбри

Да ли би оне биле у вези са крезубим мушкарцем ?
Одговор је прост:
Да ли би ти био са крезубом женом ?
Pogledajte prilog 1558044
Ја бих пре био са крезавом али ватреном и генерално секси девојком, него са фригидном женом теткастог изгледа која има све зубе.

Pa kad nemas para isto ti je i imao zube bele ko glumci ili ih nemao kad danas nijedna ne voli bezuslovno...

Ako imas para nece primecivati taj nedostatak kao i mnoge druge nedostatke sto fizicke, sto karakterne jer novac kod zena zaslepljuje ostalo jer im je sigurn novac, stabilnost i trenutci luksuza ocigledno đnogo bitniji nego karakterne i fizicke mane...
Zenski rod ne ume da voli bezuslovno...

Elem ko nema para nek ostavi alkohol i cigarete i baci se na stednju godinu dana i nek popravi i ugradi zube.Sad bar moze to a ako ni toliko nema rekoh vec onda mu je isto jer sa toliko malo para i sa blistavim zubima mu je isto...

Sto se zena tice one nadju nacin i sponzora pa srede zube...

П.С.

Узгред, мислим да женама не би био проблем да буду са крезубим мушкарцем, али им је велики проблем да буду са мушкарцем који се боји зубара.

Zubari daju i na odloženo plaćanje, ili ti na rate. Nije to više: Daj sada ili nikad. Govorim o privatnicima. Državnih institucija se kloni. Privatnik ima reputaciju da održi, državni zubar nema ništa. Šta ga briga i da zabrlja :D
to si u pravu. Bio sam kod drzavnog zubara i sve preglede je resavao iz jednog zuga, odem jednom u godini, pregleda i , ajd kuci.
A potom je otvorio privatnu ordinaciju pa sam na kontrolu morao ici i po nekoliko puta za mesec dana.
Uz to, kada bi mi kao drzavni zubar plombirao neki zub, jednom me salje na rentgen a kada je posto privatnik, za isto takvo plombiranje sam isao i po tri puta na rentgen "da on bude siguran da nije ostala neka rupa poslem plombiranja".
Kapitalizam je smrt za ljudsku civilizaciju a posebno kada je medicina u pitanju. Hipokrat vise nema nikakvo znacenje.Kao i sve u kapitalizmu , i nase zdravlje je roba koja se prodaje i kupuje.

Nazalost, previse je djubradi na ovom svetu koji nesvesno cuvaju taj kapitalizam.

Pa kad nemas para isto ti je i imao zube bele ko glumci ili ih nemao kad danas nijedna ne voli bezuslovno...

Ako imas para nece primecivati taj nedostatak kao i mnoge druge nedostatke sto fizicke, sto karakterne jer novac kod zena zaslepljuje ostalo jer im je sigurn novac, stabilnost i trenutci luksuza ocigledno đnogo bitniji nego karakterne i fizicke mane...
Zenski rod ne ume da voli bezuslovno...

Elem ko nema para nek ostavi alkohol i cigarete i baci se na stednju godinu dana i nek popravi i ugradi zube.Sad bar moze to a ako ni toliko nema rekoh vec onda mu je isto jer sa toliko malo para i sa blistavim zubima mu je isto...

Sto se zena tice one nadju nacin i sponzora pa srede zube...
ako imas pare, ne mora nijedan zub da imas.............ima zenske da se otimaju o tebe.

Ни једна нормална жена не може да буде са чланом или симпатизером Српске напредне странке.

Духовито али пази,

после толико година власти они поправише своје њупавце,
а не знам ови страни плаћеници како ће,
кад им стране донације пресахну ?!

Back