Ostavljam te

Неки претходни дан сам видео да се узрујала кад је требало спремити доручак, тако да сам био сигуран да ће упалити. 🙂

Можда да јој понудим брак? 😄
Obavezno. Svaki muškarac voli ženu hot u krevetu, kakva god da je kuvarica 😂

Da li vam je teško da nekoga ostavite?
Zavisi od toga koliko mi ta osoba znaci.
Kako to radite?
Razgovaram sa osobom.
Kazem onako kako stoje stvari.
Budem direktan, precizan, jasan i jednostavan, tako da ne bi doslo do nesporazuma, jer me umara kad moram dodatno sebe da objasnjavam.
Da li se služite poluistinama?
Pre sam to radio, sada ne. Mislim da to stvara nepotrebnu dramu i da jos vise komplikuje stvari.
Da li se samo prestanete javljati?
Ovo drugi ljudi rade meni. Mrzim kad se to desi.
A onda mi se nakon nekog vremena jave porukom "Sto te nema?", i dodje mi da vrisnem i da napisem ceo roman o tome zasto me nije bilo.
ls-0B9.gif
Izbegavate bilo šta?
Izbegavam nekog kada me povredi i kada izgubi moje postovanje.

Никад нисам оставио ни једну девојку.
Остављале су оне мене.
Једна без речи, друга са причом около наоколо, а трећа отворено, у 4 ока.
Нисам се наљутио нити рекао ружну реч.
Важно ми је да на крају није било ружно, и да их, колико ја знам, нисам повредио.
Ишле су даље из неких својих разлога.
Немам проблем с тим.

Obicno moji raskidi prodju nespektakularno jer posle nekog perioda udaljavalja obicno i ja i druga strana se slozimo da ne ide,onako uz neku neprijatnu kafu i usiljeni razgovor i neka vose formalna obecanja da cemo se mozda nekad cuti i videti ako jedno drigom zatrebamo sto se obicno ne desi jer je tesko naci izgovor posle udaljavanja.
I da jesam ostavio nekoliko osoba koje sam jako voleo i razlog je bilo varanje jer je neverstvo nesto sto me ubije u pojam.Nije da ne mogu da oprostim,oprostim ja to ali se jednostavno osecam potisteno idejom da toj osobi nisam bio dovoljan i nekako se ne osecam pozeljno vise u njenom/njegovom drustvu...

Dobro bilo je nekoliko izuzetaka gde je bilo i svadja i drama...ali to je rezervisano za posebne osobe...narocito za osobe koje me povrede i ne pokazuju kajanje ili jos gore pokusaju da mi oduzmu nekako pravo na moja osecanja povodom toga.To me jednostavno dovede do toga da budem neprijatan...i sto vise pokusavaju da me ucutkaju i oduzmu mi pravo na to da budem povredjen to cu ja vise da lupam u kantu o tome sta su mi tacno uradeli...
To je inace "ono" sto se desilo ono kad se desilo.Jednostavno ne dam nikom da mi oduzme pravo na moja osecanja bila ona pozitivna ili negativna,moja su i kraj.

ja sam jedino ostavljala one koje volim, jer ako nekog ne volim, on ni ne postoji..samo nestanem.
Akoje bio pristojan i ok je covek, trudim se i ja da budem takva. Ako je nesto zabrljao, onda me nije briga cak ni to
A kad ostavljam one koje volim, to je ravno maloj smrti.
nikad nije racionalna odluka, nego se samo probudim jedno jutro , pogledam se u ogledalo i upitam se : jel si to htela da budes kad porastes?
odgovor je jasan.
Onda odem, i patim. patim. patim.
i prodje.
A kad su mene ostavljali to je ravno velikoj smrti. umem strasno da se izblamiram kad mi nije jasno sta se desilo.

dok sam bila mladja bilo mi je vazno da razumem sta se desava.

sad ..
sve je manje stvari (osim dece) koje imaju ikakav znacaj.

ja sam jedino ostavljala one koje volim, jer ako nekog ne volim, on ni ne postoji..samo nestanem.
Akoje bio pristojan i ok je covek, trudim se i ja da budem takva. Ako je nesto zabrljao, onda me nije briga cak ni to
A kad ostavljam one koje volim, to je ravno maloj smrti.
nikad nije racionalna odluka, nego se samo probudim jedno jutro , pogledam se u ogledalo i upitam se : jel si to htela da budes kad porastes?
odgovor je jasan.
Onda odem, i patim. patim. patim.
i prodje.
A kad su mene ostavljali to je ravno velikoj smrti. umem strasno da se izblamiram kad mi nije jasno sta se desilo.

dok sam bila mladja bilo mi je vazno da razumem sta se desava.

sad ..
sve je manje stvari (osim dece) koje imaju ikakav znacaj.
Isto, sve isto.
Al ja nikako da odrastem i ja sam opet umrla

Back