"Ostaće da živi sa mačkama" - čest komentar pojedinih muškaraca

Tačno tako baba počne da liči na dedu a deda na babu :mrgreen:

Ali to je vezano za hormone koji se gase sa godinama. Kako smo krenuli od istog pa nas je pubertet (hormoni) oblikovao tako i završavamo laganim gašenjem.
...to licenje je i normalno a , da li se kasnije to licenje ne okrene u prokletstvo slicnosti
pa samo postoje luzeri a luzerke su samo dijagnosticari...

macka kao

beautiful-smooth-haired-red-cat-lies-on-the-sofa-royalty-free-image-1678488026.jpg

ili kao

798d749f23f370a96c75d4244a353a26.jpg
...razlika je samo u tome sto Prva je uvijek radoznala
a, Druga narcisoidno zateze argumente...

Прави тужну фацу колико те воља. Погледај оне беле кретене, то везе благе с природом нема.
Ne znam na koje bele kretene mislis?

Ali ...ako je covek uradio neku genetsku mutaciju nad nekom zivotinjom,da li je ta zivotinja tu odvratna ,kako kazes, ili covek?
Da li zivotinja to trazi?

Samo je "zrtva eksperimenta",i ne moze mi zbog toga biti odvratna.
Da li bi ljudsko bice bilo odvratno ako bi bilo proizvod ( ne daj Boze) necije "nesrecne" igre genima a nije ni malo nemoguce...cak sta vise...mnoge stvari se lagano "otimaju kontroli" na duze staze...

Није то фобија већ оправдани страх помешан са тешким гађењем.
nema niceg opravdanog u patoloskom strahu od pasa koji imas.

mislis da bi te svaki ujeo
smem da se kladim da kad bi se neki zatrcao na tebe da bi se us,rrala
a on samo zeli da ga pomazis.

malo ali je bas malo agresivnih pasa.
veca je sansa da ce te neka osoba na ulici napasti nego pas da te ujede.

ja sam prosao kroz to..kao malog me je napao jedan pas koji je u stvari zelo da se igra i imao sam veliki strah od pasa sve do kraja srednje skole i onda je jedna devojka sa kojom sam se muvao imala psa a ja ono u sebi..jbt.. sta mi je ovo trebalo i vremenom sam skapirao kako su psi predobra i predivna stvorenja i sad ih bas volim.

Back