P
pajamaca
Gost
ne smeš jesti voće!!
samo za doručak
ae bre tek ti je drugi dan
samo za doručak

ae bre tek ti je drugi dan

Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
non stop sam gladna i stalno mislim na hranu,šta da radim?gocili:pozdrav svim clanovima,posto mi je danas drugi dan dijete,a stalno sam gladna,dali smem jesti voce i kad nije vocni dan
?:e el mora bas meso ili mogu ribe, skoljke
je l mogu neke biljke umesto?
ok verovatno mogu ribe, a biljke? npr soja, orasi
a orasi kad idu
da ih ne pitam na mail...a jesam pacenik sam vidi se po porukama i razmazena sam. samo ponestace mi para za ovo, shi.t
gocili:pozdrav društvo, mislim da sam malčice uspela da smršam,danas mi je 9 dan i već lakše podnosim dijetu. Manje sam gladna i tako. Nego me jako zanima ako neko može da mi kaže,kolika treba da mi je idealna težina,visoka sam 175, a trenutno imam 72kg.
za tvoju visinu idealna tezina je 65kg.a za muskarce bi bila visok 175 a tezak 75kg.gocili:pozdrav društvo, mislim da sam malčice uspela da smršam,danas mi je 9 dan i već lakše podnosim dijetu. Manje sam gladna i tako. Nego me jako zanima ako neko može da mi kaže,kolika treba da mi je idealna težina,visoka sam 175, a trenutno imam 72kg.
jao Mannibals mislim da nije tako, pa uopšte nemam struk a stomak mi je kao da sam 5 mesec. :-D :-D :-DMannibals:Iams idealnu tezinu...mozes jos 3 kg...sa visinom se to prati! 8-)