ona dijeta

A taj herbo kakolise zvase... Ima nsto stetno, prirodan je kako vec?
Ono, nesto mi se cini ad je lakse skinuti pet kila onome ko ima 10 viska nego meni koja po nekim matematikama imam mozda 1-2 kg viska, a hocu da skinem oko 5.
I da pri tom ne ozgubim grudi... zahtjevna mnogo?
 
Uuu, ala si mi pomogla ;)
Ma, e bih ja tolikotrcala da smrsam (volim da ruckam, sta da se radi) jer dobro izgledam i nije mi frka sto dolazi ljeto...
nego imam neku modnu reviju. Tu bas ne mogu da ocekujem toleranciju prema nekom cm tamo-amo...
Ali, cim se vratim sa ispita pocinjem tu dijetu (po cetiri dana) Eto. Pa vam javim.

I ako nije los, mozda kupim herba fast ili kako se evc zove. Ne znam da li ga ima tu kod mene, ali idem za Bg sutra, pa se nadam da cu ga naci.
 
evo ovako,
pijem herbafast već 12 dana.
skinula sam 3 kg. ok, imam ja puno da skinem , te kapiram da ovo zato i ide tom dinamikom.
nemam apetit. skoro uopšte. tačnije, kada mi se prijede, ne mogu da jedem.
doručkujem šolju muslija sa jogurtom bez masnoće.
ručam ono što sam kuvala taj dan.
ne večeram.
pijem vodu, pijem kafu.
pojedem i neku kockicu čokolade.
možda bi i više, ali mi se ne jede:)
 
e pa imam i ja dosta da skinem. jos 10 kila naime.
ali nekako mislim da nije ok vise od 4-5 mesecno.
ko mi kriv kad sam se zapustila pa mislim sad da ce mi trebati vremena da se sredim...
ali hf mi zvuci sve bolje i bolje. :D
 
Probala sam toliko dijeta da mi je muka od svega...Zaista se pridrzavala svega, a samo naticala i naticala....Od operacije dojke sam se malo ubucila i odmah upala u depresiju...Svasta sam probala ali su mi pomogle kapsule Herba Fast...Pila sam po dve svako jutro a sada sam resila da malo odmorim...Rezultati su super....
Pozdrav!!!!!
 
Pijem i ja Herbafast, i kao kod Pajamace, primetila sam gubitak apetita. Za prvih deset dana sam skinula 1,5 kg, za sledećih deset dana sam se ugojila pola kilograma, a sada pijem treću turu i opet imam žešći apetit. Ne znam da li smem da pijem po dve kapsule, kao ana medena? Ma, bolje da se ne zezam...
 
pajamaca:
pa, meni je dovoljno i jednu da pijem, mada...
kažeš imaš apetit?
možda neko zasićenje?
javiću kako mi ide kada stignem do treće kutije
I meni je bilo dovoljno jednu da pijem, ali se nešto poremetilo poslednjih nekoliko dana. Kao da mi se organizam navikao, ne znam... E, a nisam znala da bi trebalo minimum tri kutije da se popije, na onom papiriću ništa ne piše o tome. 'Ajd' odoh na sajt da vidim šta tamo kažu... Javi kako ide, ja sam malo razočarana.
 
sve je vec zauzeto:
a koliko ces da pijes? na sajtu njihovom stoji da je to minimum 3 kutije.
Kad sam videla da sam se nakon druge popijene kutije ugojila pola kila, odlučila sam da Herbafastu dam još jednu šansu, pa da batalim, ali nisam znala da se preporučuju minimum tri kutije. Sad ću da razmislim. E, da, tu grugu kutiju sam počela da pijem pred Uskrs, a posle sam danima jela po parče ili dva torte svakodnevno (pored ostalog).
 
smokvicica:
gde kupujete taj herbafast?da li ga ima po apotekama?i na koji bih sajt mogla da udjem da pogledam nesto vise o tome?
Ima ga u svim apotekama. Izgooglaj malo, naćićeš... Nisam primetila nikakve probleme sa želucem. Uporedo sa drugom kutijom Herbafasta sam počela da pijem i Pressing, zbog polenske alergije. I jutros sam se setila da je jedno od neželjenih dejstava Pressinga, u vrlo retkim slučajevima, povećanje apetita. Izgleda da sam ja taj jedan od retkih slučajeva. Jutros nisam popila Pressing, i Herbafast mi je opet smanjio apetit, efekat je isti kao i pre.
 
hvala kupila sam i ja jutros u apoteci(razlika u dve apoteke udaljene 50 metara je 100 din)da mi je uz ovaj herbafast da se najedem jednog masnog bureka,a da se odmah sutra ne primeti...
 
Evo i mene na ovu temu. Jezim se kada cujem komentare kao " jao i voda se lepi na mene , nista ne jedem a opet sam debela" Nije tako , garant. Kad sumiram uvece sta sam sve pojela pa ja i nisam debela ( nemam vecih problema sto se linije tice mada imam 2-3 kila "viska " odkad sam se porodila i vucem ih manje vise dve godine). Danas sam se slatko ismejala kad sam cula od moje prijateljice da je samo Pirocanska dijeta efektna stvar i tako je. Osim toga uradite 3 puta nedeljno po tri serije trbusnjaka ( 90 trbusnjaka dnevno 3 x 30 ) i to nogama , znaci lezite i podizite noge do pravog ugla tako pokrecete sav donji deo tela . Posle zadnje serije trbusnjaka produzite za makazama snaznije moguce i toliko je sasvim dovoljno , znaci tri puta nedeljno . Pozdrav probajte pa javite .
 
Za mene je najdelotvornija dijeta 3-4 dana nista ne jesti (ok, ne bas nista, ali minimalno) i puuuuuuno setati. I odose 2-3 kile k'o od sale. Najbitnije je ne biti opterecen time... ono, keep yourself busy
 
uf, 20 godina... :(
ja sam sa 20 godina bila bolja od lutke u izlogu, mogla sam da obučem sve moguće i nemoguće... i da mi dobro stoji... i nisam imala celulit... ceo svet je bio moj (bar sam ja tako osećala)
 

Back
Top