Ona 31 a on 20???

ASR:
Pozz forumasice,zanima me vase licno misljenje o ovoj kombinaciji.
da li biste pristale da budete u vezi sa 10 god mladjim likom?
Ti sljakas itd a on student,a ne poznajete se nesto extra dugo,vec 1-2 mesec.
molim odgovor :))

ne verujem da to može da bude nešto ozbiljno - iskreno, nemam pojma.
Nebi ni odgovorila da mi se ne kucka nešto :wink:
 
gazdarice, nije to za drugu temu.
To je ključna stvar, a ti, iako braniš ženski diskurs, ovde si lepo rekla da ne bi mogla da budeš sa dečakom od 20god. i da ga ložiš da je to veza..Dakle, fer odnos je tu u pitanju i...
..Ajd zdr...:razz:
 
Nisi me razumio... Pomislila sam da ne bi bilo lose pricati o tome sta smo sve radili, u sta se pretvarali i sta sve (na)ucili, kako bismo se dopali partneru... ;)
--------------------------------
Mala prica iz biljeznice:

Imao sam 20 g. i konstantnu erekciju :D
Upoznao sam devojku od 25 g. (Rak),ekstremno sisatu :D, tek izaslu iz duge veze ... :evil:
Rekla mi je: mali,mene zanima samo tvoj K, hocu da samo da se kаram. :P
Pomislih, Boze hvala ti ;)
3 meseca sam je kаrao bez prestanka,radila je takve perverzije :twisted: da nisam prosto verovao da se to meni desava 8)
Toliko jako sam je jahao i muzao i maltretirao svakojako :twisted: a ona je tiho jecajuci govorila :jace,jace...Vriskala je-ti si najbolji,tvoja sperma je najsladja :twisted:
Taj uspeh ne bese mi dovoljan :mad:, posesivan i sebican, kakav jesam :roll: , upitao sam je: A koliko me volis? Mali,rece uz smesak,simpatican si, ti si jos klinac, ja volim nekoga s kim nikad necu biti i volecu ga zauvek...!!
Pa ko te je rasturao, na cijem si K vristala da jedino i najbolje svrasavas, rvetinoku jedna :evil: ?
Mali, rece smireno, nemoj da se lozis, pocastvovan si drоljom u meni, ja sam se samo јеbala da ne mislim na onog koga volim, pomogao si mi ali emocije su na 0. I za utehu, pola od ovih stvari nikad ne bih radila sa njim.
Zasto, vec smiren je pitah.
Zato sto sam ga volela!
Elem, s.isulјu sam drao u bulјu jos jedno mesec dana (kao, ja je kaznjavam :lol: :lol: :lol: )i toj ti je to!!!
 
glupe zene

ko da ne mozes da se hebes divljacki i sa onim koga volis

to ti je prokleto nasledje kulta devicanstva kojim su nase babe vesto manipulisale u toku vaspitanja nashih majki.

idem ovo da postavim na "kultne stvari"...
 
HeBePoBaTaH_:
nego su žene te koje nam prodaju priču koju želimo da čujemo.
Naš tekst. Mladi muškarci su kao štenci, ne znaju ništa, samo ako žene povuku kartu emotivnog, a to je adut na koji svi padaju + super kres, nabace ti samopouzdanje, ne znaš gde si..

Pa ne "padaju" svi na to, HeBe. Generalizujes. Ne vole svi muskarci ( pardon : decaci :) ) starije zene. :razz:
Mozda imaju dovoljno samopouzdanja , ne znam sta je u pitanju.. :wink: :razz::
 
gigule:
ih bre moja tetka je bila u vezi sa tipom mlađim od sebe 15 godina. takav joj je tada odgovarao - dinamičan, okretan ...karatista he he he, bez stomaka i kopleksa sredovečnih muškaraca ...
veza je trajala nekoliko godina i ok im je bilo...jeste da su svi zgražavali ( ali on je hrabra i boli je dupe za šaršiju i zato je volim) .... zašto bre osuđivati ljude zbog toga? oni su lepo funcionisali dok su bili u vezi. i nije joj padalo na pamet da se udaje ...
razumem da to ne može svako ali kako žene mogu da prihvate 15 god. starije muškarce od sebe? to je kao manji skandal ... pa bezveze je to, samo da znate.
uostalom, to je po meni manje zlo nego biti u vezi sa recimo oženjenim vršnjakom.

Apsolutno se slazem :razz:
 
ASR:
Pozz forumasice,zanima me vase licno misljenje o ovoj kombinaciji.
da li biste pristale da budete u vezi sa 10 god mladjim likom?
Ti sljakas itd a on student,a ne poznajete se nesto extra dugo,vec 1-2 mesec.
molim odgovor :))

Nikad me nisu privlacili mladji muskarci. Pa cak ni oni moje godiste.
Uvek sam bila sa, minimum dve godine starijim, pa na vise.
Tako da,.....otpada...sto se mene tice.:razz:
 
divlja u srcu:
Najlaksi plen su usamljeni ljudi. Nema to veze sa godinama, a ni sa polom.

Istina. Takve je najlakše тucati.
A to je veoma bitno. To muškarci osete. Osete koliko je lakše neku devojku osvojiti, jer vide koliko je njoj potreban neko. To koriste posebno nesigurni muškarci.

To se sve svodi na sledeću stvar:

Muškarac pre podele na lepu i ružnu ženu, deli žene na pristupačne i ne pristupačne.


Ja sam, kao mlađi muškarac, bio veoma lak plen za starije žene.
Shvatio sam da one ne žele ozbiljnu vezu sa mlađim muškarcem. Već samo jednu vrstu fejs liftinga
 
pikax:
Pa ne "padaju" svi na to, HeBe. Generalizujes. Ne vole svi muskarci ( pardon : decaci :) ) starije zene. :razz:
Mozda imaju dovoljno samopouzdanja , ne znam sta je u pitanju.. :wink: :razz::

Pa, najlakše je smuvati klinke. Klinke dosade, ništa ne naučiš, one su bejbovi, služe da ih dečaci drže za ruke i da im kupuju Kiki bombone i bajadere...telo im se nije još probudilo, mislim na fine devojčice..
Ne vole starije bilo kakve dečake.
Ima ovde onih koje su se izjasnile da im je bilo super sa mlađim partnerima, ali neće mnogo da pričaju, samo konstatuju -DA ,.Raspitaj se kod njih najbolje kako to ide..
Uostalom, pikax, ti si negde moje godište, polako samo...tek ulaziš u svoju opasnu zonu, ja sam svoje dečaštvo pregurao :razz:
 
@Strujo, odgovor na tvoju konstataciju, zahtijevao bi skiciranje psiholoskog profila autora ove price, sto ne zelim da radim na ovom mjestu...
Kako bilo, nemam nista protiv toga da se u krevetu osjecam podredjeno... Naprotiv...

@Hebe, fer igra je osnova svih odnosa medju ljudima, ukoliko zelimo bar da pokusamo da nijedna strana ne bude povrijedjena...
 
Struja:
kad sam ja rekla da muskarci anal dozivljavaju kao prevlast, kaznu ili poseban vid potcenjivackog odnosa prema zenama neke su ovde pitale sta sa mnom nije u redu :lol:

istina.
Muškarci su u osnovi nesigurni i njima treba prividni osećaj vlasti da bi funkcionisali normalno. Zato se oni ne mogu nikad skroz opustiti sa starijom ženom. Zbog toga što ona ima godine i samim tim veće iskustvo
 
Moji su se uzeli kada je majka imala 35,a otac 25 godina.Verovatno bi se slagali i da je razlika u godinama bila ili manja ili veća,to zavisi od samih ljudi. Meni mnogo znači što je otac mlađi,jer dosta toga može da,sada kada joj je 70 godina, pomogne(donese ugalj,naloži,kupi namirnice..).Ona, iako bolesna,trudi se da uvek ima skuvan ručak.Kaže da bar toliko može da mu vrati za svu pomoć oko nje.
Mislim da ako se ljudi vole i poštuju,razlika u godinama nije bitna.
 
uh, ja sam bila gotovo sigurna da sam kada sam dosla na forum procitala u tvom profilu da si 70. godiste. moja greska.well. ja sam rodjena15.8.1969., a ti si godiste mog decka.oh, sta sad da radim sa tobom?hm, tretirala sam te kao poluodrtavelog dosadnog cicu, sa nelatima dobre volje kad uspe da mu se digne. mislim, no hard filings, ja tebe simpatisem, malo, negde, nevezano za one knjige.mrzim da objasnjavam.dobar si ti kad hoces.
ali, sada! moracu da budem ultra i treperavo pazljiva prema tebi.mila kategorijo mojih interesovanja. hahahaah.hebe hocemo da se ljubimo jezikom u usta kad budemo citali knjigu postanja u cetiri ruke?
zasto me zoves Truja? to je tako, ah..mutavo!
 

Back
Top