Ona 31 a on 20???

negativac po tome sto vara zenu, perverzan je jer osim sa zenama spava i sa muskarcima, a ima devojcicu ko zna mozda je i pedofil. manipulise zenama i td. ne nisam rekla da je on kriv, krive su same.pricu sam ispricala jer je aktuelna. to sto ne verujes, ok. oni postoje zivi su i disu tamo negde.

da se odmorim malo sa vama, naguzila me Betulence:lol:

A i Truju sam otvorio?
OOOO, super

Pa nisam pogrešio, nešto sam mislio da si oko'71og.

Nisi ti dobra. Ne zato što tripuješ da si dobra riba, već jednostavno - ližeš rane iz prošlosti i follie si. NHF...

Dečaci, ali oni retko ovde dolaze:
E, ovakva kakva je struja: mnogo priča a ništa ne kaže, sex. diskurs obavezno čak i VR, šetanje, kresanje i zamajavanje - to sve možete da očekujete od žena od 30 - 37 godina, koje imaju prošlost. Žao mi je, ali tako je..

ASR:
Pozz forumasice,zanima me vase licno misljenje o ovoj kombinaciji.
da li biste pristale da budete u vezi sa 10 god mladjim likom?
Ti sljakas itd a on student,a ne poznajete se nesto extra dugo,vec 1-2 mesec.
molim odgovor :))

ja sam u vezi sa pet godina mladjim deckom i odlicno funkcioniramo, zato bez predrasudo i onog, "sta ce reci ljudi"

Nev, ja sam ta iskustva dozivljavao, cini mi se, sasvim drugacije od tebe...
Posto sam kao klinac izgledao relativno pristojno, a imao sam i odredjenu dozu drskosti, dosao sam u situaciju da cesto budem sa starijim zenama. Vec sa sesnaest godina sam ziveo nekoliko meseci sa zenom koja je tada imala dvadeset osam. Proveo sam lep raspust u njenom stanu. Ne zelim da ulazim u njene motive i da li je to normalno... cini mi se da nije ostavilo traumaticne posledice po mene. Ni jednog trenutka nisam pomislio da nesto moze da se izrodi iz te "veze", niti sam imao nezne emocije... Mislim da je ona meni bila privrzenija, nego ja njoj. U naredne dve godine sam bio u "vezama" sa osobama starijim od sebe... Dvadeset sest, dvadeset pet godina... toliko su imale. I nisam osecao da neko manipulise, ili tacnije, da moze da manipulise mnome. Ili, da cu se zaljubiti... Bio sam svestan, da je to bez perspektive - u tim godinama. U isto vreme, cini mi se, da su one vise razmisljale o nasoj situaciji i da je ona za njih predstavljala vece opterecenje. Tek kad sam napunio devetnaest godina, poceo sam da se zabavljam sa vrsnjakinjom... i to sam shvatio kao ozbiljnu vezu, sa drzanjem za ruke.

Julian,
Nisam ni ja shvatao svoje avanture sa starijim cicama kao ozbiljne, niti je o tome ikada bilo govora.
To je bio fer odnos, i upravo o tome pričam.
Avanture sa ljubavnicama su jedno lepo i zdravo iskustvo.
Ali, ako neko insistrira na vezi, razlika u godinama je cela dekada, znaju se površno, svega 2 meseca, rekao bih da odos koji je tako počeo,nema šanse da uspe. Ja sam se zeznuo dvaput, stariji sam bio od RSA par godina..
Kako nećemo imati priliku da proverimo ko je u pravu, možda je najlakše reći:
"Volite se, deco", mada ni to nije tačno, jer za nekoga ko ima 31 godinu, ne može se reći da je dete....

Julian_Duranona:
Nev, ja sam ta iskustva dozivljavao, cini mi se, sasvim drugacije od tebe...
Posto sam kao klinac izgledao relativno pristojno, a imao sam i odredjenu dozu drskosti, dosao sam u situaciju da cesto budem sa starijim zenama. Vec sa sesnaest godina sam ziveo nekoliko meseci sa zenom koja je tada imala dvadeset osam. Proveo sam lep raspust u njenom stanu. Ne zelim da ulazim u njene motive i da li je to normalno... cini mi se da nije ostavilo traumaticne posledice po mene. Ni jednog trenutka nisam pomislio da nesto moze da se izrodi iz te "veze", niti sam imao nezne emocije... Mislim da je ona meni bila privrzenija, nego ja njoj. U naredne dve godine sam bio u "vezama" sa osobama starijim od sebe... Dvadeset sest, dvadeset pet godina... toliko su imale. I nisam osecao da neko manipulise, ili tacnije, da moze da manipulise mnome. Ili, da cu se zaljubiti... Bio sam svestan, da je to bez perspektive - u tim godinama. U isto vreme, cini mi se, da su one vise razmisljale o nasoj situaciji i da je ona za njih predstavljala vece opterecenje. Tek kad sam napunio devetnaest godina, poceo sam da se zabavljam sa vrsnjakinjom... i to sam shvatio kao ozbiljnu vezu, sa drzanjem za ruke.
pazi ovo "sa zenom od 28 god" :shock: mislim,u tim godinama smo jos devojke :razz:

majcheki:
Kažu da žene brže stare od muškaraca - mislim, ako on ima 20 a ona 31, on će da izgleda kao macan u 31 a ona kad napuni 42 baš i neće biti u zlatnim godinama... a onda kad on napuni 41 ona će imati 52 - ja bih imala komplekse od njega u tom slučaju.
Vaistinu!

Medjutim, mesta za bojazan nema jer moderna medicina danas chini chuda. Izmedju reklama za ulo$ke obavezno uguraju i par onih o chudotrovnim pomadama za zatezanje lica. Ochekujem da oko 2015. na nacionalnoj televiziji krenu sa reklamama za brz i bezbolan povracaj njufera i refreshovanje genitalija. 2020. ce Krstarica biti puna oglasa u kojima nevine, refreshovane i upgradeovane devojke od 50+ trazhe ozbiljne mladice do 25 za vezu ili brak. weird

a sto ti mene analiziras hebe lol? i kako mislis da si me otvorio? da otvorio si me dva prsta i uskoro ce mi poceti trudovi.lol. jeste mnogo pricam, ali kazem mnogo u dve reci kada je to potrebno i kome treba. a sto si se ti naljutio na mene, jer zato sto nisam rekla da si super?sto se tice rana iz proslosti hahaha e moj hebe samo lupas pa ako ubodes.lol. da hebe lizem rane, a na tim mestima mi raste kosa. uskoro cu biti kao jeti.hoces i tebi neku ranu da polizem da ti bude lakse.:lol:

Back