Ona 31 a on 20???

Uvek sam volela starije tipove,pa cak i desetak god. starije,a sada mi je 28.Sve dok se nisam od skoro zaljubila u mladeg od sebe i ne mogu da se saberem.Doduse,godinu dana je mladi,ali opet to bas i nije karakteristicno za mene,da se muvam sa mladima!
Nema pravila u ljubavi i seksu!
 
ih bre moja tetka je bila u vezi sa tipom mlađim od sebe 15 godina. takav joj je tada odgovarao - dinamičan, okretan ...karatista he he he, bez stomaka i kopleksa sredovečnih muškaraca ...
veza je trajala nekoliko godina i ok im je bilo...jeste da su svi zgražavali ( ali on je hrabra i boli je dupe za šaršiju i zato je volim) .... zašto bre osuđivati ljude zbog toga? oni su lepo funcionisali dok su bili u vezi. i nije joj padalo na pamet da se udaje ...
razumem da to ne može svako ali kako žene mogu da prihvate 15 god. starije muškarce od sebe? to je kao manji skandal ... pa bezveze je to, samo da znate.
uostalom, to je po meni manje zlo nego biti u vezi sa recimo oženjenim vršnjakom.
 
Ipak je to samo za neobavezujucu zabavu, cast izuzecima...
Ne zato sto je mladji, nego zato sto je "previse" mladji i u pogresno vrijeme...
U kombinaciji 29-40, stvari ipak mogu drugacije da izgledaju...
I, nervira me to palanacko zgrazavanje nad vezom u kojoj je zena starija...
Cinjenica da je jedan od dvojice muskaraca u mom zivotu, mladji 5 godina, automatski izaziva narecenu reakciju... To sto je drugi stariji 10 godina stariji od mene, nikoga ne cudi... Stavise, ne cuh ama bas nijedan komentar u vezi toga...
 
Dečko ima 20 godina, pohotne tetke u penjoarima....
Nije ni počeo da se brije kako valja, ima da poraste još najmanje 5cm do svoje 25. godine, a i više ako bude igrao basket..
Ona za sobom možda ima brak i klince, on to nema pojma, sve stvari koje su bitne ne vidi, zato što je nemoguće da ih vidi sa dvadeset godina. On se rodio kada je ona išla u četvrti razred osnovne škole.
 
HeBePoBaTaH_:
Dečko ima 20 godina, pohotne tetke u penjoarima....
Nije ni počeo da se brije kako valja, ima da poraste još najmanje 5cm do svoje 25. godine, a i više ako bude igrao basket..
Ona za sobom možda ima brak i klince, on to nema pojma, sve stvari koje su bitne ne vidi, zato što je nemoguće da ih vidi sa dvadeset godina. Ona se rodila kada je on išao u četvrti razred osnovne škole.

Ili on????:-?
 
Kasnite 8-) :lol: Ispravio sam, mislim računica je jasna KO IMA tu više godina, šta se primate i odmah HeBe quote..

Pa kakvo je to pitanje, gigule?
Pitaj tetku, a i ne znamo sve detalje..šta je udaja kao merilo kvaliteta neke veze?
Aj malo, da se razbudim..:wink:
 
HeBePoBaTaH_:
Dečko ima 20 godina, pohotne tetke u penjoarima....
Nije ni počeo da se brije kako valja, ima da poraste još najmanje 5cm do svoje 25. godine, a i više ako bude igrao basket..
Ona za sobom možda ima brak i klince, on to nema pojma, sve stvari koje su bitne ne vidi, zato što je nemoguće da ih vidi sa dvadeset godina. On se rodio kada je ona išla u četvrti razred osnovne škole.

Ona, možda, u sebi ima i izvesnu dozu gorčine... A to njemu nije potrebno, definitivno. Njoj može prijati sva vedrina koju ima on, koju njegove godine nose sa sobom.
 
rekla sam hvala zato što mi je pohvalila tetku.
hrabra da, jer je ipak i pored čaršijskih priča istrajala i bila u vezi sa čovekom koga je volela,
(a za koga su joj govorili da ne treba da bude u vezi samo zbog njegovih godina)
neko bi se pod pritiskom okoline povukao i odustao od svega.
 
Hebe, kao sto i sam vrlo dobro znas, gigule je objasnila vec u prvom postu, zasto svoju tetku smatra hrabrom...
So, zbog cega ti ovdje glumis ludilo?
Svojevremeno te je iskoristila neka starka i sutnula, a ti se jadan zaljubio???
 
Gigule, super ti je tetka. (pusti..malo sam omanuoooo, ko mora da čita Gorana Petrovića, u trenutku odlepi)

Šetanje i zezanje su super, ali ne i nabacivanje da od te veze može da bude nešto.
Ne mogu ja da zabranim emotivnu ekspoloataciju, mogu da upozorim ovog naivnog mladića.
Žene tek ulaze u najlepše godine u trećoj deceniji, potrebna im je stalna potvrda da su poželjne i vredne pažnje..
Što se tiče odnosa u kojima je muškarac stariji 20 godina ..nije bitno ako on ima 80, a ona 60, ali jeste užasno ako on ima 40 a ona 20. To su oni dripci ispred gimnazijskih kafića, koji se ožene da bi imali sa kim da slave NG.
E, tako...
 

Back
Top