Ona 31 a on 20???

Ne nikako..... mladji..... ne, defenitivno ne, niukakvoj situaciji......
Poznavala sam iz kraja jednu devojku koja je otisla pre par godina za Spaniju. U kraju su je zvali tetka. Volela je mladje, kaze ona "da naucim decu kako se to radi".
 
Kažu da žene brže stare od muškaraca - mislim, ako on ima 20 a ona 31, on će da izgleda kao macan u 31 a ona kad napuni 42 baš i neće biti u zlatnim godinama... a onda kad on napuni 41 ona će imati 52 - ja bih imala komplekse od njega u tom slučaju.
 
jesam 69 lol nema potrebe da se izvinjavas.
kao sto rekoh majceki mogu mama da ti budem lol
hormoni, brige, radjanje i td utice da zena u izvesnim godinama izgleda starije nego njen vrsnjak. ali! ne zaboravite da mladji muskarci uticu da odrzimo mladost. mene niko ne slusa, a plakacete posle lol.nikada mi nije palo na pamet da se osecam lose zbog toga sto je pored mene mladji muskarac.naprotiv, osecala bih se lose da setam tatu ili dedu.
 
ok, na konto divljine price o tome da muskarci biraju usamljene zene.
dakle, radnja je smestena u period od 1999(od tada ja datiram na natu) do pre nekog vremena. verujem da jos traje, samo ja vise nisam na yahoo messingeru pa ne znam sta se desava.
covek je srednjih godina, dakle, preko 40. ozenjen i ima zensko detence. na chatu se pojavljuje kao fini, odmeren, ljubazan covek. medjutim, na pp salje svim zenama price iste sadrzine. bira polako, vremenom najugrozenije vrste, dakle, usamljene devojke van svoje zemlje, razvedene, ili one nesretne u braku. uporedo, sa. ja znam za broj 4, zene ima odnose. s tim sto je jedna u hrvatskoj, jedna u holandiji, jedna u australiji i jedna u beogradu. odnose intimne prirode.covek je vrlo precizno uradio mapu svog kretanja, vodio evidenciju poziva i razgovora. nista niej izmaklo kontroli. da naglasim, da je bio sa samo on zna koliko zena sa yahoo chata.posle je pocelo da se odmotava.za pricu znam, jer sam trebala da budem jedna od njegovih zrtava. mene je muvao tri godine, sa razmacima! strasno. sve se otkrilo, kada mi je jako draga devojka poslala pp sa poverljivim sadrzajem. sledila sam se kada sam procitala njegovo ime, pricu i sms poruke. sve identicno! i ako mi ej bilo zao da joj rusim snove, skrenula sam joj paznju na to da je manipulant. medjutim, kao sto to biva, nisam doprla do nje. devojka se posle umalo ubila kada je otkrila, ponukana mojom pricom, jos tri u isto vreme. i sve su bile super na chatu jedna s drugom, ali svima im je nekim cudom isprao mozak da nisu jedna drugoj nista pricale.da ste mogle da procitate njihove prepiske digla bi vam se kosa na glavi. dakle,njegova zena je u medjuvremenu sve otkrila, pitanje ej da ne rade sve te perverzije i zajedno. nasla mu je slike svih tih devojaka jer on je snimao kratke filmove i fotke na njihovim sastancima, ali nasla je i fotke muskaraca! da zlo bude vece pocela je da kontaktira sve te devojke, da im salje prepiske sa ostalima, i agonija je postala evidentna. zavrsilo se, tako da su zene otisle na sida test, na srecu bio je negativan. price su tragicne, pojedinacne, ali pored svega i materijalno je iskoristio. ne znam ostatak, ne znam sta sada rade, naime zena ga je izbacila jer je ziveo o njenom trosku, a ona je nesto ultra bogata. so...da ne duzim, ima manipulanata koji upravo vrebaju zrtve. oni su po pravilu fini.da ne bude zabune i moj decko jef ini.lol.internet je fenomenalan za to.zato drage devojke, pazite na sebe, jer niko drugi nece.
da covek se zove Dragan Medjedovic i mrzi me iz dna duse, ali moze samo da me mrzi i ja bih se verovatno mrzela da sam na njegovom mestu, jer nije me *****, a to mu je bio jedini cilj.mozda on kruzi i krstaricom?
 
Ja baš i ne verujem u takve priče.
Sory
Čak i da postoji takav neki lik - po čemu je on negativac?
On pita, prijatan je, staložen... ja ne znam zašto svi smatraju sebe jedinstvenim osobama i veruju u ljubav koja im se kucka preko pp-a
Ljubav se doživljava a ne čita.

Ne znam... s moralne strane nije u redu ali i to je stvar izbora i osoba i svega ostalog.
Pobogu, pa nikog nije prisilio da spava s njim
 

Back
Top