On je viši, lepši, zgodniji, pametniji...od mene :eek:

Alisa u zemlji čuda

Buduća legenda
Poruka
26.424
E društvo, sad videh još jednu žutaćku temu sa večitom dilemom zbog OGROMNIH problema u vezi, tipa: visina, težina itd....
I pomislih, pošto smo mi forumašice savršene, da li ima neka karakteristika kod partnera koja bi vam mogla smetati u vezi, ali zato što je on superiorniji?

Npr.meni smeta kad je frajer zgodniji od mene jer onda imam utisak da mene niko ni ne primećuje pored njega.:rtfm:
 
Nekad sam se pravo kompleksirala kad mm pocne sa hvalospevima o ne samo svojoj lepoti i pameti vec inace o Hercegovini majci svih uspesnih, darovitih Srba...Nije se salio, stvarno je cvrsto verovao da je to tako. Danas kad pocne sa tom pricom ja samo pomislim kako sam onda ja verovatno promucurnija cim sam pronasla toliko bolju priliku za sebe nego on za sebe i eto to bude to. Niti mi smeta niti patim.
 
Bas pokusavam da smislim sta bi to bilo al mi ne ide..bas ne znam sta bi mi to smetalo...
Meni je uvek kod partnera bilo bitno ili privlacno kako god, da partner bude bolji od mene, ako ja sve mogu bolje onda mi ni ne treba..bitno da se pratimo, al da je korak ispred..
ne bi mi metalo ni da je zgodniji, ni lepsi, ni pametniji, to moze samo da imponuje, ne da smeta, barem ne meni.
 
Nekad sam se pravo kompleksirala kad mm pocne sa hvalospevima o ne samo svojoj lepoti i pameti vec inace o Hercegovini majci svih uspesnih, darovitih Srba...Nije se salio, stvarno je cvrsto verovao da je to tako. Danas kad pocne sa tom pricom ja samo pomislim kako sam onda ja verovatno promucurnija cim sam pronasla toliko bolju priliku za sebe nego on za sebe i eto to bude to. Niti mi smeta niti patim.

Јао, удата си за Херцеговца. :lol:

Умирала сам од смеха кад је у једној емисији Кустурица, на питање шта је тајна његовог успеха, одговорио како су се у њему вечито борили човек и Херцеговац.
И у том првом делу живота, Херцеговац је био јачи, јер човек да би напредовао у животу мора бити неотесан, груб, да не шљиви живу силу...:lol:
Каже да је у другом делу живота доминантнији човек. :zcepanje:

Баш ми се допао тај његов опис.:super:
 
E društvo, sad videh još jednu žutaćku temu sa večitom dilemom zbog OGROMNIH problema u vezi, tipa: visina, težina itd....
I pomislih, pošto smo mi forumašice savršene, da li ima neka karakteristika kod partnera koja bi vam mogla smetati u vezi, ali zato što je on superiorniji?

Npr.meni smeta kad je frajer zgodniji od mene jer onda imam utisak da mene niko ni ne primećuje pored njega.:rtfm:

Smetalo bi mi kada bi u svemu bio bolji od mene, osećala bih se suvišno...
 
E društvo, sad videh još jednu žutaćku temu sa večitom dilemom zbog OGROMNIH problema u vezi, tipa: visina, težina itd....
I pomislih, pošto smo mi forumašice savršene, da li ima neka karakteristika kod partnera koja bi vam mogla smetati u vezi, ali zato što je on superiorniji?

Npr.meni smeta kad je frajer zgodniji od mene jer onda imam utisak da mene niko ni ne primećuje pored njega.:rtfm:

...bas nikada nisam potrosila ni sekund vremena na analizu stepena uspesnosti partnera i odnosa izmedju dva nivoa uspesnosti. Kako me nista vise ne odbija od vecite price bez kraja i konca o lepoti&pameti, po pravilu pohvala izrecenih u prvom licu jednine, nisam bas kompetentna da odgovorim na temu jer takva muska savrsenstva za mase nit' znam nit' ih smatram savrsenim...naprotiv
 
Pa eto meni smeta:
- ako je zgodniji, ja nisam u prvom planu
- ako sam ja zgodnija, šta će mi on?
- ako je lepši, ko je tu žensko?
- ako sam ja lepša, kakva će nam biti deca kad nismo oboje lepi?
- ako je pametniji, ja ispadam glupa
- ako sam ja pametnija, osećam se superiorno naspram njega..

I tako....veliki su to i ozbiljni problemi. I nedostaci. Sad kad razmislim, šta ja uopšte radim sa mm kad sam ja lepša i zgodnija, a on pametniji?
Moraću kući da razmislim o tome....:think:
Al' ne smem da preteram, da ne opterećujem svoju lepu glavu prevelikim i teškim problemima...
 
Ихај, ако је све то, црћи ћете од љубоморе.
Оковаћете му стопала за кревет, баш као у оном филму и биће предмет ваше сексуалне опсесије.
Ал ви немате такве проблеме јер сте у свему -нај..аха Тај се родио није за поређење са вама.
 
  • Podržavam
Reactions: Tol
Жене воле доминантног мушкарца. Просто као пасуљ.

Ако се превише хвали, онда он већ није доминантан и потребна му је потврда од жене. Зато је самохвалисање фактор који хлади жену.

Зависи какво је то самохвалисање. ;)
Може то да буде јако симпатично, наравно, важно је да делимо исти систем вредности.

Рецимо, јуче ми прича мој дечко како је (након неког пословног разговора) позван на тај неки форум да одржи предавање.
Ја га питам какав је говор у питању.
А он ми одговори , зар је битно какав, ја волим да држим говоре. :rotf:
Наравно, док је то говорио смејао се.
То је доза егоцентризма и хвалисавости која је прихватљива, чак и пожљна ако мушкарац уме фино да је представи.

Ружно је ако мушкарац нема објективне квалитете,а стално прича о себи у суперлативу. То су већ вриштећи комплекси. :)
 
Зависи какво је то самохвалисање. ;)
Може то да буде јако симпатично, наравно, важно је да делимо исти систем вредности.

Рецимо, јуче ми прича мој дечко како је (након неког пословног разговора) позван на тај неки форум да одржи предавање.
Ја га питам какав је говор у питању.
А он ми одговори , зар је битно какав, ја волим да држим говоре. :rotf:
Наравно, док је то говорио смејао се.
То је доза егоцентризма и хвалисавости која је прихватљива, чак и пожљна ако мушкарац уме фино да је представи.

Ружно је ако мушкарац нема објективне квалитете,а стално прича о себи у суперлативу. То су већ вриштећи комплекси. :)

Па то је већ самопоуздање. Он се шпрда са својом самољубивошћу... Свиђа ми се твој дечко, наравно, не као што ми се ти свиђаш... Ти си дама пар екселанс ;)
 
E društvo, sad videh još jednu žutaćku temu sa večitom dilemom zbog OGROMNIH problema u vezi, tipa: visina, težina itd....
I pomislih, pošto smo mi forumašice savršene, da li ima neka karakteristika kod partnera koja bi vam mogla smetati u vezi, ali zato što je on superiorniji?

Npr.meni smeta kad je frajer zgodniji od mene jer onda imam utisak da mene niko ni ne primećuje pored njega.:rtfm:

misliš ima veće sise, bolji struk, kukove, il kako...?
 
Pa eto meni smeta:
- ako je zgodniji, ja nisam u prvom planu
- ako sam ja zgodnija, šta će mi on?
- ako je lepši, ko je tu žensko?
- ako sam ja lepša, kakva će nam biti deca kad nismo oboje lepi?
- ako je pametniji, ja ispadam glupa
- ako sam ja pametnija, osećam se superiorno naspram njega..

I tako....veliki su to i ozbiljni problemi. I nedostaci. Sad kad razmislim, šta ja uopšte radim sa mm kad sam ja lepša i zgodnija, a on pametniji?
Moraću kući da razmislim o tome....:think:
Al' ne smem da preteram, da ne opterećujem svoju lepu glavu prevelikim i teškim problemima...
.ako je zgodniji, ja sam sarmantnija i lepse se smejem
-ako sam ja zgodnija, on mi treba d aga voli..kake to ima veze sa zgodnocom?
-ne moze biti lepsi od mene, nikad se ne zaljubim u takog muskarca
-mora biti pametniji da bih se zaljubila, s tim sam se davno pomirila
dakle, ne mogu biti pametnija
elem, ja sam uvek neznija, mudrija, lepsa, puna zivota i energije..
muskarac mi nikad nije konkurencija..
al sam cesto ja bila njima..nazalost.
e tu sam bila u poziciji da pokusam da se malo smanjim ne bi lih manje ugrozavala njegovu sujetu..
mnogo gadno..
zato sad gledam samo ostvarene, samouverene tipove koje moja intelignecija i kurcenje zabavlja:)
 
Јао, удата си за Херцеговца. :lol:

Умирала сам од смеха кад је у једној емисији Кустурица, на питање шта је тајна његовог успеха, одговорио како су се у њему вечито борили човек и Херцеговац.
И у том првом делу живота, Херцеговац је био јачи, јер човек да би напредовао у животу мора бити неотесан, груб, да не шљиви живу силу...:lol:
Каже да је у другом делу живота доминантнији човек. :zcepanje:

Баш ми се допао тај његов опис.:super:

...a ima i OvO :

...u čemu je razlika između Zlobe i Hercegovca...?
...ZlobO je ( bar ) imao simpatizere...

...sorry (postavljaču) zbog off-a...
 
Што се теме тиче, на коју фору вам падне на памет да се поредите са партнерима у смислу ко је лепши, згоднији, паметнији...? :lol:
Ја никада свог партнера нисам могла да посматрам кроз такмичарску призму.
Уствари, ретко кад мушкарце посматрам на тај начин.

Жене, ооо да! Не да се мерим с њима у смислу која је лепша, згоднија (приметим кад је нак згоднија или лепша) али умеју јако професионално да ме нервирају. :lol:
С мушкарцима баш једноставно функционишем, чак и кад имамо сукоб интереса.
Што би рекао мој драги, само ми дајте жену за противника и мој шарм ће ту одрадити своје. :lol:
Тако и ја кажем, само обрнуто. :)
 
Nekad sam se pravo kompleksirala kad mm pocne sa hvalospevima o ne samo svojoj lepoti i pameti vec inace o Hercegovini majci svih uspesnih, darovitih Srba...Nije se salio, stvarno je cvrsto verovao da je to tako. Danas kad pocne sa tom pricom ja samo pomislim kako sam onda ja verovatno promucurnija cim sam pronasla toliko bolju priliku za sebe nego on za sebe i eto to bude to. Niti mi smeta niti patim.

Jao, bas si me nasmijala. Istina ziva! Takvi su Hercegovci. Moj decko kad dodje u BG pa pocne mojim drugaricama da prica o Hercegovini, i koliko nas Hercegovaca ima poznatih i uspjesnih i odjednom kako god da saberes i oduzmes svi poticemo iz Hercegovine:rotf:
Inace, nemam kompleks, osim sto se osjecam ko debil kad pocne da prica o filmovima, a ja niti znam puno o filmovima ni o glumcima:confused:
 

Back
Top