On je ozenjen i ima decu !

  • Začetnik teme Svetlana J.
  • Datum pokretanja
Glad srca:
Pažljivo sam pročitala sve što ste napisali ovde, razmislila dobro i odlučila da i ja nešto napišem. Niko, baš niko nije bezgrešan i nema pravo da osudjuje drugog niti da mu želi bilo šta loše. Zašto sebi to dozvoljavate?
Da se vratim sad na temu, jer nisam ovde da bih pridikovala, već da napišem svoje iskustvo. Izašla sam iz lošeg braka pre nekoliko meseci. Ne, nemam dece, ja sam "roba sa greškom". Dugih jedanaest godina samoće i suza ostavili su me gladnu ljubavi i pažnje. Bilo je dana kad sam se pitala zašto uopšte postojim, koja je svrha mog bivstvovanja ovde, dana kad sam samo želela da nestanem i da nestane svaki trag da sam ikad postojala. Dane sam nekako uspevala da preguram, ali noći... Noći su preduge u samoći, kad me lome dve želje: želja za ljubavlju i ona druga, da me jednom zauvek nestane. E, onda je svanuo jedan naizgled sasvim običan dan... Srela sam čoveka sa kojim sam sad u vezi. Stariji je od mene trinaest godina, oženjen je i ima decu. Pružio mi je ono što mi je potrebno, a to je ljubav u pravom smislu te reči. Mirna i zadovoljna, u stanju sam da mu pružim isto, da budem njegova oaza, trenutak mira i opuštanja koji mu je toliko potreban. Volim da na njegovom licu vidim osmeh zadovoljstva i uživam u svakom trenu provedenom sa njim. Ne želim da razmišljam o tome koliko će ova veza potrajati, želim samo da živim u sadašnjosti i da volim. Znam da me ovo može koštati mnogo patnje, ali ni okean suza nema snagu jednog trena radosti.
evo ovde jos jedna `roba s greskom` i cekalica onog pravog...pogresnih je bilo vise, svaki put ista muka, uz nerviranje, samocu i za vreme i posle veze...ali nikada nisam pozelela tudje, jer sam svesna da vredim vise nego da budem necije rame za plakanje ili uteha u promasenom braku, iliti lepak za krpljenje rupa i rupica u muskoj sujeti....da im je toliko lose u tim `nesrecnim brakovima` mnogi muskarci bi se odavno razveli i posvetili svojoj voljenoj ljubavnici sa kojom dele toliku bezgranicnu srecu.Nije to draga moja, nego muska maco-sujeta osvajaca i zavodnika koja se neprestano hladnokrvno hrani nasim padanjem na njihove izlive neznosti i razumevanja. Njihova nepostenost, nepostovanje zene i hladnokrvi egoizam, samo malo lepse upakovani, dok se ne zasite i ne odleprsaju dalje....Ne pomislis li da je moguce da pored tebe i neznosti koju ti pruza u kompletu sa postojanjem zene u njegovom zivotu, nas mali jadni maco-primerak uziva i u zagrljaju drugih slucajnih prolaznica u njegovom zivotu, zeljnih razumevanja, druzenja, neznosti, odstranjivanja samoce, utehe, sponzorisanja, parfema i ruckova, vikend-putovanja, vec cega ne zavisi od slucaja do slucaja...Pa ako si ok sa tim da budes deo tog lanca, svaka ti cast, ja to sebi ne mogu da priustim... :roll:
 
Anonymous:
evo ovde jos jedna `roba s greskom` i cekalica onog pravog...pogresnih je bilo vise, svaki put ista muka, uz nerviranje, samocu i za vreme i posle veze...ali nikada nisam pozelela tudje, jer sam svesna da vredim vise nego da budem necije rame za plakanje ili uteha u promasenom braku, iliti lepak za krpljenje rupa i rupica u muskoj sujeti....da im je toliko lose u tim `nesrecnim brakovima` mnogi muskarci bi se odavno razveli i posvetili svojoj voljenoj ljubavnici sa kojom dele toliku bezgranicnu srecu.Nije to draga moja, nego muska maco-sujeta osvajaca i zavodnika koja se neprestano hladnokrvno hrani nasim padanjem na njihove izlive neznosti i razumevanja. Njihova nepostenost, nepostovanje zene i hladnokrvi egoizam, samo malo lepse upakovani, dok se ne zasite i ne odleprsaju dalje....Ne pomislis li da je moguce da pored tebe i neznosti koju ti pruza u kompletu sa postojanjem zene u njegovom zivotu, nas mali jadni maco-primerak uziva i u zagrljaju drugih slucajnih prolaznica u njegovom zivotu, zeljnih razumevanja, druzenja, neznosti, odstranjivanja samoce, utehe, sponzorisanja, parfema i ruckova, vikend-putovanja, vec cega ne zavisi od slucaja do slucaja...Pa ako si ok sa tim da budes deo tog lanca, svaka ti cast, ja to sebi ne mogu da priustim... :roll:


Svaka cast! Ni ja to ne bih bolje umela da kazem! Postovanje!
 
Anonymous:
evo ovde jos jedna `roba s greskom` i cekalica onog pravog...pogresnih je bilo vise, svaki put ista muka, uz nerviranje, samocu i za vreme i posle veze...ali nikada nisam pozelela tudje, jer sam svesna da vredim vise nego da budem necije rame za plakanje ili uteha u promasenom braku, iliti lepak za krpljenje rupa i rupica u muskoj sujeti....da im je toliko lose u tim `nesrecnim brakovima` mnogi muskarci bi se odavno razveli i posvetili svojoj voljenoj ljubavnici sa kojom dele toliku bezgranicnu srecu.Nije to draga moja, nego muska maco-sujeta osvajaca i zavodnika koja se neprestano hladnokrvno hrani nasim padanjem na njihove izlive neznosti i razumevanja. Njihova nepostenost, nepostovanje zene i hladnokrvi egoizam, samo malo lepse upakovani, dok se ne zasite i ne odleprsaju dalje....Ne pomislis li da je moguce da pored tebe i neznosti koju ti pruza u kompletu sa postojanjem zene u njegovom zivotu, nas mali jadni maco-primerak uziva i u zagrljaju drugih slucajnih prolaznica u njegovom zivotu, zeljnih razumevanja, druzenja, neznosti, odstranjivanja samoce, utehe, sponzorisanja, parfema i ruckova, vikend-putovanja, vec cega ne zavisi od slucaja do slucaja...Pa ako si ok sa tim da budes deo tog lanca, svaka ti cast, ja to sebi ne mogu da priustim... :roll:

BLA, BLA, TRUĆ, TRUĆ...

Tuđe-šta to znači? Pripadanje-kome, čemu?
Ali zato očigledno možeš da kritikuješ i analiziraš psihologiju onih koji su priuštili sebi (a ne drugima) ono što ti čak ni ne razumeš a kamoli da osetiš.
Predavanje koje si ovde održala je stereotip lažnog morala.
A to koliko vrediš, zajedno sa svojim frazama, to je ???
 
Anonymous:
BLA, BLA, TRUĆ, TRUĆ...

Tuđe-šta to znači? Pripadanje-kome, čemu?
Ali zato očigledno možeš da kritikuješ i analiziraš psihologiju onih koji su priuštili sebi (a ne drugima) ono što ti čak ni ne razumeš a kamoli da osetiš.
Predavanje koje si ovde održala je stereotip lažnog morala.
A to koliko vrediš, zajedno sa svojim frazama, to je ???

A sto se ti osecas prozvanom a? Kanda te je ipak malo povredila ta istina koju je iznela gospodjica u tom postu? Kanda te je pogodila u zivac? Ma koliko branila svoje stavove duboko u sebi ipak znas koliko je to pogresno inace ne bi ovako burno reagovala na to sto je doticna napisala. Razmisli malo o tome, ali r a z m i s l i 8)
Necu ni da probam da ti uporedim situaciju 'sta da si ti na mestu njegove zene' jer mi je jasno da to ne pali. Ali recimo ovako...sutra ces i ti imati decu..mozda cerku...razmisli koliko ce ti biti svejedno i sta ces da mislis ako je muz vara. Da li ces i tada reci 'pripadanje? kome cemu?'
Samo toliko.
 
Anonymous:
Anonymous:
evo ovde jos jedna `roba s greskom` i cekalica onog pravog...pogresnih je bilo vise, svaki put ista muka, uz nerviranje, samocu i za vreme i posle veze...ali nikada nisam pozelela tudje, jer sam svesna da vredim vise nego da budem necije rame za plakanje ili uteha u promasenom braku, iliti lepak za krpljenje rupa i rupica u muskoj sujeti....da im je toliko lose u tim `nesrecnim brakovima` mnogi muskarci bi se odavno razveli i posvetili svojoj voljenoj ljubavnici sa kojom dele toliku bezgranicnu srecu.Nije to draga moja, nego muska maco-sujeta osvajaca i zavodnika koja se neprestano hladnokrvno hrani nasim padanjem na njihove izlive neznosti i razumevanja. Njihova nepostenost, nepostovanje zene i hladnokrvi egoizam, samo malo lepse upakovani, dok se ne zasite i ne odleprsaju dalje....Ne pomislis li da je moguce da pored tebe i neznosti koju ti pruza u kompletu sa postojanjem zene u njegovom zivotu, nas mali jadni maco-primerak uziva i u zagrljaju drugih slucajnih prolaznica u njegovom zivotu, zeljnih razumevanja, druzenja, neznosti, odstranjivanja samoce, utehe, sponzorisanja, parfema i ruckova, vikend-putovanja, vec cega ne zavisi od slucaja do slucaja...Pa ako si ok sa tim da budes deo tog lanca, svaka ti cast, ja to sebi ne mogu da priustim... :roll:

BLA, BLA, TRUĆ, TRUĆ...

Tuđe-šta to znači? Pripadanje-kome, čemu?
Ali zato očigledno možeš da kritikuješ i analiziraš psihologiju onih koji su priuštili sebi (a ne drugima) ono što ti čak ni ne razumeš a kamoli da osetiš.
Predavanje koje si ovde održala je stereotip lažnog morala.
A to koliko vrediš, zajedno sa svojim frazama, to je ???
Pripadanje znaci da se neko svesno odlucio da udje u brak ili da udje u jednu vezu, i pri tom jasno stavio do znanja drugoj osobi da mu je stalo do nje, da je voli, postuje i uzima od nje to isto. Do god je situacija takva smatra se da se ta osoba obavezala prema nekom na vernost (bar kod nas u monogamicnim vezama), i da osoba sa kojom je - bilo muz, zena devojka ili momak racunaju na to, uvereni su u to, i vracaju mu istom merom. Tako dvoje funkcionisu kao PAR, a treca, cetrvrta i peta osoba su tu TUDJI, nepotrebni i nepozeljni. Do god je neko u obavezi prema drugome, on je za tu trecu osobu ZAUZET, TUDJ I ZABRANJEN, iz mnogo razloga. Ako se neko razvede ili prekine staru vezu, ok slobodan teren, volite se koliko hocete.Dotle, ne hvala.Ako se neko (neka) zadovoljava sa tim da ceka slobodno vreme svog ljubavnika i da on zavrsi sve svoje kucne obaveze, pa da krisom negde otrce gde ih niko ne vidi, i da guta knedle pri pomisli da on ima zenu koja na njega polaze pravo - hvala lepo, izem ti dozivljaj! Da smatram da mi pruza iskrenu i nesebicnu ljubav neko ko sa druge strane hladnokrvno nekog laze i obmanjuje ko slepo verujue da je samo sa njim - opet hvala lepo.Zaista treba TOLIKO NE VOLETI SEBE, pa da covek sebi to priusti!
To da ja to ne razumem, ne razumem.
Da to ne zelim da dozivim, ne zelim.
Pa sad nezne i zeljne ljubavi devojcice, kad ostanete uvece same u sobi, jer je voljeni otisao zeni u zagrljaj, samo pomislite na njegovu srecnu maco facu pred ogledalom i izraz `bas sam faca`, mogu da dve ... (ili vise, zavisi od izdrzljivosti i afiniteta)...a vi i dalje zivite na sedmom nebu.
Samo sta to bi PRAVI MORAL, ako je ovo lazni?!? Ne smem ni da pomislim...
 
Da draga moja, mozda jedina carobna rec je razvod, kraj, prekid.Sad da ih voli obe, ne mogu da razumem, sta bi bilo da mu zena saopsti - volim tebe i Ziku?Jel bi to bas tako progutao? Ma hajde, nemoj da se lazemo veza sa strane se trazi kad u tvojoj vezi braku stvari vise ne funkcionisu - emotivno, seksualno, komunikacijski. E pa lepo, saopsti i onom drugom da vise nisi njegov!
 
Kleo:
Cini mi se da je u pozadini price stav da je prestara da nadje nekog (normalnog).Covece ja bih tako razmisljala sa 45 :wink:
PS. ... Doduse tada mozda necu tako razmisljati. 8)
ja sam shvatila da je mnogo mladja, po cemu zakljucujes da ima 45? A i da ima kakve veze ima - k`o da ne moze da nadje nekog slobodnog do 50?Ha, bas svasta...
 
Anonymous:
Pripadanje znaci da se neko svesno odlucio da udje u brak ili da udje u jednu vezu, i pri tom jasno stavio do znanja drugoj osobi da mu je stalo do nje, da je voli, postuje i uzima od nje to isto. Do god je situacija takva smatra se da se ta osoba obavezala prema nekom na vernost (bar kod nas u monogamicnim vezama), i da osoba sa kojom je - bilo muz, zena devojka ili momak racunaju na to, uvereni su u to, i vracaju mu istom merom. Tako dvoje funkcionisu kao PAR, a treca, cetrvrta i peta osoba su tu TUDJI, nepotrebni i nepozeljni. Do god je neko u obavezi prema drugome, on je za tu trecu osobu ZAUZET, TUDJ I ZABRANJEN, iz mnogo razloga. Ako se neko razvede ili prekine staru vezu, ok slobodan teren, volite se koliko hocete.Dotle, ne hvala.Ako se neko (neka) zadovoljava sa tim da ceka slobodno vreme svog ljubavnika i da on zavrsi sve svoje kucne obaveze, pa da krisom negde otrce gde ih niko ne vidi, i da guta knedle pri pomisli da on ima zenu koja na njega polaze pravo - hvala lepo, izem ti dozivljaj! Da smatram da mi pruza iskrenu i nesebicnu ljubav neko ko sa druge strane hladnokrvno nekog laze i obmanjuje ko slepo verujue da je samo sa njim - opet hvala lepo.Zaista treba TOLIKO NE VOLETI SEBE, pa da covek sebi to priusti!
To da ja to ne razumem, ne razumem.
Da to ne zelim da dozivim, ne zelim.
Pa sad nezne i zeljne ljubavi devojcice, kad ostanete uvece same u sobi, jer je voljeni otisao zeni u zagrljaj, samo pomislite na njegovu srecnu maco facu pred ogledalom i izraz `bas sam faca`, mogu da dve ... (ili vise, zavisi od izdrzljivosti i afiniteta)...a vi i dalje zivite na sedmom nebu.
Samo sta to bi PRAVI MORAL, ako je ovo lazni?!? Ne smem ni da pomislim...

Ti mora da se diviš sebi... Mnogo mi se dopadaju tvoje definicije određenih životnih pojmova.
Još da si dala definiciju morala postala bi moj idol.
 
pauk:
Baš lepo...
Ovde se sva krivica za ovakve situacije prebacuje na muškog učesnika u situaciji :!: :?:
A šta je sa onim "dobrim ženicama koje piju krv svojim lošim muževima",i tako svaki dan.
Kako sa takvima živeti? Zašto su krivi oni koji žele da vole?
Ja mnogo volim svoj život, a vi?
Evo ja sam jedna bivša ženica, koja je dala razvod bez ikakvog problema i bez materijalnog uništenja svome dragome mužu!
Nakon nekog vremena braka koji je za oboje bilo mučenje odlučili smo se razići... smatram se najdivnijom bivšom ženom- zašto? Želio je razvod- dobio ga je, bez plača, prijetnji ili bilo kakvih drugih gluposti i grubosti. Nakon par mjeseci našao je novu osobu i sada su već godinama u sretnoj vezi, a ja? I ja sam našla čovjeka koji mi puno znači, i u svakom slučaju sam puno sretnija nego što sam ikada bila u braku.
Stvarno nikako ne razumijem žene koje rade probleme oko razvoda!!!! Ako me ne voli više ne vidim nikakav razlog zašto ga tjerati da ostanemo u braku, muka za jedno i drugo, a stvarno bez smisla. Radi djece- to je največa glupost koju su ljudi izmislili !!!! Treba pružiti ljudima drugu mogućnost za sreću- pa imamo samo ovaj jedan život !!! A djeca- biti će sretnija kada su im roditelji nasmijani i zadovoljni svojim životima, a ne svakodnevno trpiti svađe i netrepeljivost među roditeljima. Zato apeliram sve žene koje se nalaze u situaciji mogućeg razvoda da ga prihvate i pruže sebi i čovjeku kojega su nekada voljele još jednu šansu da budu sretni, a ako žele dobro svojoj djeci - tada pogotovo!
Dajte bacite prkos, inat i sve druge negativne emocije u vodu i želite sebi i drugima dobro!!!!
 
Draga,
Znam da izleda bezazleno, neodoljivo, spasonosno, avanturisticki... Ja imam 27 godina. Pre godinu dana uletela sam u vezu sa ozenjenim covekom koji je bio moj kolega sa posla, cak sef. Mislila sam da na tom poslu necu ostati dugo i da ce to biti avantura... Avaj ... Videla zaba da se konji potkivaju i podigla nogu... Neko moze neobavezno, neko NE. Zaljubila sam se, pozelela ga samo za sebe, a i on me je podgrevao idejom da ce rasturiti brak sa dvoje male dece. Godinu dana je proslo. Lomila sam se, mucila, pokusavala da presecem, izgubila na kilazi, kvalitetu sna, ma na kvalitetu zivota. Drzao me je na klackalici. Sada je trenutno na moru sa porodicom... Ja sam bila na infuzijama za to vreme... On se javljao po nekad. Sa izjavama da se jos lomi. Ja sam mu dala rok za zavrsnu rec kada se vrati sa tog puta jer sam se iscrpela i psihicki i fizicki, samu sebe zanemarila, bacila mu se pod noge jer je odluka njegova. Jutros me je nazvao i ja ne cujem tu nagovestaj odluke. Ocekujem da ce se vratiti sa patetisanjem i recima da mu treba vremena. Nece ga dobiti. Okrenucu se i otici jer mi je dosta patnje. Paticu jos neko vreme i furam dalje. Ni drugim okolnostima u zivotu nisam fascinirana, tako da ce to jos otezati stvari. Polazim od onog a nam je sve na korist . Tih sedam dana bice mi kao sedam godina na Tibetu:), mada tamo im i nije bilo tako lose. Posle toga ocekujem da cu propatiti pa se dici kao Feniks iz pepela kada vreme prodje. Ne zalim. Iskreno sam volela. Osecala sam i njegovu ljubav. Naucila nesto u svemu tome. Dakle, nije strasno ali je zaista jako mukotrpno, iscrpljujuce za osobe kojima treba istinska bliskost, a mislim da si to ti... Ako ti je do seksa, biraj nekog ko ti nije tako intrigantan kao licnost, vec fizicki, a i to je bolje izbeci... Bavi se sportom, citaj, setaj, druzi, meditiraj, radi stvari koje te ispunjuju i energija koju tako emitujes pomoci ce ti da privuces nekog slicnih pogleda bez komplikacija... Sve su ovo meni govorile prijateljice kada sam se , kao ti , kolebala da udjem u vezu. Nikog nisam poslusala. Mislila sam da cu olako izaci na kraj sa tim. Vezala se... Bilo je divnih trenutaka ali sam jako propatila. Javicu ti i taj isod , ali iskreno, nisam optimista,,,Sacuvace on svoje porodicno gnezdo, a ja cu svoje svijati kasnije , kada se moje kockice sklope.
Eto. Uz tebe sam. Pravila nema. Tesko je... Ne znam sta reci. Tvoja odluka. Moj savet, ipak - NEMOJ>:heart::zag::D:ali :besna::dash:sad2: dakle:think::ok: to je ipak:evil: rabota...
Najiskrenije tvoja Marija
 
Draga,
Znam da izleda bezazleno, neodoljivo, spasonosno, avanturisticki... Ja imam 27 godina. Pre godinu dana uletela sam u vezu sa ozenjenim covekom koji je bio moj kolega sa posla, cak sef. Mislila sam da na tom poslu necu ostati dugo i da ce to biti avantura... Avaj ... Videla zaba da se konji potkivaju i podigla nogu... Neko moze neobavezno, neko NE. Zaljubila sam se, pozelela ga samo za sebe, a i on me je podgrevao idejom da ce rasturiti brak sa dvoje male dece. Godinu dana je proslo. Lomila sam se, mucila, pokusavala da presecem, izgubila na kilazi, kvalitetu sna, ma na kvalitetu zivota. Drzao me je na klackalici. Sada je trenutno na moru sa porodicom... Ja sam bila na infuzijama za to vreme... On se javljao po nekad. Sa izjavama da se jos lomi. Ja sam mu dala rok za zavrsnu rec kada se vrati sa tog puta jer sam se iscrpela i psihicki i fizicki, samu sebe zanemarila, bacila mu se pod noge jer je odluka njegova. Jutros me je nazvao i ja ne cujem tu nagovestaj odluke. Ocekujem da ce se vratiti sa patetisanjem i recima da mu treba vremena. Nece ga dobiti. Okrenucu se i otici jer mi je dosta patnje. Paticu jos neko vreme i furam dalje. Ni drugim okolnostima u zivotu nisam fascinirana, tako da ce to jos otezati stvari. Polazim od onog a nam je sve na korist . Tih sedam dana bice mi kao sedam godina na Tibetu:), mada tamo im i nije bilo tako lose. Posle toga ocekujem da cu propatiti pa se dici kao Feniks iz pepela kada vreme prodje. Ne zalim. Iskreno sam volela. Osecala sam i njegovu ljubav. Naucila nesto u svemu tome. Dakle, nije strasno ali je zaista jako mukotrpno, iscrpljujuce za osobe kojima treba istinska bliskost, a mislim da si to ti... Ako ti je do seksa, biraj nekog ko ti nije tako intrigantan kao licnost, vec fizicki, a i to je bolje izbeci... Bavi se sportom, citaj, setaj, druzi, meditiraj, radi stvari koje te ispunjuju i energija koju tako emitujes pomoci ce ti da privuces nekog slicnih pogleda bez komplikacija... Sve su ovo meni govorile prijateljice kada sam se , kao ti , kolebala da udjem u vezu. Nikog nisam poslusala. Mislila sam da cu olako izaci na kraj sa tim. Vezala se... Bilo je divnih trenutaka ali sam jako propatila. Javicu ti i taj isod , ali iskreno, nisam optimista,,,Sacuvace on svoje porodicno gnezdo, a ja cu svoje svijati kasnije , kada se moje kockice sklope.
Eto. Uz tebe sam. Pravila nema. Tesko je... Ne znam sta reci. Tvoja odluka. Moj savet, ipak - NEMOJ>:heart::zag::D:ali :besna::dash:sad2: dakle:think::ok: to je ipak:evil: rabota...
Najiskrenije tvoja Marija

Ej bre prošlo je 5 godina, on ili je razveden ili je ta veza pukla odavno.:bye:
 
Mislim da je odgovor u tvojoj recenici da ti treba muskarac ne samo za krevet, vec i za razgovor...
Da hoces samo seks od njega, rekla bih ti - ok, ako tebi ne smeta sto je ozenjen, budi s njim, mada sam ja u principu protiv veza s ozenjenim muskarcima...
Ali, draga moja, ti u stvari trazis ljubav... Ne ponizavaj samo sebe time sto ces biti necija priljeznica... Zasluzujes vise od toga...

Kao da ne ume da razgovara ako je ozenjen.
 
Draga,
Znam da izleda bezazleno, neodoljivo, spasonosno, avanturisticki... Ja imam 27 godina. Pre godinu dana uletela sam u vezu sa ozenjenim covekom koji je bio moj kolega sa posla, cak sef. Mislila sam da na tom poslu necu ostati dugo i da ce to biti avantura... Avaj ... Videla zaba da se konji potkivaju i podigla nogu... Neko moze neobavezno, neko NE. Zaljubila sam se, pozelela ga samo za sebe, a i on me je podgrevao idejom da ce rasturiti brak sa dvoje male dece. Godinu dana je proslo. Lomila sam se, mucila, pokusavala da presecem, izgubila na kilazi, kvalitetu sna, ma na kvalitetu zivota. Drzao me je na klackalici. Sada je trenutno na moru sa porodicom... Ja sam bila na infuzijama za to vreme... On se javljao po nekad. Sa izjavama da se jos lomi. Ja sam mu dala rok za zavrsnu rec kada se vrati sa tog puta jer sam se iscrpela i psihicki i fizicki, samu sebe zanemarila, bacila mu se pod noge jer je odluka njegova. Jutros me je nazvao i ja ne cujem tu nagovestaj odluke. Ocekujem da ce se vratiti sa patetisanjem i recima da mu treba vremena. Nece ga dobiti. Okrenucu se i otici jer mi je dosta patnje. Paticu jos neko vreme i furam dalje. Ni drugim okolnostima u zivotu nisam fascinirana, tako da ce to jos otezati stvari. Polazim od onog a nam je sve na korist . Tih sedam dana bice mi kao sedam godina na Tibetu:), mada tamo im i nije bilo tako lose. Posle toga ocekujem da cu propatiti pa se dici kao Feniks iz pepela kada vreme prodje. Ne zalim. Iskreno sam volela. Osecala sam i njegovu ljubav. Naucila nesto u svemu tome. Dakle, nije strasno ali je zaista jako mukotrpno, iscrpljujuce za osobe kojima treba istinska bliskost, a mislim da si to ti... Ako ti je do seksa, biraj nekog ko ti nije tako intrigantan kao licnost, vec fizicki, a i to je bolje izbeci... Bavi se sportom, citaj, setaj, druzi, meditiraj, radi stvari koje te ispunjuju i energija koju tako emitujes pomoci ce ti da privuces nekog slicnih pogleda bez komplikacija... Sve su ovo meni govorile prijateljice kada sam se , kao ti , kolebala da udjem u vezu. Nikog nisam poslusala. Mislila sam da cu olako izaci na kraj sa tim. Vezala se... Bilo je divnih trenutaka ali sam jako propatila. Javicu ti i taj isod , ali iskreno, nisam optimista,,,Sacuvace on svoje porodicno gnezdo, a ja cu svoje svijati kasnije , kada se moje kockice sklope.
Eto. Uz tebe sam. Pravila nema. Tesko je... Ne znam sta reci. Tvoja odluka. Moj savet, ipak - NEMOJ>:heart::zag::D:ali :besna::dash:sad2: dakle:think::ok: to je ipak:evil: rabota...
Najiskrenije tvoja Marija
pa sto ne rece zeno,a ja se drndam s dzogingom i dijetama:dash:
trazi se ozenjeni sef,radi skidanja 5kg minimum:mrgreen:
 
prosle nedelje sam bila kod drugarice, sin joj je k'o secer (dobro, nije maloletan, al' je mlad) :rumenko:

(i bas sam razmisljala, da li bi njegovoj majci smetalo? zena me obozava, ne razumem da li bi joj bilo drago, ili bi prestala da me obozava. ima neka majka poodraslih muskaraca ovde? interesuje me, onako, teorijski)
 

Back
Top