o meni

Ne moras pisati da ti nisam interesantan, jer ispadas glupo naivna. Da ti nisam interesantan ne bi se javila.

A cak da mi je Ego i neopravdano napucan, ne vidim sta to tebi i tvom zivotu steti, osim sto te eventualno cini ljubomornom.

Moj savet tebi je. Nemoj nikad ici protiv muskarca kao ja, jer ce te otpiliti, a ako si za njega onda imas sansu da budes sa njim.:)

Jedina stvar u vezi tebe koja je MENI, priznajem, interesantna jeste nacin na koji posmatras sebe i svet oko sebe..Zaista me takve stvari ne cine ljubomornom,vec me zasmejavaju...z:) Iza neopravdano napucanog EGA cuce duboki kompleksi...
A sve da si i najlepsi,najpametniji,najdivniji lik na svetu,NEMAS pravo bilo koga da ponizavas!!!
A sto se muskaraca kao ti tice, oni me uopste ne interesuju, sa njima mogu samo da se svadjam i to je sve...Ne bih mogla ni da zamislim zivot sa takvom osobom...z:)
Jeste da sam obecala da se necu ukljucivati u raspravu,ali prosto nisam mogla da odolim..Nisam svadjalica po prirodi, ali izjave poput tvojih zaista mogu da isprovociraju i najmirnije osobe na svetu...
Superman,laku noc!!!z:lol:
 
Jedina stvar u vezi tebe koja je MENI, priznajem, interesantna jeste nacin na koji posmatras sebe i svet oko sebe..Zaista me takve stvari ne cine ljubomornom,vec me zasmejavaju...z:) Iza neopravdano napucanog EGA cuce duboki kompleksi...
A sve da si i najlepsi,najpametniji,najdivniji lik na svetu,NEMAS pravo bilo koga da ponizavas!!!
A sto se muskaraca kao ti tice, oni me uopste ne interesuju, sa njima mogu samo da se svadjam i to je sve...Ne bih mogla ni da zamislim zivot sa takvom osobom...z:)
Jeste da sam obecala da se necu ukljucivati u raspravu,ali prosto nisam mogla da odolim..Nisam svadjalica po prirodi, ali izjave poput tvojih zaista mogu da isprovociraju i najmirnije osobe na svetu...
Superman,laku noc!!!z:lol:

svaki pocetnik na ljs prodje ovu fazu :lol:...na kraju ogugla na sinketa i il ga ignorise il sve okrene na salu pa piskara s njim...
 
Jedina stvar u vezi tebe koja je MENI, priznajem, interesantna jeste nacin na koji posmatras sebe i svet oko sebe..Zaista me takve stvari ne cine ljubomornom,vec me zasmejavaju...z:) Iza neopravdano napucanog EGA cuce duboki kompleksi...
A sve da si i najlepsi,najpametniji,najdivniji lik na svetu,NEMAS pravo bilo koga da ponizavas!!!
A sto se muskaraca kao ti tice, oni me uopste ne interesuju, sa njima mogu samo da se svadjam i to je sve...Ne bih mogla ni da zamislim zivot sa takvom osobom...z:)
Jeste da sam obecala da se necu ukljucivati u raspravu,ali prosto nisam mogla da odolim..Nisam svadjalica po prirodi, ali izjave poput tvojih zaista mogu da isprovociraju i najmirnije osobe na svetu...
Superman,laku noc!!!z:lol:

Daleko od toga da si ti svadjalica. Nisi mogla odoleti prosto zato sto si zena. Vec sam objasnio to sve ranije u postovima.

Ne trebas se toga stideti, to je prirodno.
 
Daleko od toga da si ti svadjalica. Nisi mogla odoleti prosto zato sto si zena. Vec sam objasnio to sve ranije u postovima.

Ne trebas se toga stideti, to je prirodno.
z:lol:z:lol:z:lol: Zaista mislim da nema svrhe da se dalje raspravljamo(iako je to u zenskoj prirodi...;)) I zato cu samo reci, PEACE!!!
Mada ne obecavam da se necu ukljucivati i dalje...Ako ne budem mogla da zaspim, eto mene o5 na Krstarici (da se svadjamo...:zgrudvanje:)
 
To je pet minuta, a sta sa ostalim vremenom? To sto ona donosi u miraz nije njeno. A to onda znaci kad bi nju ozenio dobio bi u paktu i njene roditelje.

Da bi brak uspio, najbolje da nijedno nista nema. Nego da imaju posao, stabilnu drzavu i odu u podstanare. To je jedini uslov da se sinnke ozeni. Drugacije ne.

u pravu si. I to po 5 minuta dosadi. Ne znam sta je potrebno za brak. Kontam deca ili tako nesto...ja bih se vrlo brzo smorio s nekom u stanu par godina, sami.
 
Jedina stvar u vezi tebe koja je MENI, priznajem, interesantna jeste nacin na koji posmatras sebe i svet oko sebe..Zaista me takve stvari ne cine ljubomornom,vec me zasmejavaju...z:) Iza neopravdano napucanog EGA cuce duboki kompleksi...
A sve da si i najlepsi,najpametniji,najdivniji lik na svetu,NEMAS pravo bilo koga da ponizavas!!!
A sto se muskaraca kao ti tice, oni me uopste ne interesuju, sa njima mogu samo da se svadjam i to je sve...Ne bih mogla ni da zamislim zivot sa takvom osobom...z:)
Jeste da sam obecala da se necu ukljucivati u raspravu,ali prosto nisam mogla da odolim..Nisam svadjalica po prirodi, ali izjave poput tvojih zaista mogu da isprovociraju i najmirnije osobe na svetu...
Superman,laku noc!!!z:lol:
Meni je prosto fantasticno kada se neka ozbiljno isprovocira na Sinketovim temama. Mada opet, proces odrastanja traje...
 
:mazi: Eto sada si prosvetljena idi dalje širi mudrost....ali istovremeno navraćaj ovde za nova saznanja od LJiS mudraca......z:lol: :zelenko:
Pa to da sam prosvetljena, bas i nisam..Jednostavno, misljenja se razilaze...Ostajem pri svom stavu, vi pri svom, to je to...Nikakva mudrost...
Zaista ne znam sta to LJiS znaci, ali smatram da postoje ljudi od kojih mogu da naucim mnogo korisnije stvari pa cu se obracati njima...z:lol:
LJiS-ovci, uzivajte!
 
Pa mene i nisu negovali da budem hrast već muškatla...
A i zar ti stalno ne potenciraš kako su žene slabija i inferiorna bića kojima treba "čvrsta muška ruka da ih vodi kroz život" a sad ti smeta što sam nejaka. Pf! Pojma ti nemaš šta hoćeš.....

vidi ovaj post je iskulirao..e sirota moja musktlice, mani se ti ovih muskarcina..z:(
 
Da li ste primetili da mene napadaju zene samo one koje ili nemaju decka ili imaju mlakonju?

To je valjda zato sto im treba muskarac, pa svrate da se malo samnom natezu

nanjušile big balls...
a055.gif
 
vidi ovaj post je iskulirao..e sirota moja musktlice, mani se ti ovih muskarcina..z:(

Pa mene i nisu negovali da budem hrast već muškatla...
A i zar ti stalno ne potenciraš kako su žene slabija i inferiorna bića kojima treba "čvrsta muška ruka da ih vodi kroz život" a sad ti smeta što sam nejaka. Pf! Pojma ti nemaš šta hoćeš.....


Vas dve jako slabo to razumete. Inace taj post nisam ni vidio.

Zena u braku i treba biti zena, ali ako se muzu sutra nesto desi ona mora biti spremna da sama othrani decu.

Zato svi trebamo znati sve raditi, i da zena zna muske poslove i da musko zna zenske poslove. Naravno ne mesaju se u poslove dok su zajedno.To je samo ako dodje do toga da neko od njih ostane sam - rezervna varijanta.

Inace nije dobro uzimati zene sa velikim mirazom jer to uglavnom nije njeno a tada ti, cije je to, postanu deo tog braka, a to je svi znamo pravi uzas.

Druga stvar zasto jos nije dobro imati bogatu zenu, zato sto se one nisu nikad "mucile" mislim mucio se nije niko, nego nisu nikad nikad upale u "bezizlaznu" situaciju. One su vam kao los i panican plivac u brzoj reci, jednostavno utope se ako im nema nekog u blizini.

Uglavnom su takve zene nesnalazljive, jer im nije bilo hitno da se snalaze i tako su kroz zivot izgubile na "elasticnosti".
 
Poslednja izmena:
svaki pocetnik na ljs prodje ovu fazu :lol:...na kraju ogugla na sinketa i il ga ignorise il sve okrene na salu pa piskara s njim...

Bila sam pocetnik prije par mjeseci [malo postova imam jer zborim kad imam shta reci,spam svodim na minimum]...sa Sinnketom se nisam svadjala,ni jedan post u meni nije probudio bijes...ne ignorishem ga....i podrzavam njegove stavove,jer covjek sasvim realno razmishlja...paaaaa,ovaj...shta nije u redu sa mnom z:mrgreen:
 

Back
Top