o meni

inspiracija za ovu temu mora da sam ja? z:lol:
Ti samo mozes nekoga da inspirises da se zeza sa tobom.
Imaginarna enota, ciji je glavni formalni zahvat eksplicitni imaginativni okvir koji je alternativan tvojoj empirijskoj svakodnevici.
Ili da pojednostavim,fenomen interneta,naj naj naj.

Cek,bolje da obrisem post,da ti ne popuste zivci.:mrgreen:
 
Ti samo mozes nekoga da inspirises da se zeza sa tobom.
Imaginarna enota, ciji je glavni formalni zahvat eksplicitni imaginativni okvir koji je alternativan tvojoj empirijskoj svakodnevici.
Ili da pojednostavim,fenomen interneta,naj naj naj.

Cek,bolje da obrisem post,da ti ne popuste zivci.:mrgreen:

:eek:
Je l ovo onaj deo iz Tvin Piksa kad pričaju unazad.....
 
Nikad od tebe nece biti prava zena. Ti si sve imala u zivotu i tesko da mozes "stajati uspravno na jacem vetru"

Pa mene i nisu negovali da budem hrast već muškatla...
A i zar ti stalno ne potenciraš kako su žene slabija i inferiorna bića kojima treba "čvrsta muška ruka da ih vodi kroz život" a sad ti smeta što sam nejaka. Pf! Pojma ti nemaš šta hoćeš.....
 
090806_SkinMain.jpg
 
To je pet minuta, a sta sa ostalim vremenom? To sto ona donosi u miraz nije njeno. A to onda znaci kad bi nju ozenio dobio bi u paktu i njene roditelje.

Da bi brak uspio, najbolje da nijedno nista nema. Nego da imaju posao, stabilnu drzavu i odu u podstanare. To je jedini uslov da se sinnke ozeni. Drugacije ne.

z:shock:
 
Ne mesaj su u tudju raspravu. Nego napravi sopstvenu raspravu u koju cu se ja mozda kasnije ukljuciti.

Da, planiram da napravim novu temu u kojoj ce se govoriti samo o tebi...Toliko si bitan i vazan...z:p
Savet prijatelja,mislim da bi zaista trebalo da pokusas da smanjis svoj ego i shvatis da nisi superioran samo zato sto si musko...Zaista, ovo je 21. vek, nismo u patrijarhatu pa da mozes tako da se ponasas...
A raspravu pratim vec neko vreme, samo si mi bio neinteresantan pa se zato nisam ukljucivala...
Nemoj da se brines, necu ti smetati i necu ometati tvoju raspravu..
 
Da, planiram da napravim novu temu u kojoj ce se govoriti samo o tebi...Toliko si bitan i vazan...z:p
Savet prijatelja,mislim da bi zaista trebalo da pokusas da smanjis svoj ego i shvatis da nisi superioran samo zato sto si musko...Zaista, ovo je 21. vek, nismo u patrijarhatu pa da mozes tako da se ponasas...
A raspravu pratim vec neko vreme, samo si mi bio neinteresantan pa se zato nisam ukljucivala...
Nemoj da se brines, necu ti smetati i necu ometati tvoju raspravu..

Ne moras pisati da ti nisam interesantan, jer ispadas glupo naivna. Da ti nisam interesantan ne bi se javila.

A cak da mi je Ego i neopravdano napucan, ne vidim sta to tebi i tvom zivotu steti, osim sto te eventualno cini ljubomornom.

Moj savet tebi je. Nemoj nikad ici protiv muskarca kao ja, jer ce te otpiliti, a ako si za njega onda imas sansu da budes sa njim.:)
 
To je pet minuta, a sta sa ostalim vremenom? To sto ona donosi u miraz nije njeno. A to onda znaci kad bi nju ozenio dobio bi u paktu i njene roditelje.

Da bi brak uspio, najbolje da nijedno nista nema. Nego da imaju posao, stabilnu drzavu i odu u podstanare. To je jedini uslov da se sinnke ozeni. Drugacije ne.
Nemoj to da radis to je najtezi put.
 

Back
Top