Razgovor o prespavljivanju

Pustiš nekoga i da prespava, čujete se redovno, razgovarate imate i neke
zajedničke stvari koje radite i delite interesovanja, i onda partner kaže
''Ti si prisutna u vezi možda 20%'' :mmmm:
Neko drugi bi me samo video kao zaljubljenu ženu i lepo bih se izvukla..
ali...
E to me je toliko polupalo da se još ''lečim''. Šta je bliskost, prisutnost?
Šta ja uopšte imam da dam? I tako.. da ne mračim dalje..

Mirno spavajte.. :lol:
ima jos bolje sto praktikujem :lol:

kada vim sta ce da bude, umilnim glasicem i sa treptanjem kazem, ja u vezi imam princip da se vidjamo svaki dan i da cesto prespavas kod mene...a ona, a posao jes ti normalan, ja, take it or leave it.... i.... odu...a ovake im oci kad cuju predlog :eek:

Par pitanja za razgovor o ovoj temi.

Da li ste spremni sa svakim partnerom sa kojim se seksate da i prespavate zajedno? Kod njega, vas, svejedno. Od čega to zavisi?

Mislite li da je to intimnije od seksa?

Da li ste primetili da zajedničko spavanje gde osim sexa ima i grljenja itd uvećava vaše vezivanje za tu osobu, i dobro utiče na sex, čini vas bliskijim nego samo da imate sex i svako svojoj kući?

Posle koliko od početka odnosa ste spremni da prespavljujete?

Da li se toga treba čuvati i izbegavati ako želite samo casual odnos bez klasične veze?
Tu nema pravila, samo tvoj osjecaj prema toj osobi.

Da li ste spremni sa svakim partnerom sa kojim se seksate da i prespavate zajedno? Kod njega, vas, svejedno. Od čega to zavisi?

Da li ste primetili da zajedničko spavanje gde osim sexa ima i grljenja itd uvećava vaše vezivanje za tu osobu, i dobro utiče na sex, čini vas bliskijim nego samo da imate sex i svako svojoj kući?

Da li se toga treba čuvati i izbegavati ako želite samo casual odnos bez klasične veze?
Naopako.
Paula, mogu spavati i sa tobom ali se nećemo sexati nikad. :lol:
Otkud to spavati sa nekim može biti intimnije od sexa i kao nešto korak više, dalje..ne znam otkud ta hipoteza?

Gde si videla da se piše o običnom spavanju bez zagrljaja i sexa?
Eskiviraću da definišem normalno poimanje intime jer poštujem različitost , različite opcije , ali ukoliko je se povede uopšte razgovor o dopuštanju , spremnosti da se prespava sa nekim POSLE sexa, takav zagrljaj PRE i u TOKU takvog seksa vidim pre kao mehanički trzaj gornjih ekstremiteta .A to po meni nije definicija zagrljaja, zagrljaj je nešto više ili jednostavno nisi ni bio intiman sa tom osobom ili ti apsolutno ništa ne znači.
Settings nam je drugačije postavljen u glavi i srcu, a ja samo odgovaram na postavljeno pitanje.

Poslednja izmena:

pa ako smo u autu- obicno ne prespavljujemo......
istoo tako,ako se desi neko spontano taslacenje u ulazu zgrade,ne prespavljujemo u hodniku..... :manikir:

Nisam spreman sa svakim, nemam sa svakim taj nivo potreba i intime.

Kao što mi je i zagrljaj mnogo intimnija stvar od seksa. Imam mogućnost da seks svedem na nivo tolike fizike da mi ta osoba doslovno uopšte nije bitna, a ne mogu da grlim svakoga. Ni da spavam bilo gde.

Back