Meni treba tvoja ljubav samo dok si u ostavci

Nisam mislio na tebe kao tebe, da jesam imenovao bih, baš nikakva namera ili želja za ličnim bilo čim. Ovako bih napisao da je bilo ko otvorio temu i da se priča o ovome, mislio sam da polupana osoba treba da bude u okruženju polupanih kao i ona.



Ja ne znam uopšte o kome se radi, niti ko je u sendviču, zato i kažem slobodno neka napiše ovako, čisto da vidim sa kim sam to bio u vezi pošto ja to ne znam.
tako je pisalo ali tema je brzo išla nisam sve ispratila sa jednakom pažnjom
hvala na objašnjenju
 
Не, добиће све нагомилане фрустрације и страх од новог, непознатог. Али да ће бити концентровано, биће.
ali ko voli razblažene stvari u životu
tanku kafu, supu bez fida, sporo vozilo, povetrac od orgazma...
ko voli da radi na niskim frekvencijama i sve mu je tako odmereno ko u nekoj slikovnici za decu sa sve onim oslikanim šoljicama
vi?
 
ali ko voli razblažene stvari u životu
tanku kafu, supu bez fida, sporo vozilo, povetrac od orgazma...
ko voli da radi na niskim frekvencijama i sve mu je tako odmereno ko u nekoj slikovnici za decu sa sve onim oslikanim šoljicama
vi?
... концентровано сирће, сона киселина...

Живот је најбољи кад је таман, јер човек уме бити никад задовољна живина.
 
Poslednja izmena:
Ona nije baš načisto šta nju privlači
Ona zna
Da može da zavoli nekog samo ako mu vidi leđa
Ako su široka utoliko bolje :lol:
Ma kako to.. kad te obori s,nogu, nema tu ništa nejasno da li te privlači ili ne.
Sve drugo od toga je fingiranje, pretvaranje ili samosažaljenje, kao eto.. otišao je a voljela sam ga. ..a bio je tako dobar, pažljiv, muževan.. znao je da voli ali.. ali sam sebi "dozvolila" da ode.. pa sad mi krivo jer volim ga.. ma daj bre.. što onda ne potrči za njim? ..niko nije imun na iskrenu ljubav, a ovdje toga nema. Tačka.
 
pa nađi mi jednog ko nije bar malo polupan. ima li takav da se javi ovde i sa sigurnošću tvrdi da je baš kroz svaku emotivnu vezu vozio veleslalom kao expert?
zasnivao svoj odnos na realno procenjenim situacijama uz digitron
:hvala:

Откако сам се разво, ко Алберто Томба сам. Вешто избегавам врата на снежној писти женских страсти намигивања, флерта а понекад богме и подметања ногу да би био ”спашен” њеном Живановом дизалицом.

Није неки живот, али је само мој и ја сам сатисфајд. Фор нау. Тил ај Мр. Тромб мит Мрс. Гангрена.

Која уме да ми смрси конце, иначе оде она у бродске конопце па нек кука и запомаже.
 
klasika
jednom sam "pustio" devojku da ide sa tim cooliranjem daleko...koliko zeli...
letim oko nje,i posmatram je koliko je boli djoka za moj trud....
i kada sam joj rekao...iznenada ,da se razidjemo .... šok
pocela da se trese,place...itd....
ne radi se o zenama....
izgleda uvek jedna strana misli da drzi b za muda,a druga mora biti jbena strana.....
u najvecem broju parova...jedno daje vise od drugoga
 
klasika
jednom sam "pustio" devojku da ide sa tim cooliranjem daleko...koliko zeli...
letim oko nje,i posmatram je koliko je boli djoka za moj trud....
i kada sam joj rekao...iznenada ,da se razidjemo .... šok
pocela da se trese,place...itd....
ne radi se o zenama....
izgleda uvek jedna strana misli da drzi b za muda,a druga mora biti jbena strana.....
u najvecem broju parova...jedno daje vise od drugoga
Што си старији лакше ће те држати за муда. Не зато што си Ику емотивно слабији на њу, већ што су ти муда већа, па ће лакше да их шчепа и цеди.
 
klasika
jednom sam "pustio" devojku da ide sa tim cooliranjem daleko...koliko zeli...
letim oko nje,i posmatram je koliko je boli djoka za moj trud....
i kada sam joj rekao...iznenada ,da se razidjemo .... šok
pocela da se trese,place...itd....
ne radi se o zenama....
izgleda uvek jedna strana misli da drzi b za muda,a druga mora biti jbena strana.....
u najvecem broju parova...jedno daje vise od drugoga

Određeni broj žena zaista živi u ubeđenju da kad ste zajedno ne postoji opcija da je ostaviš, te se ponaša kako joj padne na pamet, a kad bude "ne bih te više zadržavao" bude plač, kuknjava.
 
Ma kako to.. kad te obori s,nogu, nema tu ništa nejasno da li te privlači ili ne.
Sve drugo od toga je fingiranje, pretvaranje ili samosažaljenje, kao eto.. otišao je a voljela sam ga. ..a bio je tako dobar, pažljiv, muževan.. znao je da voli ali.. ali sam sebi "dozvolila" da ode.. pa sad mi krivo jer volim ga.. ma daj bre.. što onda ne potrči za njim? ..niko nije imun na iskrenu ljubav, a ovdje toga nema. Tačka.
rekoh ti pesmica od spandau ballet:lol:
 

Back
Top