Meni treba tvoja ljubav samo dok si u ostavci

nece, ako ovaj, sto je otiso, ima karakter. Bolje da ode odmah nego kasnije.
..bem ti taku partnerku koja sebe dovede u taku situaciju.

Не верујем да људи себе свесно доведу у такве ситуације. Овакве личности су производ погрешних и лоших односа у породици.
 
Не верујем да људи себе свесно доведу у такве ситуације. Овакве личности су производ погрешних и лоших односа у породици.
Da
Definitivno
Ali razlika je što neko neće da si pomogne, a neko hoće
Samo je stvar preuzimanja odgovornosti za sebe - po meni
 
Не верујем да људи себе свесно доведу у такве ситуације. Овакве личности су производ погрешних и лоших односа у породици.

Malo je i problem što se danas sve opravdava lošim odnosima u porodici.

Kao što je i svako dete hiperaktivno.

Izgleda bezobrazluk prestao da postoji.
 
U jednoj pričici koju neću celu da vam ispričam shvatate zašto...

Ona je prilično distancirana, rezervisana i moglo bi se reći čak ravnodušna. I uvek je ista takva ko ravna linija.
Prima svu pažnju sa zahvalnošću ali ipak ne daje od sebe te znake isijavanja emocija i očigledne ljubavne zahvalnosti sve dok...
jednog dana On ne odluči da mu je dosta tog odnosa na minus 5 i pođe u toplije krajeve.
I tada, šta se desi?
Ona se odjednom kad mu je videla široka leđa u odlasku, ludo zaljubi. (ili bar misli da jeste ali to je samo mehanizama ne učestvuje ona svesno u tome)

Ali gotovo je. On je već otperjao sa sve koferom i trenutno je na letu sa rezervacijom WPBPKJ


Da li ste primetili tu osobinu kod sebe?
Da li vam se ikada desilo da pažnja koju vam neko poklanja nije neka pažnja za vas sve dok ne prestane i završi se njen tok
Koji je to mehanizam koji ljude tera da budu toliko blesavi da ne uzmu kad se nešto nudi nego dođu kad se šalter već zatvorio?
Znate li takve ljude? Šta mislite o njima?
Da li je to samo matrica za neku opičenu igru sa samim sobom, onu toplo-hladno oblogu hoću samo ono što ne mogu trenutno da imam.


Pogledajte prilog 1506842
Повређена себност (его) рањиве особе.
 
Има бар две женске на ИГ које промовишу поменуто као главну технику којом жена треба да веже мушкарца за себе. Да га држи на тих минус 5, све док он добрано не забразди у њихов однос, док се не да толико да му излазак из њега буде скуп.
То данас многи моји вршњаци раде
 
Не треба оправдавати тиме ал јак део узрока јесте у томе

Ma sve je to ok, ne kažem da nije, prosto trauma je nešto što se doživi, reflektuje i kasnije pravi problem ili devijantna ponašanja.

Ali nekako se bezobrazluk, sociopatija i psihopatska ponašanja danas gube potpuno, svi su hiperaktivni ili povređeni od strane oca, majke. Imaš i iskonskih đubradi bez da ih je iko povređivao.
 
dragi moji army of lovers
pa evo neki muzičari su pevali jednu pesmu koja mi je izravno bila
inspiraciju za temu
svaka sličnost sa stvarnim dogadjajima ili licima je slučajna. naročito nema veze sa mnom lično.
hvala :heart:
Ако хоћеш да знаш шта је човек данашњице, са срећом и тугом, болом и радошћу, задовољан са малим и скромним стварима, погледај Вим Вендерсов филм Перфект Дејс.

И послушај Лу Ридову истоимену музику из филма. И не само његову, већ Стонса и још многих других. Најбољи филм прошле године. И можда најбољи Вендерсов.
 
Malo je i problem što se danas sve opravdava lošim odnosima u porodici.

Kao što je i svako dete hiperaktivno.

Izgleda bezobrazluk prestao da postoji.

Породични односи утичу на то какви ћемо бити, без обзира што увек има примера доброг карактера који је одрастао у лошој породици. Упознао сам човека из Суботице, који је сад успешан и остварен, има жену и децу, отац и муж за пример. А свог оца алкохоличара је видео два пута у животу, мајка га је са десет година избацила из куће јер је довела себи мушкарца да живи са њом.
 
Породични односи утичу на то какви ћемо бити, без обзира што увек има примера доброг карактера који је одрастао у лошој породици. Упознао сам човека из Суботице, који је сад успешан и остварен, има жену и децу, отац и муж за пример. А свог оца алкохоличара је видео два пута у животу, мајка га је са десет година избацила из куће јер је довела себи мушкарца да живи са њом.

Zna se, porodica, prijatelji, okruženje, životne situacije, sve to "napravi" čoveka i oblikuje, ali mi je nekako sad to postalo kao dobar dan, šta god ko ispolji "eto, njemu otac i majka"...

Eto, to je jedan od primera, znači nije nužno pravilo. Nego mislim da se ljudi malo uljuljkaju u to tražeći opravdanja za svoje loše postupke.

To je otprilike, ne maltretiram i ne za*ebavam ja ljude šetajući ih na toplo, hladno, nego otac mi/majka mi...
 
Zna se, porodica, prijatelji, okruženje, životne situacije, sve to "napravi" čoveka i oblikuje, ali mi je nekako sad to postalo kao dobar dan, šta god ko ispolji "eto, njemu otac i majka"...

Eto, to je jedan od primera, znači nije nužno pravilo. Nego mislim da se ljudi malo uljuljkaju u to tražeći opravdanja za svoje loše postupke.

To je otprilike, ne maltretiram i ne za*ebavam ja ljude šetajući ih na toplo, hladno, nego otac mi/majka mi...

Наравно, свако сноси одговорност за своје поступке. Него, гледано у широј слици, каже се где је могући корен нечијег понашања.
 
Nzm,...stvarno.
Dobra je tema,...jedino što sam ja " to old for that shit", tako da ne učestvujem više ni u kakvim igrarijama tog tipa. A i volim kad mi je u vezi dosadno!
ja ne volim dosadu u vezi. a sumnjam da iko voli ali ajde....
verovaću vam na reč
nisu svi muškarci podesivi za igru jer ne razumeju, neki su previše linearni da bi im išta od svega ovoga bilo jasno

ali svakako hvala svima, zaista su neki upisi bili više nego poučni.
 

Back
Top