Razgovor o prespavljivanju

Paula

black cat
Moderator
Poruka
30.650
Par pitanja za razgovor o ovoj temi.

Da li ste spremni sa svakim partnerom sa kojim se seksate da i prespavate zajedno? Kod njega, vas, svejedno. Od čega to zavisi?

Mislite li da je to intimnije od seksa?

Da li ste primetili da zajedničko spavanje gde osim sexa ima i grljenja itd uvećava vaše vezivanje za tu osobu, i dobro utiče na sex, čini vas bliskijim nego samo da imate sex i svako svojoj kući?

Posle koliko od početka odnosa ste spremni da prespavljujete?

Da li se toga treba čuvati i izbegavati ako želite samo casual odnos bez klasične veze?

Nikad nisam imao problem sa tim. Niti znam ijednog muškarca koji bi se nešto t dvoumio.
Sa svakom ženom sa kojom bi se kresnuo mogao bi i da provedeš celu noć?

Ja sam od nekih muškaraca čula da ne žele ili neće to, tj odbijaju te predloge i ako postoje. Mada to su uglavnom ovi što često menjaju.. U smislu neću svakoj dati to, niti želim. To je za posebne.

Da li se toga treba čuvati i izbegavati ako želite samo casual odnos bez klasične veze?
Po stoti put ti kažem u takvim ,,casual" odnosima čovek nije siguran od polno prenosivih bolesti. Takvi odnosi ne podstiču vernost već omogućavaju partnerima da imaju i druge seksualne partnere. I na taj način osoba se zarazi neznajući da njegov partner ,,šara" sa strane.

ček ček pa zar ta bliskost nije potrebna da bi uopšte došlo do seha

Блискост?

Овде није темаблискост...већ елиминација блискости ... вагање каква је већа корист од блискости

Имал' блискости са урином или фекалијама ... малом и великом нуждом ... Па има ..код 'настраних'

Тако и са овом 'трећом' 'нуждом'.... изгледа да велики број ...засада скривених .. стстистички постојећих ...немају блискост...

Да ли треба осећати блискост према кондому ... тампону.... уложку ...само зато што је ноћни..дневни ...за 'обилни МС' ....

блискост према вибратору... дилду .. страпону... анал плугу ....

Данашње доба намеће само узми искористи .. баци ....Нема ту прања.. поправке ...

Мада то није ништа 'ново' .... Ово је само још једна тема у маниру @rusdrugsrba ...али 'офицјално' '+'

.. не'ам више времена ..
што је рекла ДесанкаМ...
некад...
данас има пуно другу употребну вредност

Poslednja izmena:
Kad god je bilo prilike ostajala sam kod njega i da prespavam ili on kod mene. Cesto nije prostora za tako nesto pa smo se razilazili usred noci sto nam je uvek tesko padalo. Razlozi su bili tipa neko od nas je morao da putuje sutradan, cimerke..
Nikada nisam spavala sa strancem, nekim koga ne poznajem i u koga nisam zaljubljena i te noci i vikendi provedeni zajedno bili su nesto ocekivano, obostrano.

Par godina.. :confused: a možda ni tad..

Prija mi da me neko drži u zagrljaju, ali da se opustim i zaspim, nema
šanse. Pa sa pravim da je sve ok i gledam u plafon do jutra, a onda kad
ode ja se naspavam.
Da, gora varijanta je kad je seks kod tebe pa ne znaš kako da joj objasnis da je to to i da može da ide kući. 😁
Kad je kod nje izvučeš se na foru da moraš rano da ustaješ ili da na'ranis psa...

Da, gora varijanta je kad je seks kod tebe pa ne znaš kako da joj objasnis da je to to i da može da ide kući. 😁
Kad je kod nje izvučeš se na foru da moraš rano da ustaješ ili da na'ranis psa...
Ma meni nije to to i ne mora da ide kući, već samo da se odmakne
malo od mene. Ako je svako pod svojim ćebetom, nikakav problem
nije da zaspim.

Back