Новинарство у Србији !

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
ауторска тема

Читам нове вести о убиству у Београду , наводно убијен Америкац који је због "љубави" дошaо у Србију . убијен у тучи а разлог новинари произвољно наводе 2000 динара
користољубље.

Ни имена , ни презимена убијеног ..нити се зна ко је , нити шта је.

уопштено немају податке да ли је убијени крминалац , педофил ...

без било каквих информација само лепе наслове и изазивају колективни осећај одговорности код читалаца .

Судећи по коментарима испод текста , очекујем поновни сценарио Америко опрости ..

Срамота , треба да их буде срамота !
 
Novinarstvo u Srbiji je kao tvoje pisanje na Krstarici.

DNO.

Зашто је дно ?

Ако медији већ себи дају право да износе полу информације из извора своје главурде , било би лепо да то учине именом и презименом ..

какакв је то наслов :"Амеирканц убијен у Београду" " Американац убијен звбог користоиљубља" ...

Ти унаперд желиш да изаиваш реакцију код народа тим насловима ..Због љубави дошао , убијен због користиљубља ...а при томе не дајеш опцију , нити податке ИМЕ И ПРЕЗИМЕ ..да се народ може уверити колико је наслов тачан или није .
 
a mozda je i siptar sa americkim pasosem,
oni takve zovu amerikanci

Ко зна ко је и шта је, када нам не дозвољавају приступ и праве лажну слику .

Мени је ово дно новинарства ..нисмо у рату да неко буде убијен због припадности овој или оној страни .Постоји дебео разлог због чега је дошло до туче у кој је умешана и жена
неко каже мајка девојчице са којом је живео овај Американац.
 
Novinarstvo u Srbiji je kao tvoje pisanje na Krstarici.

DNO.
Na Krstarici ima daleko korisnijih stvari da se pročita i čak nauči nego u prosečnom dnevnom listu ma kako ga krstili.
Godinama ne čitam i ne zanima me, ni tih 20-30din mi neće uzeti jer je i to skupo za ono što objavljuju.
Ali zato na Krsti :super: Sad ću biti kao tamo neka simpatična gospođa koja je bila u reklami za neku tako svinjariju, ne sećam se koji tačno list uz reči:Tu ima svašta!
 
Bar 50% Srba su DNO DNA u ovoj drzavi!!!

Svaka cast izuzecima kako nisu poludeli do sada.

Овај несрећни човек Владимир у чијој кући се десила туча је заиста трагедију доживео .Умрла му жена и син , живео сам и одао се алкохолу ..трагедија једном речју .

а Американац тешка вуцибатина која јe живела са једна пунолетном особом због које је из САД дошао због "љубави"
 

MIHAJLOVIĆ: Ekolozi šire lažne vesti o zagađenju! Moguća je cenzura interneta, kao sa migrantima…​

:bravo: :bravo: :bravo:

Zorana Mihajlović i rekla da je prisutno puno agresije, fanatizma i neistina koje izgovaraju aktivisti za zaštitu životne sredine.

„Možemo da se slažemo ili ne, ali je važno da baratamo činjenicama, umesto da skupljamo poene na poluinformacijama i zastrašivanju građana“, rekla je ministarka, ali šta se krije iza njenih izjava?

Koje ste vi dno DNA!
 
Американац од 54 године живео са девојком која има једва 19 година и новинари га називају младићем ..

ако је младић човек од 54 године , онда заиста..
Пар милиона долореса скидају му бар 20-ак година!
У ствари, шиљокуран један обичан...
 

Back
Top