novi posao stara kola

bobba:
hehe imala sam ja nova kola ali mi ukrali i slupali.........dobila sam (figurativno) sipak..ali to nije moja tema, moja tema je novi posao......:)))

Upravo sam se vratila sa razgovora za novi posao ali sam vozila stara bre kola, slupana( i ova su slupana haha) ..........hehe to je bre nesto.......novi posao a stara kola.........kako bi se vi osecali da idete ne sastanak u krsini a doterni kao "violina".........cerila sam se danas dok sam izlazila iz kola.
Doterna nasminkana, namirisana u lepim naj-lon carapicama, minic bre, nakarminjena sa cvikama suncanim.......izlazim iz takvih kola...........hahaha cerim se jos uvek.......a vi drage moje kako bi vi podnele nesto ovako da vam se desi........:)))
i znate jos sta, nisam izgubila nikakvu nadu...mozda ga i dobijem a mozda i ne...ko zna...:))))
eto danas sam ipak srecna.......ko zna zasto...:))))

Ti baš voliš da si fensi.
Vidi se da si u tim krugovima.

Neko ide gsp-om na razgovor.Pa mu nije di smeha kad dođe na razgovor
 
E...a stvarno kako da ti nije bio osiguran automobil?
Pitanje na mestu.

Medju nama govoreci, takodje idem gsp-om na posao...
Opremim se kacketom i ogromnim naocarima za sunce da me neko slucajno ne prepozna i ne vidi tu bruku i sramotu... :sad:
Jednom me je jedan poznanik prepoznao...pocrvenela sam kao bulka...koji blam yebote! :oops:
Ali, molim vas, pssssssst...ovo ostaje medju nama, nemojte slucajno da se procuje!!! :evil:
 

Back
Top