Njegov brat...i ostala cakana rodbina

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Citaj citaj vodopadcicu sta me muci ...
Sve sam lepo rekla.
Do sad sam i nekako podnosila debila, al sad ulazimo u neku novu fazu zivota kad ce i moja egzistencija bar delimicno zavisiti od njega ...a on je vec sam opisala gore malo kakav.

Pa se sekiram unapred.
I gledam kako da ga ne ubijem ...

Uh, znam..zayebana situacija..
Moj stav je da nikada ne treba petljati bilo kakav posao sa rodbinom.

Razmisljam..:think: kad bi mogli da izbegnete da ulazite u posao sa njim...:think:
 
Dobro. Al ako im uspe biznis ti ćeš da dođeš na ovaj forum i da pružiš dlanove i dobiješ packe od svih koji su se upisali na ovu temu, uz to ćeš i da se odrekneš kupovine cipela od tih para koje budu dolazile od tog biznisa. Može? :mrgreen:
A za devera, neam pojma, nemam muža pa dečkovu rodbinu još mogu da izbegavam koliko hoću (i boga mi, ako mi postane muž, ima tu svašta za izbegavanje :dash: )
Možda ni on ne podnosi neku tvoju blisku rodbinu pa je trpi zarad mira u kući...
 
:sad2: Mislim kako ja , neodoljiva, slatka mala , super mega zabavna i mudra ja :mrgreen: da smorim nekog :lol: ???

Al aj zrtvovacu se :mrgreen: samo me naucite kako ???
Kako avaj kako ???

Cim on krene da uzima vazduh, kreni da pricas o forumu, pa idi u besmislene detalje, opisuj sagovornike, njihve istorije postova, traceve o njima, sta je ko danas pisao, ko je s kim bio i tako u nedogled....
U roku od par minuta deveru ce da poispadaju plombe :lol:
 
Navikao sam da budem kriv, jos samo da nahebem kod tebe :mrgreen:
Just do it !
Jednostavno preuzmi kontrolu i preseci tu komunikaciju tako sto ces se udaljiti, umesto sto je gubis i uleces u raspravu.

Gospodine Stroncijume dala bih vam jednu reputaciju za sve pametne postove veceras al kazu ne moze , pa koristim ovu priliku da JAVNO zahvalim na svim mudrim savetina i suvislim recenicama koje ste veceras napisali , i u to ime pravicu se da nisam videla ni jedan deo :azdaja: vaseg poslednjeg posta koji me podseca na jednu zivotinju na koju sam alergicna :mrgreen:
Hvala .
Srdacno vasa
M.Š.

A 'el mozes da obradis muza da to i nije tako dobra ideja?
(mora da mozes :lol:)

Mislim da ne mogu .
Takodje mislim da cu da ga pustim pa ako se skljoka sa facom :mrgreen:cu reci "REKLA SAM TI MAGARCU DA CE TAKO DA BUDE " i sutnuti ga u dupe najšpicastijom cipelom koju posedujem :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Gospodine Stroncijume dala bih vam jednu reputaciju za sve pametne postove veceras al kazu ne moze , pa koristim ovu priliku da JAVNO zahvalim na svim mudrim savetina i suvislim recenicama koje ste veceras napisali , i u to ime pravicu se da nisam videla ni jedan deo :azdaja: vaseg poslednjeg posta koji me podseca na jednu zivotinju na koju sam alergicna :mrgreen:
Hvala .
Srdacno vasa
M.Š.



:hvala:

ali ja dolazim u paketu, kao i rodbina uz muza :mrgreen:
 
Cim on krene da uzima vazduh, kreni da pricas o forumu, pa idi u besmislene detalje, opisuj sagovornike, njihve istorije postova, traceve o njima, sta je ko danas pisao, ko je s kim bio i tako u nedogled....
U roku od par minuta deveru ce da poispadaju plombe :lol:

Vec znam od koga cu da krenem ....:zcepanje:
Jaoooooo ...pa na kraju dodje da vidi ko su ti ljudi kad ono ...op....tema o njemu :mrgreen:

Zadovoljno trljam ruke :mrgreen:
 
Idu mi lepo na nerve.
I vise ne mogu da budem fina ama ni malo. :evil:
Ne mogu da ih slusam, gledam , vidjam ....

Kad bi mogli da se nekako izbrisu do daljnjeg - izbrisal bi ih....
Al ne moze ...:confused:

I kako ja njih sad da iskljucim totalno?
Da me ne nerviraju...
Da budem imuna na retardizme koje prave ...
Na gluposti koje pricaju ...

Zene , pod nogama gori....sledeca faza je ona kad ja ustajem i kazem im svima sta imam da kazem u lice lepo i zauvek prekidam sa njima svaki kontakt ...

To bi povredilo ovog mog blesavog dobrodusnog muza ...a to mi nije cilj...
STA DA RADIM pomagajte !

Nas dve večeras sa temama...haha

Jao prisetila sam se sad svoje protekle veze...bio mi je pun...i mamice, i tatice (prepametnog), i batice, i tetke, strica, babe, dede i sve gamadi koliko ih ima, samo su se mešali degeni glupi, i na kraju napravili problem...Ali ne znam kako da ih se rešiš, ja sam im rekla da su degeni a njega ostavila, smučili su mi se kompletno...S obzirom da je MUZ u pitanju u teškoj si situaciji, ali on sigurno veruje isto u njegovu premametnu rodbinu...saosećam se sa tobom...:(
 
:zcepanje: :zcepanje:

Ljigavo divna ??? :think:
Dosadno srdacna ??? :think:

E sad, kao ne znaš. Budeš toliko veštački divna prema njemu NON STOP što duže tokom dana da mu bude neprijatno.

Tako sam ja sa potencijalnim taštama and co. Prvo sam bio normalan, pa me smarali. Posle sam postao takav smor da im donosim šećer u kocki svaki dan i da ih ljubim 40 puta dnevno da beže kad udjem u kuću :hahaha::hahaha::hahaha:
 
Ne bih da te plašim, ali biznis i rodbina... Dok ide dobro posao super je, ali ako nešto krene loše, uvek će da krive jedan drugog, a od rodbine se ne možeš odvojiti tako lako i prosto promeniti posao. Ne znam, ja se ne bih usudila da sa rodbinom poslujem. Bolje ga ubedi da odustanu, ali ćeš u tom slučaju ispasti veštica.
 
Ne bih da te plašim, ali biznis i rodbina... Dok ide dobro posao super je, ali ako nešto krene loše, uvek će da krive jedan drugog, a od rodbine se ne možeš odvojiti tako lako i prosto promeniti posao. Ne znam, ja se ne bih usudila da sa rodbinom poslujem. Bolje ga ubedi da odustanu, ali ćeš u tom slučaju ispasti veštica.

Pa i za to ima resenje.
Posao je i Mirkin koliko i njenog muza.
Postavi sebe na mesto finansijskog direktora male porodicne tvrtke i eto izvora neogranicene moci i istovremeno jezivih frustracija za djevera :per:
 
Pa i za to ima resenje.
Posao je i Mirkin koliko i njenog muza.
Postavi sebe na mesto finansijskog direktora male porodicne tvrtke i eto izvora neogranicene moci i istovremeno jezivih frustracija za djevera :per:

Jesi ćaknut, onda moram da ga gledam svaki dan ??
I da nosim deo odgovornosti za njihove neuspehe.
A ne ne ...
Ja cu lepo da idem da radim nesto neutralno , i sigurno ...bar na tu vodenicu navodim vodu , a oni ....sta im bog da. I onako se u boga uzdaju ...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top