Nije gotovo!

Ako postoji "poitichki nalogodavac"onda je to lik koji danas propagira nezavisno Kosovo,a ne onaj ko je protiv toga.Chudna je koincidencija da je poslednja Djindjiceva izjvava pred atentat bila otprilike"ako Kosovo dobije nezavisnost to mora ici u paketu sa Republikom Srpskom".I onda bam.
 
Enfroz2891.:
Ako postoji "poitichki nalogodavac"onda je to lik koji danas propagira nezavisno Kosovo,a ne onaj ko je protiv toga.Chudna je koincidencija da je poslednja Djindjiceva izjvava pred atentat bila otprilike"ako Kosovo dobije nezavisnost to mora ici u paketu sa Republikom Srpskom".I onda bam.


VRLO VEROVATNO
 
Enfroz2891.:
Ako postoji "poitichki nalogodavac"onda je to lik koji danas propagira nezavisno Kosovo,a ne onaj ko je protiv toga.Chudna je koincidencija da je poslednja Djindjiceva izjvava pred atentat bila otprilike"ako Kosovo dobije nezavisnost to mora ici u paketu sa Republikom Srpskom".I onda bam.

Ovo bi bilo isto kao kad bi ja rekao ako postoji politički nalogodavac onda je to onaj ko danas sedi na čelu DSa jer je tu došao uz pomoć istih onih tabloida koji su uništavali Đinđića. Ipak ovde treba da kontrolišemo svoju besmsilenu mržnju i nezadovoljstvo i da pričamo o činjenicama. Čedomir Jovanović je bio Đinđićeva desna ruka i čovek koji se sa njim borio protiv mafije.Koštunica je podržavao oni koji su bili protiv Đinđića.

Tako da ona pitanja iz uvodnog posta ostaju.
* Zašto je Koštunica podržao pobunu „crvenih beretki"?
* Gde se krio Legija? Zašto je imao poverenje u vlast kojoj se predao?
* Šta mu je obećano u noći predaje?
* Zašto su predstavnici vlasti koji su se sreli sa Legijom u noći predaje, lagali o tom susretu?
* Šta su Jočić, Bulatović, Stojković, Tijanić i Nikitović pričali sa Legijom te noći?
* Zašto su falsifikovali službenu belešku?
* Zašto je smenjan svaki policajac, tužioc i sudija koji je učestvovao u hvatanju Đinđićevih ubica u akciji 'Sablja'?
* Gde je prava službena beleška sa tog sastanka?
* Zašto je Koštuničina vlada želela da ukine specijalni sud?
* Zašto je smenjen specijalni tužilac, a njegovi pomoćnici smenjeni, uhapšeni, oterani?
* Ko je ubijao zaštićene svedoke?
* Ko je vršio pritiske na predsednika i članove sudskog veća?
* Šta se nalazi u transkriptu razgovora Bagzija i Biljane Kajganić?
* Zašto su se ljudi iz Koštuničinog okruženja sretali sa Đinđićevim ubicama?
* Zašto pred specijalnim sudom nisu svedočili Koštunica, Rade Bulatović, Tijanić i Stojković?
 
Ponavljash jedne te iste gluposti ko papagaj.
Odajkle ti ta nebuloza da je ubistvom Djindjica Koshtunica profitirao?
Koshtunica je profitirao dolaskom polu-pismenog idiota Zivkovica na mesto premijera.Ko je kriv DS-u shto je izabrao idiota?
A sva ta pitanja koja postavljash mogu se formulisati i za Chedu i to na mnogo solidnijim osnovama,jer se Cheda sastajao sa Legijom mnogo pre Koshtunice.
Ali napad je uvek najbolja odbrana..pogotovu onih koji imaju putera preko glave.
Koshtunica je jedan moguci pravac ali ne jedini drugi je Cheda i ako se optuzuje Koshtunica ne moze se zanemariti i ova druga moguca solucija.
 
A dobro ima tu mnogo zanimljivijih pitanja.

-Zasto su ubijeni Kum i Siptar
-Zasto se Djindjic sretao sa svojim ubicama(ako su mu to ubice)
-Zasto su se predstavnici Djindjiceve vlade sretali sa Djindjicevim ubicama
-Zasto se Cedomir Jovanovic druzio sa Djindjicevim ubicama i posecivao ih u CZ-u
-Zasto nista nije ucinjeno na bezbednosti Djindjica posle pokusaja ubistva kod Arene
-Zasto je (i po recima Legije) Djindjic doveden na streljanje pred vladu Srbije
-Zasto su kamere u vladi Srbija bile iskljucene
-Kako to da su kamere B92 bile tu da snime ubistvo.........
 
Ponavljash jedne te iste gluposti ko papagaj.

Ja mislim da ti nemaš kulturu razgovora i da si ostrašćen.

Odajkle ti ta nebuloza da je ubistvom Djindjica Koshtunica profitirao?
Koshtunica je profitirao dolaskom polu-pismenog idiota Zivkovica na mesto premijera.Ko je kriv DS-u shto je izabrao idiota?

Koštunica je profitirao jer je Srbija ostala bez jedinog političara sposobnog da mu se suprotstavi. DS nije imala drugu opciju nego Živkovića. Čeda je bio mlad, a Tadić je od strane Đinđića bio odbačen i omržen.

Koštunica je istog dana predložio koncentracionu vladu što je po meni i bila ideja iza atentata. na svu sreću bilo je uvedeno vanredno stanje i mafija je pohapšena.

A sva ta pitanja koja postavljash mogu se formulisati i za Chedu i to na mnogo solidnijim osnovama,jer se Cheda sastajao sa Legijom mnogo pre Koshtunice.

Sastao se sa njim jednom u Kuli kada je u Đinđićevo ime pregovarao oko pobune JSOa.
OVo ostalo su ispali lažirani telefonski razgovori i priče koje plasiraju tabloidi koji su i Đinđića povezivali sa mafijom, pa je svojom glavom morao da dokazuje nevinost.

Ali napad je uvek najbolja odbrana..pogotovu onih koji imaju putera preko glave.

Upravo iz ovog razloga se po mom mišljenju i vodi hajka na Čedu.

Koshtunica je jedan moguci pravac ali ne jedini drugi je Cheda i ako se optuzuje Koshtunica ne moze se zanemariti i ova druga moguca solucija.

Sve je moguće, ali je vrlo važno šta je realno. Čeda je bio zoranov najbliži sasradnik, a Koštunica je podržavao JSO u borbi protiv Đinđića. Meni to nešto govori. Tebi možda ne, ali to je već stvar percepcija.

I btw.Djindjic je u tim zadnjim danima vec bio daleko distanciran od Chede...valjda je konachhno shvatio s kakvim likom ima posle,ali kasno.

I baš zato je sa njim sarađivao do poslednjeg dana. :roll:
Ovo su upravo priče koje dolaze iz istog izvora koji je satanizovao Đinđića i koje pokušavaju da ospore svakoga ko pokušava da vodi politiku baziranu na njegovim idejama.
Činjenice govore drugačije.
Ti možeš da imaš neracionalnu mržnju prema Čedi pa da pričaš šta ti je volja ali tako sebi skidaš kredibilitet.
 
-Zasto su ubijeni Kum i Siptar

Bagzi ih je otkucao a oni pokušali bekstvo.

-Zasto se Djindjic sretao sa svojim ubicama(ako su mu to ubice)

Sreo se jednom 2000. i obezbedio da oni ne reaguju protiv građana 5. 10.
nakon toga su se sa njima sretali Koštunicini savetnici i obećavali im da se vojska neće mešati u slučaju njihovog sukoba sa policijom.
-Zasto su se predstavnici Djindjiceve vlade sretali sa Djindjicevim ubicama

Ko?
-Zasto se Cedomir Jovanovic druzio sa Djindjicevim ubicama i posecivao ih u CZ-u

Kurirske besmislice potkrepljene lažnim telefonskim transkriptima.
Da je bilo tako JSO se ne bi bunio 2001. protiv Đinđića uz podršku Koštunice.

-Zasto nista nije ucinjeno na bezbednosti Djindjica posle pokusaja ubistva kod Arene

Legitimno pitanje.

-Zasto je (i po recima Legije) Djindjic doveden na streljanje pred vladu Srbije

Meni tu nije jasno zašto njegovo obezbeđenje nije koristilo podzemni ulaz u zgradu vlade.

-Zasto su kamere u vladi Srbija bile iskljucene

Da si čitao topic video bi odgovor. U toku je bilo renoviranje.
-Kako to da su kamere B92 bile tu da snime ubistvo.........

Nisu snimili ubistvo, a bili su tu zato što je tog dana u to vreme bila zakazana KZŠ Gaše Kneževića.
 
:lol:Pa tebi je mozak bash zeshce ispran:lol:
Kako je Tadic postao precednik DS-a,ako je od pokojnog precednika bio omrazen?:lol:
Ako je Cheda bio Djindjicu tako blizak,shto njega nisu postavili za precednika DS-a?
Cheda stalno sere o nekom "nastavljanju Djindjiceve politike" a to nema blage veze sa istinom jer DJINDJIC NIKADA NIJE BIO ZA NEZAVISNO KOSOVO.Pa poslednje shto je izjavio pred atentat ticalo se jasnog stava po tom pitanju.:lol:
 
Meni je mozak ispran a ti si taj koji ponavlja kurirske priče koje su po zakonima logike besmislena. :lol:
Tadića nije Đinđić postavio već je izabran an skupštini kada su mi konkurenti bili popljuvani od strane istih onih medija koji su pljuvali Đinđića. Ja sam radio nešto za DOS još ranije i sećam se da je Đinđić bio protiv toga da Tadić ide kao predstavnik DSa na sastanke DOSa pa makar niko iz DSa ne otišao.

Čeda je najbliži Đinđićevoj politici, ali to je moj lični sud. To ne znači da će i nakon deset godina imati isti stav po svim pitanjima, ali znači da deli iste vrednosti i ideje. Kosovo je pre tri godine i Čeda zajedno sa Đinđićem branio kao deo Srbije u pokušajima da se nešto postigne. Danas je to besmislena priča jer je jasno da će ono biti nezavisno.

Ipak ovde se radi o mnogo više stvari nego što je Kosovo.
Koštunica je šurovao sa Đinđićevim ubicama pa Tadić sa njim dogovara vladu.
Koštunica je za Đinđića bio trut, a za Tadića je partner kome ovaj daje mesto premijera.
 
BlackMusician73:
Bagzi ih je otkucao a oni pokušali bekstvo.

Na ovo cu se samo nasmejati.Nista gluplje nisam procitao.

Sreo se jednom 2000. i obezbedio da oni ne reaguju protiv građana 5. 10.
nakon toga su se sa njima sretali Koštunicini savetnici i obećavali im da se vojska neće mešati u slučaju njihovog sukoba sa policijom.


Ko?


Kurirske besmislice potkrepljene lažnim telefonskim transkriptima.
Da je bilo tako JSO se ne bi bunio 2001. protiv Đinđića uz podršku Koštunice.

Na ova gornja.Pojma ti nemas.Idi malo u Silerovu i pitaj ljude koji tamo zive ko je dolazio i koliko cesto u Silerovu.Pa to tamo i vrapci znaju.

Meni tu nije jasno zašto njegovo obezbeđenje nije koristilo podzemni ulaz u zgradu vlade.

Da si čitao topic video bi odgovor. U toku je bilo renoviranje.

Renoviranje!!! Pa bato ako ti je pre par dana pokusan atentat na premijera tebi je bitnije renoviranje od njegovog zivota.Mislis da bi u drugoj zemlji isto to uradili.

Nisu snimili ubistvo, a bili su tu zato što je tog dana u to vreme bila zakazana KZŠ Gaše Kneževića.
E ako je bilo zakazano KZŠ Gaše Kneževića onda je to druga stvar ;)
.....
 
Torente, nemoj mene kriviti što ti se ne sviđa istina.
Šiptar i Kum su ubijeni prilikom bekstva.Nema ni jednog dokaza ili argumenta da je bilo drugačije.
Znam ljude koji žive u Šilerovoj i oni kažu da su viđali crna kola ali ne znaju da prepoznaju vladina vozila od vozila "biznismena".
Renoviranje jeste razlog. Da li je to blo pametno? Nije.
KZŠ Gaše Kneževića je bio razlog što je tamo bilo kamera u tom trenutku.
 
BlackMusician73:
Kosovo je pre tri godine i Čeda zajedno sa Đinđićem branio kao deo Srbije u pokušajima da se nešto postigne. Danas je to besmislena priča jer je jasno da će ono biti nezavisno.
Auuuuu,mogu misliti kako ga je branio.:lol:
Pa shta se promenilo tako drastichno u te 3 godine?
Zapad je samo javno izneo ono shto smo svi znali od 99. a to je da nas bombarduju da bi nam oteli deo teritorije.Shta kao Cheda 2003. nije znao da zapad zeli da Kosovo bude nezavisno pa je tada josh verovao da moze da ga "odbrani"...ma dajjjj.:lol:
Kako se to majke ti od "vatrenog branioca svoje zemlje"preko noci postaje "realista"kao Cheda?:lol:
Da smo mi normalna zemlja stranka koja zastupa narushavanje teritorijalnog integriteta zemlje u kojoj deluje bila bi ZABRANJENA.To je jedna od "Evropskih vrednosti"koju je Chedica zaboravio da vam napishe u notes:lol:
 
Mnogo toga se promenilo pre svega naša šansa da utičemo na rešenje.
2003. niko nije pričao o konačnom statusu "do kraja godine" danas je to glavna tema a Kondi putuje u Moskvu da lobira za nezavisnost Kosova. ta nezavisnost je danas jedini ishod, a pre tri godine to nije bila.

Normalna zemlja ne dolazi u ovakve situacije u kakvima je Srbija tako da ta pravila možeš ostaviti za nekog drugog. De Gol je Francuzima rekao da Alžir više nikad neće biti njihov i danas to oni prihvataju. Srbima treba neko ko će im reći istinu - Kosovo više nikada neće biti deo Srbije. Ako je to Čeda ima moju podršku.

To je i najbolji ishod za samu Srbiju.
 
eremita:
А ти, глупердо, знаш КО ЈЕ НАРЕДИО ЊЕГОВО УБИСТВО... треба ти послати полицију на врата па да даш изјаву па да видимо да ли ће да буде: нисам тако мисло, ја сам чуо, рек'о ми Чеда, Пера.....хајде запуши ??? :evil:


A ti bi mogao malo manje da seres, isto to je rekao tvoj predsednk Toma juce na tv-u,cak i on kapira neke stvari bolje od njegovih retardiranih pristalica. A ja ni za koga konkretno nisam rekla da je to uradio.
 
mislim da je jasno da su siptar i kum likvidirani da ne bi progovorili o svojim vezama i prljavim poslovima koje su obavljali za ljude iz tadasnje vlasti tj iz tadasnjeg DOS-a.

Sve je to ista banda kriminalaca , DS, Legija, Siptar, Kum, Ceda - sve je to isto....
 
BlackMusician73:
Torente, nemoj mene kriviti što ti se ne sviđa istina.
Šiptar i Kum su ubijeni prilikom bekstva.Nema ni jednog dokaza ili argumenta da je bilo drugačije.
Znam ljude koji žive u Šilerovoj i oni kažu da su viđali crna kola ali ne znaju da prepoznaju vladina vozila od vozila "biznismena".
Renoviranje jeste razlog. Da li je to blo pametno? Nije.
KZŠ Gaše Kneževića je bio razlog što je tamo bilo kamera u tom trenutku.

Covece meni rodbina zivi u toj Silerovoj a da ne govorim da sam sa nekima iz tog zemunskog klana u osnovnu skolu isao.Sa jednim sam cak i sedeo u klupi jednu godinu.
To jesu teski idioti ali dobro se zna sa kim su se oni druzili i to ti zna ceo Zemun.
 
Jerry Ropero:
mislim da je jasno da su siptar i kum likvidirani da ne bi progovorili o svojim vezama i prljavim poslovima koje su obavljali za ljude iz tadasnje vlasti tj iz tadasnjeg DOS-a.

Sve je to ista banda kriminalaca , DS, Legija, Siptar, Kum, Ceda - sve je to isto....

Šiptar i Kum su najbliže odnose imali sa Radikalima.
A sve o DOSu je mogao da kaže i Legija, ali nema ništa jer su se oni protiv DOSa i borili.
Uostalom, što ja sa tobom pričam kad si ti za hospitaizaciju.
Covece meni rodbina zivi u toj Silerovoj a da ne govorim da sam sa nekima iz tog zemunskog klana u osnovnu skolu isao.Sa jednim sam cak i sedeo u klupi jednu godinu.
To jesu teski idioti ali dobro se zna sa kim su se oni druzili i to ti zna ceo Zemun.

Znam dosta ljudi u Zemunu, neke i u Šilerovoj pa niko nema takve priče.
To su opet neke rekla kazala smišljene da se opljunu ljudi koji su tu bandu pohapsili.
 
Mada definitivno ubistvo Djindjica je rezirano napolju to je sigurno 100% a izvrsile su ga nase budale.
E sad mnogi su tu profitirali.Od nekih iz DS-a koji su ubistvom Z.Dj isplivali na vrh a u suprotnom ih nigde ne bi bilo,od Cede i surcinskog klana koji je ostao netaknut.Svi su kao svedoci saradnik a gazda im se zeza na konjskim trkama,pa i od Kostunice..itd. Mnogi su profitirali to je sigurno ali da je to spolja uradjeno to je jos sigurnije.
 
BlackMusician73:
Mnogo toga se promenilo pre svega naša šansa da utičemo na rešenje.
2003. niko nije pričao o konačnom statusu "do kraja godine" danas je to glavna tema a Kondi putuje u Moskvu da lobira za nezavisnost Kosova. ta nezavisnost je danas jedini ishod, a pre tri godine to nije bila.

Normalna zemlja ne dolazi u ovakve situacije u kakvima je Srbija tako da ta pravila možeš ostaviti za nekog drugog. De Gol je Francuzima rekao da Alžir više nikad neće biti njihov i danas to oni prihvataju. Srbima treba neko ko će im reći istinu - Kosovo više nikada neće biti deo Srbije. Ako je to Čeda ima moju podršku.

To je i najbolji ishod za samu Srbiju.
Alzir:lol:..koji cinizam:lol:
Alzir nisu naselili Francuzi u srednjem veku pa da su im posle doshli Arapi.Azir su Francuzi pokorili,kolonija koja je pripojena Francuskoj i posle u borbi za slobodu stekla nezavisnost u pricesu dekolonizacije.Takva poredjenja su moguca samo od olosha i otpadaka kao shto je Protic,i stvarno je zlonamerno praviti ih kada nemaju apsoulutno nikakve veze sa stvarnoshcu..i to zna svako sa elementarnim poznavanjem istorije.
A to da smo mi 2003. kao "imali shanse"je apsolutna laz.Za nekog ko je navodno"realista u politici"izmishljanje bajki ne bi trebalio da bude praksa.Nishta se na spoljnopolitichkom planu u vezi Kosova nije promenilo od 2003.,sem shto je zapad javno izneo ono shto je planirao josh 99.,a i pre.Ti kao hocesh da mi kazesh da je do Ahtisarija(koji je samo US potrchko)kao bilo sve josh otvoreno..i da su oni,eto tako doshli spontano do zakljuchka da je to"najbolje reshenje"?:lol:
I ko je sad nerealan?
 

Back
Top