Независност Републике Српске

Шта ће бити последица усвајања резолуције о Сребреници ?

  • Независност Републике Српске

    glasova: 15 31,3%
  • Укидање РС

    glasova: 6 12,5%
  • Биће све као до сада

    glasova: 27 56,3%

  • Ukupno glasova
    48
Pitao si me mislim li, odgovorih: mislim.
Ja ti vala ne mislim dovoditi ovdje dva tumača i tri crtača, što skontaš-skontaš.
Погрешно мислиш. Да се плашимо не би се супростављали свакој светској сили
која дође да нас искориштава. Већ би се још у позном средњем веку као ви потурчили
и таманили Бугаре, Грке, Хрвате и Влахе.
 
Pa primite ih ovako, imate mjeste, sve vam ode u Njemačku :D
Идете и ви у Њемачку и то брзим кораком

А то што извлачите само српске ратне злочине, а кријете ваше геноциде као змија ноге који су далеко већи и организованији то само говори какви сте. Све што Србе чини жртвама игноришете свесно у Загребу и Сарајеву, а Београд се у неким моментима више бори за ваше жртве него ви сами јер Срби су толико отворени да су допустили у Београду оно што ви никада нећете у Загребу или Сарајеву. У томе се огледа величина Српског народа у односу на вас мале измишљене искомплексиране локалне народиће који преко леђа Срба кроз целу историју траже своју битност у историји.
 
Идете и ви у Њемачку и то брзим кораком

А то што извлачите само српске ратне злочине, а кријете ваше геноциде као змија ноге који су далеко већи и организованији то само говори какви сте. Све што Србе чини жртвама игноришете свесно у Загребу и Сарајеву, а Београд се у неким моментима више бори за ваше жртве него ви сами јер Срби су толико отворени да су допустили у Београду оно што ви никада нећете у Загребу или Сарајеву. У томе се огледа величина Српског народа у односу на вас мале измишљене искомплексиране локалне народиће који преко леђа Срба кроз целу историју траже своју битност у историји.
Bla bla bla
 
Sve sam ih polupao na toj pdf istoriji sve znam :D
То није твоја историја. Шта мислиш колико би ти се Твртко обрадовао да сад васкрсне?

Iz Tvrtkovog pisma upućenog Trogiranima iz Sutjeske 1. avgusta 1389. godine saznaje se da je Murat, “oholi Sotonin sin i sluga, neprijatelj Kristovog imena i cijelog ljudskog roda”, koji “se svakodnevno poput zmije uzdignutog vrata, i iz usta razjapljenih kao u ljutice, naprezao da izbaci otrova koliko može”
 
dobiće k*rčinu!
RS je definisana Dejtonskim sporazumom.
ne može da se otcepi iz BiH, ne može da se ukine! :rtfm:
dakle, ostaće isto kao što je bilo i do sada.
a kako je definisano KiM, kao republika pa imala pravo na otcepljenje ili kao pokrajna koja nema pravo na otcepljenje.
da li su šiptari u bivšoj SR Jugoslavija bili konstitutivna kategorija ili kao nacionalna manjina?
 
Не знам да ли су људи свесни да је ова лажна резолуција о "геноциду" у Сребреници отворила истовремено решавање два питања:

- корак ка независности Републике Српске
- корак ка укидању Републике Српске

Срби ће после овога јаче него икад тежити независној РС као одбрамбеној реакцији на укидање РС јер управо ова резолуција директно атакује на постојање РС.

Ништа више неће бити исто после ове резолуције. Земан дошао БиХ

То је онако неко објективно мишљење, а моје лично мишљење је да БиХ нема снаге да се нити војно нити дипломатски супростави независности РС и да ће то да се деси без сукоба али уз гадну пропаганду широм Балкана и обиље протеста где ће да се виче и арлауче на Србе али ће после тога свако својој кући на спавање и ујутру рано на посао.

Нато муслимани Балкана ће добити ту резолуцију коју су толико желели (а која им не иде на корист по многим питањима), а Срби ће добити независну РС.

Рука руци нисмо турци
Deluje mi kao dogovor Amera,Vučića i Dodika, da se nakon dogovorene rezolucije Dodik kao kobajagi nešto buni krene da se fol otcepljuje i da nakon toga ukinu RS.Dodik pređe lepo u svoj stan u Beogradu, ima love od Amera da živi srećno i zadovoljno do kraja života i da obezbedi i čukununuče.Srbi nakon ukidanja RS proćiće kao Palestinci
 
Deluje mi kao dogovor Amera,Vučića i Dodika, da se nakon dogovorene rezolucije Dodik kao kobajagi nešto buni krene da se fol otcepljuje i da nakon toga ukinu RS.Dodik pređe lepo u svoj stan u Beogradu, ima love od Amera da živi srećno i zadovoljno do kraja života i da obezbedi i čukununuče.Srbi nakon ukidanja RS proćiće kao Palestinci
Republika Srpska nema šta da se otcjepljuje, ona je već država u državi - Srbi su dobili puno više nego što je Karadžić mislio uzeti 1992. godine Lisabonskim sporazumom, također, održali su se kao narod u BiH, ocuvali svoje nacionalno postojanje, pise se cirilica, srpske trobojke su svuda, Srbi imaju sva prava koja im pripadaju. Tako da ne vidim uopce razlog otcjepljenja RS od ostatka BiH, to je sasvim nepotrebno, a u ovom geopolitickom trenutku i kontraproduktivno.

DodiG je po RS kontraproduktivan, ne bih se cudio da po necijem diktatu radi na unosenju nemira i rata u BiH (ruskom ili americkom), a upitna je i njegova nacionalna pripadnost.

Naravoučenije: Bošnjaci se trebaju pomiriti sa dejtonskim ustrojem BiH, Srbi se trebaju pomiriti da nista od otcjepljenja RS, Hrvati se trebaju pomiriti da nista nece biti od Treceg entiteta. 21.vijek je. Vrijeme je da svi prihvatimo zivote u drzavama i entitetima u kojima zivimo i ucinimo svoje zivote, i zivote nase djece mirnijima i sretnijima.
 
Republika Srpska nema šta da se otcjepljuje, ona je već država u državi - Srbi su dobili puno više nego što je Karadžić mislio uzeti 1992. godine Lisabonskim sporazumom, također, održali su se kao narod u BiH, ocuvali svoje nacionalno postojanje, pise se cirilica, srpske trobojke su svuda, Srbi imaju sva prava koja im pripadaju. Tako da ne vidim uopce razlog otcjepljenja RS od ostatka BiH, to je sasvim nepotrebno, a u ovom geopolitickom trenutku i kontraproduktivno.
Ta mogucnost je otvorena priznanjem Kosova, suverenog dela Srbije. Nema nazad. Kao u americkom pravosudju, jednom donesena presuda utice na sve ostale posle toga.
DodiG je po RS kontraproduktivan, ne bih se cudio da po necijem diktatu radi na unosenju nemira i rata u BiH (ruskom ili americkom), a upitna je i njegova nacionalna pripadnost.
Hahahaha impliciras da je Dodik Hrvat? Ma jeste i Tesla i Seselj sve hrvatine od stoljeca sedmog
Naravoučenije: Bošnjaci se trebaju pomiriti sa dejtonskim ustrojem BiH, Srbi se trebaju pomiriti da nista od otcjepljenja RS, Hrvati se trebaju pomiriti da nista nece biti od Treceg entiteta. 21.vijek je. Vrijeme je da svi prihvatimo zivote u drzavama i entitetima u kojima zivimo i ucinimo svoje zivote, i zivote nase djece mirnijima i sretnijima.
Jebbeno kad otcepis i priznas deo necije drzave a posle kazes to je presedan i tako nalaze situacija na terenu.
 
Deluje mi kao dogovor Amera,Vučića i Dodika, da se nakon dogovorene rezolucije Dodik kao kobajagi nešto buni krene da se fol otcepljuje i da nakon toga ukinu RS.Dodik pređe lepo u svoj stan u Beogradu, ima love od Amera da živi srećno i zadovoljno do kraja života i da obezbedi i čukununuče.Srbi nakon ukidanja RS proćiće kao Palestinci
То би можда и имало смисла када би, као 90-их, постојала само једна интересна страна - западна.
 

Back
Top