Независност Републике Српске

Шта ће бити последица усвајања резолуције о Сребреници ?

  • Независност Републике Српске

    glasova: 15 31,3%
  • Укидање РС

    glasova: 6 12,5%
  • Биће све као до сада

    glasova: 27 56,3%

  • Ukupno glasova
    48
Jesu dok niko nije imao oruzja, granatirali su prve dvije do tri godine konstantno i niko im nije uzvracao, kako se situacija mijenjala tj kako su drugi dolazili do oruzja doslo je do toga da ameri moraju spasavati Srbe tj Banja Luku, Prijedor itd. Sad svi imaju oruzja i Srbi su poznate zloce u svijetu, situacija se ne moze porediti.
Koga spasavili kad je Milosevic dogovorio pad Krajine i zapadne Bosne? Sta mislis sta bi bilo da su Srbi poslali vojsku kao Hrvatska u Bosnu?
 
Не знам шта је са вама људима?
Недавно зове ме човек да му погледам цд-радио плејер у колима.
Не ради дисплеј, не може да се угаси после аутоматског паљења, не може се смањити ни појачато тон.
Покварио се и мора на поправку рекох. Рече ми исто што и ти. Мислиш?
 
Не знам шта је са вама људима?
Недавно зове ме човек да му погледам цд-радио плејер у колима.
Не ради дисплеј, не може да се угаси после аутоматског паљења, не може се смањити ни појачато тон.
Покварио се и мора на поправку рекох. Рече ми исто што и ти. Мислиш?
Pitao si me mislim li, odgovorih: mislim.
Ja ti vala ne mislim dovoditi ovdje dva tumača i tri crtača, što skontaš-skontaš.
 
dobiće k*rčinu!
RS je definisana Dejtonskim sporazumom.
ne može da se otcepi iz BiH, ne može da se ukine! :rtfm:
dakle, ostaće isto kao što je bilo i do sada.
Dejtonski sporazum ima jedan deo mislim ,gde pise da je dozvoljeno samoopredeljenje , odnosno razlaz od BiH ukoliko suzivot nije moguc. Zato se prica o mirnom razlazu posto je zajednicki zivot nemoguc.
Uostalom, muslimanska strana krsi Dejtonski sporazum, kao i predstavnici NAFO zajednice, i nije prvi put. Zato i traze ukidanje Dejtona jos od pre ideje o Srebrenici koja je najobicnija muslimanska prevara
 
Srbi su bolan ubijali muslimane i u Srbiji, obične civile, za vrijeme rata 92-95.
Junaštvo o kojem pričaš?
Muslimani nisu ubijali srpske civile? Jesi ti nepismena? Nisi nikad taj podatak videla?
Ako neko mrzi zlocince i ubice civile, to sam ja. Ja bih takve uza zid i streljao bez suda. Ali optuzivati samo Srbe a praviti se nevin, to je krajnje licemerje
 
Muslimani nisu ubijali srpske civile? Jesi ti nepismena? Nisi nikad taj podatak videla?
Ako neko mrzi zlocince i ubice civile, to sam ja. Ja bih takve uza zid i streljao bez suda. Ali optuzivati samo Srbe a praviti se nevin, to je krajnje licemerje
Sve ti moram crtati...

Otmica u Štrpcima​




Prijeđi na navigacijuPrijeđi na pretragu
Otmica u Štrpcima
LokacijaŠtrpci, okolica Rudog
Datum27. 2. 1993.
MetaBošnjaci
Vrsta napadaOtmica
Mrtvih19
Počiniteljiparavojna formacija "Osvetnici"
Osumnjičeni počinitelj(i)Nebojša Ranisavljević
Željeznička stanica Štrpci
Otmica u Štrpcima je ratni zločin od 27. februara 1993. godine kada su pripadnici srpskih paravojnih jedinica pod komandom Milana Lukića, oteli grupu putnika iz voza 671 na relaciji BeogradBar,[1] a zatim ih likvidirali.
Oteti putnici su 18 Bošnjaka i jedan Hrvat. Većina ubijenih su bili državljani SR Jugoslavije i bili su uglavnom iz Priboja, Prijepolja, Beograda i Podgorice. Među njima je bilo i državljana Bosne i Hercegovine. Posmrtni ostaci 16 putnika još nisu pronađeni, dok su posmrtni ostaci Ćorić Rasima i Rastoder Jusufa i nekompletni ostaci trećeg putnika Zubčević Halila pronađeni su u jezeru Perućac.[2] Među izvedenima iz voza je bio i jedan crnac čija je sudbina nepoznata.[3]
Iako je nekoliko direktnih izvršilaca osuđeno, još uvek se ne znaju imena onih koji su naredili i organizovali ovaj zločin.[4]
 
I na tarabi piše piččka :D
Pise samo za ocajnike, pa neka izvole.

Cinjenica. Ne postoji medjunarodno pravo. To je ukinuto i van snage vec 20 i vise godina. Medjunarodni poredak ne postoji, postoji samo pravi jaceg i argument rutalne sile. Ovaj model je nametnuo degenerisani zapad, USA preciznije. I to se otrglo kontroli i sada svako moze da radi sta hoce, samo NAFO koji je to trebao da kontrolise jednostavno nema kapacitete da se nosi sa tim.
Pokazali su se kao piččketine, ne smeju ni u Ukrajini da intervenisu…. Smejurija od saveza za pedofile i ostale degenerike…
 

Back
Top