Nezauzimanje stava

Сретала сам и не нервира ме, само ми је мало необично.

Као да живот пролази поред њих, а они статирају.
 
zbog mnogo čega verovatno. ali time bi trebalo da se pozabave ozbiljni ljudi iz profesije.

inače, imam običaj da ne zauzimam stav kada me nešto ne dotiče emotivno, finansijski ili zdravstveno. tako da ne znam da li je postavljač mislio na nemogućnost da se zauzme stav u životu
ili samo na to da imaš prava da, ukoliko te neka oblast ne interesuje ne odreaguješ i ne zauzimaš nikakav stav
 
Da li neko zeli da podjeli i prodiskutuje neki svoj stav meni licno nije za ocjenu, i govori mi mnogo o tom covjeku ali i ne kakav je karakter.
Nekad sam imala manje razumjevanja prema ljudima koji su rigidni u razmljanju i koji to pokusavaju nametnuti drugima u medjuvremenu sam se naucila i to da postujem.
 
Prema bilo cemu,da li ste se susretali sa ljudima bez stava po vama bitnim I manje bitnim pitanjima I da li vas to nervira I zasto

Ne zauzimanje stava je sasvim licno pitanje, pa je i navaljivanje da neko zauzem stav nasilje. Kao sto si napisao, za nas bitna pitanja, ali koja ne moraju biti bitna za druge....
Caki i postavljanje ovakvog pitanja je civilizacijski neopravdano, jer svako treba da ima slobodu da proceni da li je kompetentan, da li ima interes i da li mu emotivno ili psiholosik treba mesanje u meni, tebi ili trecima bitne stvari.
 
Prema bilo cemu,da li ste se susretali sa ljudima bez stava po vama bitnim I manje bitnim pitanjima I da li vas to nervira I zasto

nisam nikada upoznala osobu koja nema stav u odnosu na nekoga ili nešto, bilo da je osoba ili situacija u okruženju, dakle-takve osobe ne postoje, relevantno je da ljudi imaju stavove ili menjaju stavove, ali da ih nemaju to je nemoguće, nisu Buda kome je sve cool
 

Back
Top