Nezauzimanje stava

nisam nikada upoznala osobu koja nema stav u odnosu na nekoga ili nešto, bilo da je osoba ili situacija u okruženju, dakle-takve osobe ne postoje, relevantno je da ljudi imaju stavove ili menjaju stavove, ali da ih nemaju to je nemoguće, nisu Buda kome je sve cool
to što ti nisi upoznala takvu osobu ne znači da takve osobe ne postoje i da je to nemoguće
ja sam recimo taka osoba

Став је и: Не занима ме.
nije
 
attachment.php

Treba razlikovati misljenje i razmisljanje.

Iako zvuce slicno, postoji jasna vremenska odrednica koja ih razlikuje.
Misljenje ima za cilj intelektualnu dominaciju, hranu za okovani ego,
a razmisljanje je put napretka i rasta.

Ne treba te stvari mesati.
 
zbog mnogo čega verovatno. ali time bi trebalo da se pozabave ozbiljni ljudi iz profesije.

inače, imam običaj da ne zauzimam stav kada me nešto ne dotiče emotivno, finansijski ili zdravstveno. tako da ne znam da li je postavljač mislio na nemogućnost da se zauzme stav u životu
ili samo na to da imaš prava da, ukoliko te neka oblast ne interesuje ne odreaguješ i ne zauzimaš nikakav stav
Ne nemogucnost vec slobodna volja da se tako postavis bez obzira Dal te dotice ili ti je u licnoj interesnoj sferi
 
nisam nikada upoznala osobu koja nema stav u odnosu na nekoga ili nešto, bilo da je osoba ili situacija u okruženju, dakle-takve osobe ne postoje, relevantno je da ljudi imaju stavove ili menjaju stavove, ali da ih nemaju to je nemoguće, nisu Buda kome je sve cool

Jedno je imati misljenje drugo je zauzeti stav a trece je fanaticno ga braniti a cetvrto je nametati ga
 

Мој је став да ти засераваш теме само тако.

- - - - - - - - - -

Ne nervira me - bolje je da budu bez stava nego da lupetaju.

Могу ти рећи. Ништа горе него кад полуписмене надуване жабе крену да соле памет.
 

Back
Top